Autor Téma: Hry  (Prečítané 14432 krát)

Odhlásený Paliason

• Príspevkov: 1242
Re: Hry
« Odpoveď #75 : 14. December 2021, 13:42:18 »
Bude nová dakarská hra: DAKAR DESERT RALLY

Bavili sme sa dávnejšie v Rally Dakar téme vtedy o jednej takej v 2018-tom. Robí na tom rovnaký tým, čo spravil aj tú 2018, akurát že ich nedávno kúpil SABER Interactive - firma, čo robila aj MUDRUNNER a SNOWRUNNER.

Takže ja verím, že to pod krídlami Saberu nasmerujú správnym smerom. Dajú lepší engine s reálnejším jazdným modelom a že to dopadne podstatne lepšie a nebude to sklamanie ako v roku 2018.

Trailer je parádny, vidím tam ovela vernejšie chovanie vozidiel, aj motorkoví/štvorkolkoví jazdci už niesú ako pribité figuríny :)

Odhlásený Frco

• Príspevkov: 282
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
« Odpoveď #76 : 14. December 2021, 16:31:56 »
Budo: No to som rad, ze aj niekto iny drtil Dungeon Siege. Podla mna jednotka bola velmi prijemne prekvapenie, dobra hra, pekna grafika. Dvojka to zdvihla na uplne iny level. Velmi dlha hra, super grafika, kopec peknych subquestov, setove itemy...Dvojka bola naozaj paradna, tu som presiel x krat, aj v parte, aj solo (lucistnik).
Trojku som nikdy nehral, az po rokoch som si na nu precital recenzie a bol som rad, ze som to nehral  :D

Mimochodom, koho by to zaújimalo, aktuálne SCORE-čko č.332 má extra 12-stránkovú recenziu na D2 Resurrected a ešte 4-stránkové ohliadnutie za Diablo 1.
A s motívom na obálke k tomu!

(Odkaz na prílohu)
wow, na tomto ma najviac prekvapilo, ze este stale vychadza Score  ;D Pamatal som si totiz, ze prehralo suboj s Levelom a vychadzal potom len Level. Ale mozno som mal zle info. A kazdopadne je zaujimave, ze vobec nejake papierove casopisy o hrach vychadzaju...By som cakal, ze vsetko uz funguje len na nete.
Ak mas to Score doma a budes sa velmi nudit, mohol by si mi tie Diablo stranky naskenovat/nafotit  ;)
« Posledná zmena: 14. December 2021, 16:35:19 od Frco »

Odhlásený Paliason

« Odpoveď #77 : 14. December 2021, 17:27:27 »
Čo si pamätám ja, tak SCORE vychádzalo stále. Práve LEVEL mal problémy s vydavatelom dávnejšie. Asi 7-8 rokov dozadu ich zrušil vydavatel, a vypadalo to, že je konec, ostane len SCORE. Ale potom onedlho dobehol starý principál Ondro Prúša, že on to potiahne na svoje náklady dalej (+ dalši starí znamí parťáci z redakcie), bez vydavatela. Takže robia to do teraz. Kúpil som si vtedy aj niekolko čísel za sebou po tom reštarte, takže viem. 

Zase ale papier je stále super, časák si zobereš hocikde, a čita sa to skvelo, na to sa monitor nechytá. Ale kôpky časákov by som už nemal kde skladovať, to obdobie, čo som toho kedysi mal, je už za mňou.
Jak sa budem nudiť, ti ten članok odfotím...

Odhlásený Paliason

« Odpoveď #78 : 20. Január 2022, 14:33:25 »
Trochu humoru na rozptýlenie...  ;D
(zároveň uznanlivo kývam hlavou nad editačnými schopnosťami autora)  (y)

Odhlásený Paliason

« Odpoveď #79 : 07. Apríl 2022, 21:29:21 »
LEGO a EPIC-Games uzavreli spoluprácu.

Takže asi z toho bude nová online-ovka. Epic majú úspešnú skúsenosť v tomto smere - Fortnite. Čiže Legu poradia ako na to, aby im to zas nezapadlo prachom ako Lego Worlds.

ila_rendered

Odhlásený Paliason

« Odpoveď #80 : 23. September 2022, 11:16:01 »
Technologické demo na novú radu Nvidia RTX-kariet....aj lego Santa má malé cameo. (ale nedopadne to s ním dobre  ;D )