Autor Téma: Všeobecné informácie o novinkách  (Prečítané 244523 krát)

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #300 : 02. Október 2015, 19:39:18 »
Chlapci a keby ste tu prestali kecať a začali riadne stavať dáky MOC, čo by sa vám stalo. Až na pár ľudí som tu od vás nevidel ani prd. U mňa lego skončilo v 97mom roku. Potom už to išlo do sračiek až na pár podarených setov.
Tak len toľko som chcel  >:D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #301 : 02. Október 2015, 19:44:35 »
Z Austalského LEGO magazínu

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #302 : 02. Október 2015, 19:52:59 »
Chlapci a keby ste tu prestali kecať a začali riadne stavať dáky MOC, čo by sa vám stalo. Až na pár ľudí som tu od vás nevidel ani prd. U mňa lego skončilo v 97mom roku. Potom už to išlo do sračiek až na pár podarených setov.
Tak len toľko som chcel  >:D
Presne Liondee!!
________________________________________________________________________________________

Preboha to fakt ma byt castle otras najhorsia seria to bude!!

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #303 : 02. Október 2015, 20:14:47 »
Tohle určitě nebude klasické Castle, to vypadá spíše jako nějaká budoucnost nebo nějaké scifi.

Odhlásený Ixor

  • Príspevkov: 58
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #304 : 03. Október 2015, 10:31:01 »
Mne to pripomína hru lego universe, ktorú lego pred niekolkými rokmi zrušilo

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #305 : 03. Október 2015, 11:08:19 »
To už väčšiu blbosť nemôžu vyrábať. Zas zbytočný produkt od Lega. Sklamanie  (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #306 : 04. Október 2015, 13:27:02 »
Z Austalského LEGO magazínu


Nooo ... ak to bude niečo ako Warhammer 40k tak by sa to možno dalo prežit.
« Posledná zmena: 05. Október 2015, 10:40:57 od Administrator »

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #307 : 06. Október 2015, 16:07:56 »
Ak to ma byt Castle...No, snad horsie ako to posledne Castle to nebude, povedzme si uprimne.

A liondee: Aj po 1997 boli velmi pekne sety, hadam nechces povedat, ze za poslednych 17-18 rokov sa vydali same blbosti ;) Uznavam, ze tie stare sety maju urcitu "dusu", ale je koooopec novych detov, ktore by som chcel. A MOCi napriklad odo mna tazko, zatial len davam dokopy dieliky, mam par nakupov za sebou z eBayu a 2 z BL. BL je super, ale pomerne drahy na niektore dieliky, hlavne vo vacsom mnozstve :/

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #308 : 06. Október 2015, 16:39:40 »
Ak to ma byt Castle...No, snad horsie ako to posledne Castle to nebude, povedzme si uprimne.

A liondee: Aj po 1997 boli velmi pekne sety, hadam nechces povedat, ze za poslednych 17-18 rokov sa vydali same blbosti ;) Uznavam, ze tie stare sety maju urcitu "dusu", ale je koooopec novych detov, ktore by som chcel. A MOCi napriklad odo mna tazko, zatial len davam dokopy dieliky, mam par nakupov za sebou z eBayu a 2 z BL. BL je super, ale pomerne drahy na niektore dieliky, hlavne vo vacsom mnozstve :/

Povedal by som to tak že jediné čo som si kúpil bolo MINI a teraz Ferarri. A Creator domy (na dieliky viacmenej) Iné sety ma faj nezaujímaju nech su akokoľvek pekné.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #309 : 06. Október 2015, 17:10:53 »
ja si myslim, ze TLG preslo kus cesty a aktualna ponuka je ovela lepsia, ako volakedy. Jasne, chrlia blbosti typu chima, bionicle a kopu dalsieho odpadu, ale to len skresluje celkovy dojem, lebo ta ponuka je tak siroka, ze je to uplne jedno - volakedy totiz neboli nielenze chima, ale ani creator expert, modulary, Ideas, atd atd - bolo city, space, rytieri, pirati, duplo, technic, a konec - aj jednotlive serie mali menej setov ako dnes. A az take pecky to neboli - normalne sety ako su dnes, akurat menej jednorazovych dielikov, ale to je vec vkusu.
Samozrejme, sme maximalisti, a tieto nezmysly ako Nexo castle nas stvu - lebo kludne mohla byt pekna castle seria, ked sa im zdala obycajna, mohli tam narvat viac drakov, obrov, priser, atd, kazdy by si nasiel to svoje. Na uputanie deti netreba davat laserove zbrane rytierom a podobne nezmysly...

