Autor Téma: IDEAS  (Prečítané 260047 krát)

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: IDEAS
« Odpoveď #390 : 11. Október 2016, 14:49:48 »
Je pravda, že toto je set asi s najstaršou cielovou skupinou :D
:D
Presne. To by si skor kupil moj otec ako ja.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #391 : 11. Október 2016, 14:55:35 »
chlapci, vy asi cakate na Justina Biebera :-)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: IDEAS
« Odpoveď #392 : 11. Október 2016, 15:17:05 »
beatles je vcelku dobry napad...a nemuselo by to oslovit len starsiu generaciu..napr. ked posledne vydali specialnu ediciu USB klucov ozdobnych so vsetkymi songami resp. albumami islo to ako teple rozky.....len by to chcelo aj nejaku miniaturnu scenku napr. tu pamatnu scenku na prechode pre chodcov...v pozadi WVchrobak a tel. budka:-))

nejaky pekny buuuuklet k tomu s popisom strucnou historiou..naskenovane podpisy..pekna skatulka s origos fotom tej scenky.....skratka dat tomu aj takyto rozmer nie len frc tam 4 figy...

s beatles tematikou ide aj dnes vsetko....a ta pamatna scenka bola uz asi vsade napodobena este aj v simpsonovcoch:-))tusim

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #393 : 11. Október 2016, 16:05:18 »
..len by to chcelo aj nejaku miniaturnu scenku napr. tu pamatnu scenku na prechode pre chodcov...v pozadi WVchrobak a tel. budka:-))


ked uz budeme mat hlavy beatlesakov, nejaky maly MOCik na temu prechodu pre chodcov niekto urcite spravi...

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: IDEAS
« Odpoveď #394 : 11. Október 2016, 18:30:59 »
chlapci, vy asi cakate na Justina Biebera :-)
;D  >:D  (y) (y) (y)

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: IDEAS
« Odpoveď #395 : 11. Október 2016, 20:02:14 »
To určite nie, ale ak by mu spravili 2-3 sety, určite by išli na odbyt. Koncert, dovolenka a dala hlupost.

My sme nehovorili čím to nahradit, len že toto je slabota.

Tažko sa to porovnava lego hudobnej skupiny a USB s pesnickami. V dnešnej dobe to bol asi dobrý deal kúpiť celu discografiu takej skupiny.

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: IDEAS
« Odpoveď #396 : 12. Október 2016, 11:34:17 »
Set z agentov shieldu ziskal v pondelok 10 000 hlasov uz som zvedavy na finalny vyrobok.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: IDEAS
« Odpoveď #397 : 12. Október 2016, 11:38:21 »
Set z agentov shieldu ziskal v pondelok 10 000 hlasov uz som zvedavy na finalny vyrobok.

To ze nieco dosiahlo 10K este neznamena ze to musia vybrat :)
Ak sa im to nehodi do kramku tak to proste nevyberu, uz sa tu o tom diskutovalo vcelku dost.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #398 : 12. Október 2016, 11:59:15 »
Set z agentov shieldu ziskal v pondelok 10 000 hlasov uz som zvedavy na finalny vyrobok.

tato vec je licencovana a ma v ramci lega vlastnu seriu - tj neni ziadna sanca, aby to takto vydali. TLG tie figy zaradi do setov podla svojej predstavy - najpravdepodobnejsie to porozklada do niekolkych setov, aby to motivovalo ludi kupovat co najviac setov, alebo ich daju do 1 velkeho setu - aby podporili jeho predaj.

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: IDEAS
« Odpoveď #399 : 12. Október 2016, 12:17:42 »
Ja viem, ze to ked dostal 10 000 este neznamena, ze ho idu virabat, ale prave preto si myslim, ze bi to malo prejst lebo ich licecnu virobu lego marvel super heroes zbieram od 2012 a ani jedna figurka z agentov tam nebola, buduci rok ma prist colson aj z lolou v jednom sete ale inak nic, prave preto si myslim, ze to prejde, lebo prava na vyrobu maju a nemusia to zavrhnut kvoli pravam ako zavrhli set joni 5.

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: IDEAS
« Odpoveď #400 : 12. Október 2016, 12:27:18 »
Na licencovanú sadu je to veľmi veľké, predloha hranatá a tažko si viem predstaviť, že vydajú UCS lietadlo.

Ak by už ten serial mal takú podporu, tak tie figy nevydajú v 1 sete ale najlepšie v 15tich.

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: IDEAS
« Odpoveď #401 : 12. Október 2016, 13:04:52 »
To bi bolo tiez pekne v tich 15stich setoch ale velkost si nemislim videl si ich set 76042 Helicarrier? Ja ho mam, to je velkost 80 cm dlzka, 45 cm sirka a 29 cm viska. Skladal som ho 9 hodin.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #402 : 12. Október 2016, 13:42:25 »
Ovela viac by sa mi tam hodila rovnomenna skladba a nie tie pazvuky. Ale na to uz asi TLG prachy nemalo...



Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #403 : 12. Október 2016, 13:50:18 »
Ak už majú v produkcii niečo z danej licencie tak nemá význam sa baviť tom či niečo z Idea prejde ... neprejde. Ak je niečo nahlásené na budúci rok, tj o pár mesiacov, tak je minimálne 1-2 roky v plánovaní, vývoji, testovaní a z pohľadu Ideas ako keby v produkcii.

Navyše s seriálmi je to ťažké, kľudne sa môže stať, že kým schvália nejaký set a dajú ho výroby tak seriál už nebude. Títo Agenti sú čistá komercia, aj táto séria bola schválená len tesne pred koncom minulej (z Wiki) a nieje to nič unikátne aby sa to nedalo zastaviť akonáhle tomu padnú ratingy. Narozdiel od toho TBBT dostalo predĺženie rovno na 3 sezóny tak to bolo pre TLG lepšie znamenie, Dr.Who je BBC a ide už dlhé roky..

No a nakoniec, ten Ideas príspevok je škaredý, nezaujímavý, ťaží len z veľkosti a minifigov. Len zbežným pohľadom je vidieť, že to lietadlo má o dosť viac plastu ako oficiálny Helicarrier.

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: IDEAS
« Odpoveď #404 : 12. Október 2016, 13:56:23 »
Je to uhol pohladu kazdemu sa paci nieco ine ja netvrdim ze ho musia spravit, ale ak tak urobia, ja ho chcem ked ho neurobia, nic sa nedej.