Autor Téma: Collectable Minifigures  (Prečítané 186173 krát)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #360 : 24. Júl 2015, 13:27:58 »
Lov naMR GOLD  ;) ...no moja radost bola daleko vacsia ako na videu

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #361 : 24. Júl 2015, 23:52:51 »
Lov naMR GOLD  ;) ...no moja radost bola daleko vacsia ako na videu

vsak to mozno u toho decka skonci niekde na kope lega a potom to preda ako kiloware...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #362 : 25. Júl 2015, 15:04:06 »
Kašlu na ty strašáky. Pořídím si raději ty mimoně. A něco šmoulího.
Tak MB Minions som videl nazivo a moc ma to teda nepresvedcilo. Kvalitou mi to pripomina take tie hracky co su v automatoch na 1-2E pri napr hypermarketoch.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #363 : 03. August 2015, 18:18:03 »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #364 : 03. August 2015, 18:19:52 »
Otras! Grc! Keby som  aj bol zberatelom CMF, tak toto je okamzik, kedy skoncim. (n)

Odhlásený Ixor

  • Príspevkov: 58
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #365 : 04. August 2015, 09:27:15 »
Mne osobne sa páči len jedna figurka a to je tá smrťka, dokázal by som ju trošku upraviť, ale ostatné? Polovica je úplný nezmysel, tá druhá je skôr pre zberatelov lego monster fighters.   
« Posledná zmena: 04. August 2015, 09:35:22 od Ixor »

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #366 : 04. August 2015, 11:48:06 »
Naopak, mne sa séria celkom páči. Teda okrem zopár figov o ničom, ktoré sú aj tak v každej sérii (roztlieskavačka, mačka a gitarista). Pre mňa naj sú rozhodne - 1. Mucha, 2. Duch s reťazov (ten je best), 3. Zelená "vodná" panna :), 4. Kvietok, 5. Pirát zombie. A zaujímavé sú určite aj čarodejka s metlou a čiernou mačkou, a smrtka. Rozhodne táto séria nepatrí medzi najlepšie ale určite nie ani medzi nejhoršie. Kľudne môžu túto tému opakovať v nejakých periodách. Len nie príliš často zase. Po trápnych Simsons je to svieže osvieženie.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #367 : 08. August 2015, 11:02:29 »
Hovori sa, ze buduci rok by mala prist nejaka seria figurok k ME vo futbale. To je povedzme dobra sprava. Ta zla je, ze by malo ist len o nemecky tim, co by bola samozrejme nuda. No uvidime...

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #368 : 09. August 2015, 00:03:24 »
K olympiade v londyne dali len par figov v anglickych farbach a nuda to nebola. A stale ich nemam a ani mat nebudem ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #369 : 09. August 2015, 00:14:42 »
Tie Olympijske figy boli kazdy iny, mali ine naradie. U futbalistov to take rozmanite asi nebude.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #370 : 09. August 2015, 16:37:45 »
Tie Olympijske figy boli kazdy iny, mali ine naradie. U futbalistov to take rozmanite asi nebude.

presne tak. pri OH teame to tak nevadilo, ze je len z Britanie, boli to rozni sportovci v roznom odeve a naradi.
Ale futbalisti z 1 teamu budu vsetci uplne rovnaki, len sa budu lisit ksichtom - a pochybujem, ze lego bude vediet tie vyraze tvari zachytit tak, ze sa budu dat vsetci konkretne rozoznat. Ale aj s roznymi ksichtami to bude prilis jednoliata masa figov.
Ovela ovela lepsie by spravili, ak by dali z kazdeho teamu 1 hraca - najvacsiu hviezdu - to by jednak bolo viac roznorode a ovela atraktivnejsie pre vacsinu europy (na Eure bude hrat 24 teamov, vacsina velkych krajin, takze to pokryje vacsinu europskej populacie). Myslim ze aj samotni nemci by radi mali all stars figy, ako len svoj team... A mat lego figy v roznych narodnych dresoch, to je jednak zberatelsky sen pre mnohych ludi, a jednak kazdy by si v pripade zaujmu mohol vyskladat svoj vlastny narodny team - nakupil by 11 rovnakych figov v danom drese a pomenil hlavy... fakt by to bola pecka.
ale niekedy to v TLG ludom velmi logicky nemysli, a skor taketo nieco iniciativne napadne cinanov a vyrobia nejake napodobeniny...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #371 : 12. August 2015, 09:11:45 »

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #372 : 12. August 2015, 13:02:24 »
Vlkodlak je uplne paradny, chcem min 4ks. Ma uplne novy mold a ma drsnejsi a realistickejsi vzhlad. Chce to este najst nejake sede chlpate telo (viem ze existuje hnede)

Dcu je tiez parada na Dementorov a dokonca mu svieti xichtik.

Urcite to nie je najlepsia sada a na niektorych figoch by som bral fakt len ruky alebo vlasi ale najde sa aj par ktorcyh naberiem nejaku tu zasobu.

Skoda je ten pomer v akom su figy rozhodene. Piratov a vedcov je najviac :(

Odhlásený Ixor

  • Príspevkov: 58
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #373 : 27. August 2015, 08:32:51 »
Ty čo ste nezískali mr golda máte veľkú šancu ho teraz získať, našiel som spôsob ako si ho vyrobiť, síce to nebude originál mr gold ale aspoň niečo.

https://youtu.be/aqQU0PMPzDU     

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #374 : 31. August 2015, 19:24:26 »
z mojho pohaldu sa jedna o jednu z naj serii .. a uz potrebujem vely tych gargoylov ... :D :D  stavam DIAblo 3 MOC to doslo ako z cireho pekla :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space