Autor Téma: IDEAS  (Prečítané 260100 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #1095 : 04. Február 2021, 19:44:57 »
Výsledok ďalšieho kola
https://ideas.lego.com/blogs/a4ae09b6-0d4c-4307-9da8-3ee9f3d368d6/post/f25c8120-f921-40af-af8b-a061179e1cb5

1. Vincent van Gogh: The Starry Night
2. Sonic Mania: Green Hill Zone


Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: IDEAS
« Odpoveď #1096 : 04. Február 2021, 19:56:24 »
Frflanie na Ježka Sonica o 3, 2, 1... ;D

Tak držali sme palce TOMEmu, ale z 35 možností to bolo ťažké. Vinco zaujímavý, som zvedavý, ako bude vyzerať finálny produkt.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #1097 : 04. Február 2021, 20:00:15 »
Inak toto je zoznam nevydaných Ideas. Rozmýšlam koľko jednotlive sety budú v predaji, toto neni reálne držať tak dlho ani niektoré predtým...

Winnie the Pooh
Typewriter
Seinfeld 30th Anniversary
Home Alone: McCallister’s House
Earth Globe
Legendary Stratocaster
Vincent van Gogh: Starry Night
Sonic Mania: Green Hill Zone

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #1098 : 04. Február 2021, 20:34:39 »
nuz, co na to povedat, aby sa zas nehejtovalo :-) ale v zasade sa tieto vysledky dali cakat  - v tej zaplave budov, aut a velkych stavieb boli tieto 2 sety favoriti - akuratna velkost a solo tema...
3D obraz Van Gogha je taka netradicna vec.... preto to bolo velke lakadlo na vyber... plusom je fig.
Sonic - bez komentara :-)
asi pre vela ludi bude sklamanim ze nevybrali western studio, co bola prilezitost zase mat western temu...
co sa tyka tych nevydanych ideas setov - haluz je to, ze je kopu ideasov uz teraz na polickach, este to nabubrali reediciou saturnu a flasky, a mnohe sety potiahli o rok dlhsie, hoci podla ideas zivotnosti mali koncit minuly rok - Flinstones, Treehouse, Friends... tusim minuly rok ani jeden Ideas set neskoncil! takze vysledkom je 10 (!!!) Ideas setov a dalsie sa valia...
ale za mna spokojnost, toto je seria, kde je sice kazdy druhy set dost velky ulet, ale vysoko to prevazuju pecky ako Saturn, Fishing store, atd...

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: IDEAS
« Odpoveď #1099 : 04. Február 2021, 20:45:33 »
nuz, co na to povedat, aby sa zas nehejtovalo :-)
Tu je hejtovanie asi aj vhodné

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: IDEAS
« Odpoveď #1100 : 04. Február 2021, 22:58:33 »
Nehejtujem. Som Legu vďačný, bo ušetrím. Dúfam, že budúci výber bude pre mňa rovnako priaznivý. Kto chce, nech sa nad Van Goghom vytešuje.
« Posledná zmena: 04. Február 2021, 23:04:37 od Bača »

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: IDEAS
« Odpoveď #1101 : 05. Február 2021, 16:13:59 »
O Fishing storu prosím nemluvit, v prodeji jsem ho viděl jednou a když sem ho pak sháněl, abych si koupil, zjistil jsem, že už se nedělá :/ Byl na trhu asi rok....

Zato Saturna jsem si zaopatřil 2x, jednoho jako investici a bum reedice. (Což nemusí nutně vadit ale - nemám já smůlu ?).

Sonic se dal předpokládat, jako protiváha k Máriovi. (Prý  se to dokonce slušně prodává - teda Nintendo/Mário).
Ideas jsou plné podivných jednoúčelovek,  vhodných jako  "present" k nákupu, radši než lego s Van Goghem si koupím - třeba plnící pero... na téma jeho obrazu, to využiju spíš...
Dá se řící že 75%-80% co dávají do Ideas bych si sám sotva koupil...

Asi jsem moc starý, nebo až moc velký tradicionalista, ale mne spíš osloví něco jako Saturn V, Barracuda, kovárna, rybárna, nebo kdysi Ecto 1 (minifigure) nežli obraz... globus, psací stroj (co stejně  nebude psát), kytara co nebude hrát a podobné záležitosti. Jsem zvědavý kdy vydají Půůa,  Pů je pro mne "kultovka", otázka je jestli tam  udělají nový minifigy (čti - plastické hlavičky jako kdysi u Simpsonů), protože jestli zvířátka udělají stylem co prezentovali u Flintstones (na které jsem se kdysi taky těšil) tak děkuju, nechte si to. Ale vůbec bych se nedivil, kdyby zvířátka byla ve stylu už existujících "kostýmů" a  pokud jo, tak jako pardon. 

Třeba Home Alone - jo - barák, jo jde asi mezi modulary, ale je zajímavý ? Zatím teda můžu říct, že nee...

Ovšem - je únor (február) a LEGO má na trhu dva nový a drahý sety který chci (Policii a Kovárnu), plus bude "911" a ještě nemám Batmobile ´89, takže mně nějaký "future" může být fuk...

Ale zatr sakr... když tam pořád cpou seriály, animáky a tak...proč někdo nenavrhnul set s Asterixem a Obelixem a Řííímany ?  To přece je hodně známý, vtipný a dá se to nádherně vytěžit...

