Autor Téma: Disney  (Prečítané 20153 krát)

Odhlásený paradisamaniak

  • Príspevkov: 38
Disney
« : 15. September 2013, 22:19:00 »
Ahojte, rada by som vedela váš názor na túto novinku. Myslíte, že je reálne, aby boli spracované aj v inej ako duplo podobe? :)
http://www.youtube.com/watch?v=23aPiZLhbTY

Najprv sa mi to zdalo ako hlúposť, ale už som to videla vo viacerých zdrojoch. Som vážne zvedavá. Co myslíte?

Odhlásený Lego Girl

  • Príspevkov: 16
    • My Lego Talk
Re: Disney
« Odpoveď #1 : 30. September 2016, 20:34:42 »
Myslim si, ze set jako LEGO Disney Castle, si zaslouzi samostatne vlakno. :)
Ja jsem o jeho koupi uvazovala celkem dlouho (nejenom kvuli jeho cene) a nakonec jsem moc rada, ze jsem si ho poridila. Trvalo mi vice nez 10 veceru ho postavit, ale urcite to stalo za to. Vcera jsem ho dokoncila a vypada uchvatne. Fasada je nadherna.
Mate ho taky ve sve kolekci?
Zacala jsem psat blog o LEGO, tak pokud by vas zajimalo, mrnete na moji vcerejsi recenzi o teto vyjimecne stavebnici.
http://mylegotalk.blogspot.cz/2016/09/lego-disney-castle-fairytale-review.html


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Disney
« Odpoveď #2 : 30. September 2016, 23:07:16 »
Mate ho taky ve sve kolekci?

Este nie, ale zachvilu budeme. >:D  Ale inak takto pekne nafoteny v scenke vyzera ovela krajsie, ako na oficialnych obrakzoch! Good job. (y)

Odhlásený Lego Girl

  • Príspevkov: 16
    • My Lego Talk
Re: Disney
« Odpoveď #3 : 30. September 2016, 23:28:54 »
Dekuju ! :) To jsem moc rada, ze se fotky libi.
Po pravde musim rict, ze me velmi prekvapilo, jak detailne je exterier zamku propracovany. Toto je podle me dobry priklad setu, ve kterem ma exterier navrch oproti interieru. Obzvlast povedena je nejvyssi vez zamku, kterou (pokud pujdete podle navodu) si nechali LEGO designeri az na uplny zaver do posledniho sacku. Je to takova tresnicka na dortu. :)
Je zde par drobnosti, ktere mohly byt dotahnuty k dokonalosti. Napriklad skoda, ze hodiny na stitu zamku nemaji pohyblive rucicky a balkon je tak maly, ze vetsina minifigurek se tam nevejde.
Ale jinak je set perfektni. :)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Disney
« Odpoveď #4 : 01. Október 2016, 09:45:48 »
Ja som povodne myslel, ze si to postavim z vlastneho materialu. Ale je tam dost kociek vo farbach ktore nemam - hlavne tie strechy.
Hrad ale budeme mat ako KLF poznamenal, bol to celkom favorit do vyberu viacerych ludi.
Male sa s nim ale budu hrat az tak o 1,5roka (teraz maju 2r 9m). Setko male lego som ich naucil "velke budeme, mozmem hrat".
Potom uvidim ako je to stavebne a dovtedy bude aj kopa teraz chybajucich princezien vo verzii normal figa. Mozno ho budem potom nejak zvecsovat aby sa s nim dalo lepsie hrat lebo tie vrchne miestnosticky su fak male.

Odhlásený Lego Girl

  • Príspevkov: 16
    • My Lego Talk
Re: Disney
« Odpoveď #5 : 01. Október 2016, 13:02:51 »
Deti si s nim urcite vyhraji. Rytirsky sal je obrovsky (spodni patro zamku), ale ostatni mistnosti jsou opravdu celkem male. Co je super, jsou dva vystrelovaci "samostrily", ktere jsou opravdu funkcni a dostreli celkem daleko. :)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Disney
« Odpoveď #6 : 01. Október 2016, 13:52:08 »
To ma byt akoze ohnostroj a podla mna je to blbost. Deti si s tym ohnostrojom hraju ??

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Disney
« Odpoveď #7 : 01. Október 2016, 13:57:43 »
Zadny ohnostroj - laserove delo  >:D

Odhlásený Lego Girl

  • Príspevkov: 16
    • My Lego Talk
Re: Disney
« Odpoveď #8 : 01. Október 2016, 17:23:04 »
Z me zkusenosti si s nim vyhraji i dospeli. :) Je to fakt super vychytavka. Jedna se o dva vystrelovaci naboje a doleti minimalne dva metry. :)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Disney
« Odpoveď #9 : 01. Október 2016, 17:34:18 »
Ja tie strielajuce somarinky nemam rad a nie som jedini - teda hlavne Star Warsaci ich nemaju radi. Oni ich zacali davat vojakommiesto tich normalnych zbrani a k vojakovi to vyzera otrasne.
Ale hentie aspon nestrielaju 1x1 round plate ale dali tomu nieco o trosku vecsie a lepsie hadatelne.

Odhlásený Lego Girl

  • Príspevkov: 16
    • My Lego Talk
Re: Disney
« Odpoveď #10 : 01. Október 2016, 21:44:04 »
Ja myslim, ze v tomto setu to vubec nevadi. Je to docela dobre zpestreni. :) Ale chapu, ze u jinych setu (temat), kde se podobny prvek pouziva casteji, to muze byt otravne ...

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Disney
« Odpoveď #11 : 01. Október 2016, 22:26:21 »
No a manželka chcela malému do piesku kupovať formičky...  ;D Naozaj dobre spracovaná recenzia...  (y)

Odhlásený Lego Girl

  • Príspevkov: 16
    • My Lego Talk
Re: Disney
« Odpoveď #12 : 02. Október 2016, 16:46:36 »
Moc dekuju !  Jinak celkem draha formicka na hrani do pisku, ale urcite by ucel splnila na 100 %. :)

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Disney
« Odpoveď #13 : 05. Október 2016, 16:23:48 »
Pekne fotky, pekna recenzia, pekny set  (y)
Dlho som ho videl na Bricklinku na prvej stranke a som to ignoroval, myslel som si, ze to neni oficialny set  :)

Odhlásený Lego Girl

  • Príspevkov: 16
    • My Lego Talk
Re: Disney
« Odpoveď #14 : 06. Október 2016, 22:35:39 »
Moc dekuju. V poslední době se o tomto setu hodně mluvilo snad na všech LEGO webovkách. Na zivo vypada opravdu paradne.