Autor Téma: Všeobecné informácie o novinkách  (Prečítané 244669 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #465 : 08. Február 2017, 23:56:05 »
Tak tá loď má byť 200 USD
A ďalšie 2 sety k filmu budú

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #466 : 09. Február 2017, 09:56:58 »
Bože, čo maju TLG chlapci s tymito ... vecami .... to je nejaky novy trend - ze postavme vec s ktorou sa neda doslova NIC robit a je to??

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #467 : 09. Február 2017, 16:35:53 »
Tak tá loď má byť 200 USD
A ďalšie 2 sety k filmu budú


neviem koho v TLG napadlo robit taketo figy... vizualne je to otrasne (napr extremne neproporcna hlava), a nemyslim ze to budu ludia velmi chciet - napr vizualne realistickejsie buildable SW figures su permanentne v nejakych zlavach a akciach, z coho vyplyva ze sa to nekupuje bohvieako. A oni spravia este takuto zlataninu a cpu to uz do kazdej temy.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #468 : 09. Február 2017, 16:41:45 »
Podla mna je to taka lego verzia tych bobble heads. Z film/comix postaviciek toho vyrabaju mrte a ocividne to svoj odbyt ma, inak by to zakapalo a nevyrabalo sa dalej ale zo SW a inich film/serialov vidim v comix shopoch stale nove a nove.

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #469 : 09. Február 2017, 17:49:10 »
Tak tak, je to alternativa k produktom od inych firiem. Takto im chcu ukusnut z kolaca.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #470 : 18. Február 2017, 14:33:26 »
tož loď neloď


Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #471 : 18. Február 2017, 14:38:15 »
Akurát som to kukal na bricksete.....totálne nezaujala  :-[

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #472 : 18. Február 2017, 14:40:36 »
Toto je zly sen... ked chce niekto vrak lode, tak si moze vybrat z modelu kazdy druhy brick...na to nemuseli robit drahy set...
Neviem ci dizajneri strajkuju alebo si tlg mysli, ze preda hocico, ale takto nejak vyzera absolutne nezvladnuty set.
1) Dizajn lode o nicom, zubaty spodok je kapitola sama osebe, ale ani vrchna paluba nevyzera dobre. Pritom sa dala spravit dobre aj netradicna strasidelna lod, napr
https://www.flickr.com/photos/bricktrix/6169229644/

2) figy - najprv som sa utesoval, ze snad aspon tie budu fajn, ale ked to blizsie pozeram, su uplne tuctove, kde sa stratila pestrost figov z minulych setov? Tie boli ozdobou setov - chapadlovy fig, zraloci, muslovy, rozni zombie pirati. Tito su uplne odflaknuti a podobni.

3) pre koho je ten set? Ak pre deti,  tak ma mizernu hratelnost, to sa bude stale rozsypavat na tych vratkych nohach... a afoly neviem ci to budu chciet, toto neni nieco,  co musi kazdy mat, ako pri imperialke.

Mali super moznost vyrobit zaujimavu lod. Lebo v pirates idu cestou recyklacie a juniorizacie. Este to mozu zachranit nejakou klasickou lodou na urovni okolo 100 eur, tak ako v minulosti boli v POTC dve lode...
« Posledná zmena: 18. Február 2017, 15:18:20 od mesje »

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #473 : 18. Február 2017, 15:39:07 »
Ale je to predloha z nových Pirátov z Karibiku nie?  Tak čo sa čudujete však to má vypadať ako tá vo filme. ;)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #474 : 18. Február 2017, 15:42:45 »
Ale je to predloha z nových Pirátov z Karibiku nie?  Tak čo sa čudujete však to má vypadať ako tá vo filme. ;)

To je pravda. Ale vo filme bude viac lodi, takze mohli vyberat. Taktiez figov mohli dat aj z inych scen, ako to zvyknu robit napr v sw

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #475 : 18. Február 2017, 15:47:38 »
a ako dobre vidím nemá ani jedno poriadne delo  >:D

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #476 : 18. Február 2017, 22:42:29 »
Kde je ten blici smajl co pouziva Rene ? Konecne som ho chcel pouzit.

Ta figurka tej zenskej bude poriadne draha, kedze to je jedine co ma na tom sete hodnotu :)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #477 : 19. Február 2017, 11:03:34 »
Chapem, ze ta lod bude ucinkovat v novom filme o piratoch z Karibiku. Ale toto je model na hranie, ci model pre zberatela na vystavenie? Lebo ak na hranie, tak to je cele zle! Ako sa s tym ma dieta na zemi hrat? Ved sa to neda posuvat, hned sa to rozpadne. Rovnako pri manipulacii dietata sa tie ramena hned odlomia.

Celkovo je tento rok asi najvacsim sklamanim za posledne (dlhe) roky. Zacalo sa to sklamanim z vyrocneho modularu, kde kazdy cakal ako namestie nieco ine a vacsie. Prechadza to vsetkymi temami a vyvrcholilo to Technic setmi na 2. polrok, ktore su totalnym sklamanim pre cely svet.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #478 : 19. Február 2017, 13:26:32 »
Chapem, ze ta lod bude ucinkovat v novom filme o piratoch z Karibiku. Ale toto je model na hranie, ci model pre zberatela na vystavenie? Lebo ak na hranie, tak to je cele zle! Ako sa s tym ma dieta na zemi hrat? Ved sa to neda posuvat, hned sa to rozpadne. Rovnako pri manipulacii dietata sa tie ramena hned odlomia.

Celkovo je tento rok asi najvacsim sklamanim za posledne (dlhe) roky. Zacalo sa to sklamanim z vyrocneho modularu, kde kazdy cakal ako namestie nieco ine a vacsie. Prechadza to vsetkymi temami a vyvrcholilo to Technic setmi na 2. polrok, ktore su totalnym sklamanim pre cely svet.

Nehovoriac o SW "UCS" čo asi špatne pojali zelenači v TLG ked to skusali hladat v slovniku tak asi nasli Uplne Cele Spatne ...

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #479 : 20. Február 2017, 14:16:49 »
TLG ide do kvantity (čo sa týka tém a počtu vydaných setov za rok), mno stačilo by ísť cestou kvality.