Autor Téma: Všeobecné informácie o novinkách  (Prečítané 245642 krát)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #690 : 22. Apríl 2018, 09:31:18 »
To si snad robis prdel...  :vomitsmall:
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #691 : 22. Apríl 2018, 09:36:37 »
No ja ne.... skor oni. ;) Kokos, ale Brickheadz maju aspon pouzitelne diely, ale toto ani len to! Ale Papluh nam isto vysvetli preco je dobre, ze tuto seriu vydali. >:D

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #692 : 22. Apríl 2018, 10:00:41 »
Ale veď to je taký milý shit  ;D...

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #693 : 22. Apríl 2018, 10:06:18 »
Týmto si to Lego u mňa posralo už na plnej čiare.  (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) :vomitsmall: :vomitsmall: :vomitsmall:

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #694 : 22. Apríl 2018, 10:11:35 »
Tak ja tu cakam na fotky rollercoasteru, a ty tu das tuto chu....u. prve co ma napadlo, ze ci neni 1.april - ved toto normalna firma nemoze mysliet vazne. Pochopil by som keby vydali inu blbu macku - hello kitty, to ma slusnu fan zakladnu, ale toto? Vsak to som videl len v lego movie, a oni z toho spravia celu seriu? No esre keby stal sacok 1 euro, tak povedzme vezmem nieco dcere na hranie, ale oni sa babrat nebudu a 4 ecka si to "zasluzi". Apropo hranie - toto je velmi nestabilne na hranie, ta hlava furt odpadava, to je uplne nepouzitelne v tomto smere...

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #695 : 22. Apríl 2018, 10:43:54 »
Máš pravdu masje ale ak si všimneš tak je tam použitý ten relatívne nový diel na krku... takže tá 1x3 plate bude mať nejaký nový MOD asi dieru v strednom stude o veľkosti bar-u

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #696 : 22. Apríl 2018, 11:02:59 »
No konečne niečo poriadne  >:D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #697 : 22. Apríl 2018, 12:26:13 »
Keď chcete novinky o rollercoasteri tak - bude mať 4124 dielov, červené koľaje budú vštkých typov (krátka/dlhá rovinka, zátačka a začiatok/stred/koniec stúpania), na konci horného oblúka to vyzerá že reťaz poháňa aj súbor kolečiek z boku zátačky, ktoré by mali zrýchliť vozík pred prvým klesaním.


Ad. Unikitty - má nový seriál na Cartoon Network >:D Pozitívne pre vás je, že ak ten seriál nebude lokálne tak sa to k nám nedostane, napr v tom Portugalskom katalógu to nebolo  ;)
Je to séria pre konkrétnu cielovku a trh, evidentne tam nepatríte :D
Mimochodom Hello Kitty majú nejakí koréjčania, ale k nám sa dostanú len ich čínske kópie.

Tiež som si všimol, že ten 1x1 diel s hladkými stenami na krku ak je to ten aktuálny tak nejak nepasuje do plate. Tak uvidíme čo pomenia.
Inak zatiaľ málo dielov na použitie, snáď ten 1x1 round plate with open stud v dark green sa bude dať nakúpiť na zeleň.
škoda, že tie sklopené uši sú širšie ako 1 brick, tie by sa dali využiť na nejakú fasádu (ale kupované tiež bulk)
Okrem toho je zaujímavé, že vedia potlačiť 1x3 diel z viacerých strán. Ale je to len v sáčkoch, tj asi len v Číne ako v CMF (viď posledná séria a darčekové krabice)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #698 : 22. Apríl 2018, 13:26:10 »
A kto zbiera CMF by si nemal nechať ujsť doplniť si zbierku o túto sériu luxusných mačičiek... No není to zlaté...  >:D

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #699 : 22. Apríl 2018, 13:40:01 »
A kto zbiera CMF by si nemal nechať ujsť doplniť si zbierku o túto sériu luxusných mačičiek... No není to zlaté...  >:D

JA zbieram CMF komplet a NEMAM chut si zbierku doplnit o tuto seriu nevkusu... nie je to zlate, ani strieborne ani nijake, iba ak  :vomitsmall:  :vomitsmall:  :vomitsmall:  Tragedia....

(@Praetor - prosim, neber to osobne  ^-^ )
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #700 : 22. Apríl 2018, 13:45:18 »
Neni to sucast cmf serie, tak dilema odpada. Horsie to mali kompletisti pri ninjago movie sackoch, ci tie blbosti potrebuju na kompletku.
Hentie unikity vyzeraju ako tie somariny inych znaciek, co sa valaku pri pokladniach hrackarstiev...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #701 : 22. Apríl 2018, 13:47:59 »
Desi ma ten napis "Series 1" na tom sacku... :oldman:

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #702 : 22. Apríl 2018, 18:04:24 »
Tak Mixels stihli za dobu trvania animáku až 9 sérii  >:D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #703 : 22. Apríl 2018, 19:29:43 »
Desi ma ten napis "Series 1" na tom sacku... :oldman:

Pokial das makcen na druhe 's', bude to uplne ine slovo. Nahoda?

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #704 : 22. Apríl 2018, 21:12:41 »
Desi ma ten napis "Series 1" na tom sacku... :oldman:

Toto aj mna uputalo, ktovie kolko sérii si pre fanúšikov nachystali a nakoniec to aj tak dopadne ako akcia jedna macicka + 2 zdarma...  ;D V horšom prípade skoncia všetky niekde v útulku (kedze stále netuším kde končí to co nepredaju)...  ;)