Nebo MASH by byl skvělej.  Bažina, H-13 "Sioux", sanitka Dodge. Helikoptéra už byla v Batcave "1960".


Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: IDEAS
« Odpoveď #1102 : 07. Február 2021, 13:11:15 »
Tohle je super setík, to by se mi líbilo - chaloupka Baby Jagy na kuřích nožkách.
https://www.promobricks.de/lego-baba-yaga-ideas-review/116933/

V Česku kultovní dík Mrazíkovi, že.


no to by bo paradny setik....namiesto Nastenky by tam vsak mal byt Ivaaaaanuska a este tie prasacie sanky....mozno aj  nejaky ten lupeznik s budzoganom by sa tam tiez ksichtom hodil  >:D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #1103 : 07. Február 2021, 14:38:50 »
...
Jsem zvědavý kdy vydají Půůa,  Pů je pro mne "kultovka", otázka je jestli tam  udělají nový minifigy (čti - plastické hlavičky jako kdysi u Simpsonů), protože jestli zvířátka udělají stylem co prezentovali u Flintstones (na které jsem se kdysi taky těšil) tak děkuju, nechte si to. Ale vůbec bych se nedivil, kdyby zvířátka byla ve stylu už existujících "kostýmů" a  pokud jo, tak jako pardon. 

...

Ale zatr sakr... když tam pořád cpou seriály, animáky a tak...proč někdo nenavrhnul set s Asterixem a Obelixem a Řííímany ?  To přece je hodně známý, vtipný a dá se to nádherně vytěžit...

...
Nebo MASH by byl skvělej.  Bažina, H-13 "Sioux", sanitka Dodge. Helikoptéra už byla v Batcave "1960".

koluju nejake obrázky uniknutých (?) Pooh a Piglet minifigov práve so štýlom hláv typu Simpsons. Či sú reálne netuším. Ale minimálne toto je vec kde činske klony asi moc nebudú  >:D >:D

Na Ideas už pár vecí s Asterix-om bolo, jediné s 10K hlasov je aktuálne toto - len busty, nehrateľné aj keď celkom prepracované (osobne krajšie ako ti SW) no a z minifigových snáď len toto v polke cesty má akú takú šancu

O MASH-i od TLG snáď nemôže uvažovať ani najväčší optimista ...

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: IDEAS
« Odpoveď #1104 : 08. Február 2021, 17:34:05 »
Asi tak, MASH je uplne nerealne  :D Aj ked bral by som, vyborny serial  (y)

Priznam sa, ze tiez nechapem ako mohol Bionicle obsadit 1. priecku. Tiez suhlasim s mesjem, ze to vlastne ani nie je lego. Nechce sa mi verit, ze to hlasovali realny ludia vsetko  :)
Poznam stovky lego fanusikov (hlavne online samozrejme), ale poznam zatial len jedneho fanusika Bionicle  ;D Ahoj Inst!  ;D

Ale tak spokojny som za tie ostatne 3 temy, ktore sa tam dostali, to uz lego je a este k tomu velmi silne temy, z ktorych hocijaku si kupim ked spravia.
Samozrejme, ja som za hrady. Tie sice neboli dlho, ale bol tu Lotr+hobbit, to je prakticky castle, len viac fantasy. Plus teraz je tu Harry Potter, co sa da s prizmurenymi ocami povazovat za hrady tiez.

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: IDEAS
« Odpoveď #1105 : 08. Február 2021, 19:37:52 »
Aháá, už sem našel, minifigy moc hezké a setík s Půom do 100USD. To de.

No... M.A.S.H. je sice válečný seriál a z války, ale nejsou tam zbraně, jsou to doktoři přece. A třeba v Toy Story či co to bylo byl Jeep i s vojákama, coby plastovými vojáčky, takže kdyby udělalo  LEGO MASH tak nikdo nemůže říct ani prd, páč to je anti-válečný seriál.

Asterixova vesnička hezká, tohle bych si koupil :)


Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: IDEAS
« Odpoveď #1106 : 08. Február 2021, 20:23:05 »
...ale poznam zatial len jedneho fanusika Bionicle  ;D Ahoj Inst!  ;D
By ma zaujímalo, kde toto vzniklo. Nepostavil som jediný Bionicle MOC, a písal som dokonca k hlasovaniu:
...Bionicle je presne ako iné vyradené témy ešte stále veľmi obľúbená... ...A to píšem, aj keď za to hlasovať nebudem...
Ibažeby ste nevedeli rozpoznať Mech od Bionicle :D
Inak si to fakt neviem vysvetliť.

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: IDEAS
« Odpoveď #1107 : 09. Február 2021, 18:07:54 »
Tak sa mi zdalo ze si to tu obhajoval  :)
Mech a Bionicle rozoznam, Mech aj vyzera normalne ako lego, vid tie, ktore su v Ninjagu, to vyzera zaujimavo. Naproti tomu Bionicle ma skutocne zvlastne dieliky, ktore sa v inych temach tazko vyuziju.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #1108 : 03. Marec 2021, 16:39:35 »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #1109 : 04. Marec 2021, 15:45:52 »
21326 Winnie the Pooh
€99.99 / £89.99 / $99.99 / AU$159.99/CA$139.99
VIP od 18.3.

1265 dielov - 5 postáv






« Posledná zmena: 04. Marec 2021, 15:47:32 od papluh »