Autor Téma: Všeobecné informácie o novinkách  (Prečítané 244531 krát)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #390 : 11. Júl 2016, 16:36:04 »
Tak to je podla mna EPIC FAIL a mesje ma hadam podpori. 350Dolcov a nie su tam figurky, ktore tam patria ? WTF
Ani jedna jedinka figurka princezny len to co uz v CMF mame s malou obmanou a vila co si uz vies vyskladat pomali s existujucich suciastok. NIE dakujem.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #391 : 11. Júl 2016, 19:51:06 »
no tak s tymi figami to riadne dojebabrali... vydat 350 eurovy set a dat tam tuctove figurky, ktore sa daju subezne kupit z CMF serie za 2,5 eur, je naozaj fail... Oni to proste ponali velmi uzko - ako hrad z disneyworldu, pred ktorym šaškujú mickey a spol. Lenze potom tam nemali rvat tie miestnosti, na co tam teraz budu, ked tam neni koho umiestnit, naco sa tak precizne hrali, ze kazda miestnost pre inu rozpravku??? To si myslia, ze rodicia budu neskor zhanat figurky, sledovat kedy vyjde nahodou CMF seria, kde budu princezny? Hlavne ked CMF sezona trva par mesiacov, a tento hrad ma potencial byt v obehu aj 6-7 rokov... Uplne mi unika zmysel. Zbytocne sa pripravili o moznost sirsieho zaberu, Ved to je idealne lakadlo pre oteckov s dcerami - kupia im velky princeznovsky hrad, otecko sa vyšanti pri jeho stavbe a ukoji svoje skryte lego chutky, žena ho zatial nebude je..ť ze sa nevenuje deckam, a vsetci by boli spokojni (najma penazenky TLG a Disney).
Skoda, lebo hrad je pekny, strasne drahy, ale must have pre mna...

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #392 : 11. Júl 2016, 21:05:32 »
ironicky najlepsie figurky na tomto sete su ti dvaja rytieri v zadu :D :D  .. co sa ani nepocitaju do minifigov a to neviem preco :) asi len preto ze nemaju na hlavach printovane oci? :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #393 : 11. Júl 2016, 21:48:22 »
na EB fore niekto vraj zverejni fotku novej Death Star, ak to zbadate pocas dna, prosim save obrazky ak by som to zmeskal. Dufam, ze typek nekeca bo som napety jak struna ci to bude zas pohroma jak Hoth, alebo disny zamok.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #394 : 12. Júl 2016, 00:38:35 »
na EB fore niekto vraj zverejni fotku novej Death Star, ak to zbadate pocas dna, prosim save obrazky ak by som to zmeskal. Dufam, ze typek nekeca bo som napety jak struna ci to bude zas pohroma jak Hoth, alebo disny zamok.


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRf8qNxZMao2QgJLCKZINuNRQ5NM3QKe9Gbk44qA4SeUPRuxtPT

Nebudem ta stresovat , je to len MOC.
Tiež som v očakávaní a nedávno som na toto narazil a chvíľu bol v strese že to je ono...
I ked si viem predstavit , že ak by to robil dizajner Assault on Hoth , tak by to takto nejak dopadlo - pár štandardných setov xwing a Tie a okolo nejaké sede dieliky ako vysek kanala.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #395 : 14. Júl 2016, 02:22:26 »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #396 : 14. Júl 2016, 18:50:24 »
Podla toho videa to vyzera este vacsie, ako podla obrazkov...
toto bude jeden z najlepsich setov na vystavenie z hladiska obdivu navstev... hned to udrie do oci a zaujme...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #397 : 14. Júl 2016, 18:51:45 »
Uvidime, ked poskytnes Tvoj z podpory na vystavy. >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #398 : 14. Júl 2016, 19:54:16 »
Uvidime, ked poskytnes Tvoj z podpory na vystavy. >:D

no problem, ked si ho v ramci podpory budem moct kupit :-)

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #399 : 15. Júl 2016, 09:39:36 »
tiez uvazujem nad tymto setom z podpory, aj ked tie figy su maximalnym sklamanim. Nemam problem poskytnut na vystavu, a stavim sa ze to bude jeden z najokukavanejsich exponatov
bye

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #400 : 15. Júl 2016, 09:59:23 »
Pomaly sa zacnu objavovat prve informacie o novinkach pre rok 2017. Na co sa tesite/ste zvedavi najviac? ;) Ja na Technic LICENCOVANE modely, Speed Champions a pripadne dalsie klasicke auto.
« Posledná zmena: 15. Júl 2016, 11:20:25 od KLF »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #401 : 15. Júl 2016, 10:51:18 »
Ja som zvedavý na celý Technic, Creator expert Auto, a aj na City, akú tam vymyslia zase novú tému.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #402 : 15. Júl 2016, 13:37:20 »
Creator ako taký ,som zvedavý s čím prídu . Classic by mohli porobiť sady aj plejtmi .Nové temy tažšie prímam ale i v nich sa nájde nejaký zaujímavý detail či diel.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #403 : 15. Júl 2016, 18:35:56 »
Mna potesia vsetky creator expert diela a UCS SW - klasiky ako modular, auta, ale aj bonus veci, ako ked bol minuly rok kolotoc, ninjago temple, predtym sopwith camel a teraz disney castle, to vzdy potesi taketo nieco necakane... pri modularoch by potesilo nieco viac kreativne, mam pocit, ze posledne 2 pociny boli ako povinna jazda od TLG, nic extra nepriniesli z dizajnoveho hladiska, nejak sa to zacina priblizovat beznym creatorom domom...

http://brickset.com/sets/40225-1/
vraj dostupne len v Brazilii...
« Posledná zmena: 15. Júl 2016, 23:11:34 od Administrator »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #404 : 24. Júl 2016, 23:39:08 »
ževraj sa objavili nejaké neurčité info z dealerskych katalógov  2017 >:D
- sety k Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
- sety k Cars 3
- LEGO Sports - minimálne jeden z nich  k futbalu