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #310 : 06. Október 2015, 20:02:43 »
ja si myslim, ze TLG preslo kus cesty a aktualna ponuka je ovela lepsia, ako volakedy. Jasne, chrlia blbosti typu chima, bionicle a kopu dalsieho odpadu, ale to len skresluje celkovy dojem, lebo ta ponuka je tak siroka, ze je to uplne jedno - volakedy totiz neboli nielenze chima, ale ani creator expert, modulary, Ideas, atd atd - bolo city, space, rytieri, pirati, duplo, technic, a konec - aj jednotlive serie mali menej setov ako dnes. A az take pecky to neboli - normalne sety ako su dnes, akurat menej jednorazovych dielikov, ale to je vec vkusu.
Samozrejme, sme maximalisti, a tieto nezmysly ako Nexo castle nas stvu - lebo kludne mohla byt pekna castle seria, ked sa im zdala obycajna, mohli tam narvat viac drakov, obrov, priser, atd, kazdy by si nasiel to svoje. Na uputanie deti netreba davat laserove zbrane rytierom a podobne nezmysly...

NO TAK HEJ prrr - s BIONICLE na mna nechod ze to bola blbost - to bolo MOJE DETSTVO a podla mna boli bionicle uplne super hračka a ano bola dost kompatibilná aj na stavbu paradnych MOCov - ako je vidno na nete a pridam sem aj par vlastnych.

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #311 : 07. Október 2015, 14:35:57 »
Presne ako pise mesje. Teraz je obrovska ponuka, preto je aj velky pocet onicom setov.
Podobne ako s hudbou, filmami, serialmi...robi sa ich omnoho viac ako volakedy. A nie su vsetky sracky len preto, lebo su "nove"  ;) Treba si vediet vybrat a najst kvalitku.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #313 : 19. Október 2015, 10:41:39 »
Toy R Us Canada sa sekol a dal dáta o  Ghostbusters Firehouse HQ online
Majú to zaradené v záložke Ideas !
Cena $399 CAD kanadských dolárov, pre porovnanie DeathStar $599 CAD, EWok Village $299 CAD, Helicarrier $399CAD.
Podľa veľkosti to bude 32x48 plate a na výšku cca ako Palace Cinema (38 vs 36 cm)

Citovať
Product Description
Recreate iconic Ghostbusters scenes with the 2-story Firehouse Headquarters, featuring laboratory, living quarters, containment unit and much more. Capture the ghosts with the proton packs and restore order, or solve other supernatural cases!
Includes 9 minifigures: Peter Venkman, Raymond Stantz, Egon Spengler, Winston Zeddemore, Janine Melnitz, Dana Barrett, Louis Tully, Library Ghost and Zombie Driver.
Features
Includes 9 minifigures: Peter Venkman, Raymond Stantz, Egon Spengler, Winston Zeddemore, Janine Melnitz, Dana Barrett, Louis Tully, Zombie Driver and Library Ghost. Also comes with Slimer, Pink Ghost and Blue Ghost.
Slide the Ghostbusters heroes down the fire pole into action. Chase the ghosts and secure them in the containment unit.
Turn the librarian old lady into a scary ghost with the double-sided face and extra wig! Run tests on Louis in the lab to see if he's possessed!
Suspend ghosts around the building's exterior with attachable transparent arms. Dodge the slime oozing up through cracks in the pavement.
Measures over 14" (36cm) high, 9" (25cm) wide and 14" (38cm) deep.
Package
Product Weight: 14 lbs  (6.3 kg)
Product Dimensions: (in inches) 23 x 19.2 x 7.4 ; (cm) 58,4 x 48,8 x 18,8
Price
Price: CAD$399.99

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #314 : 19. Október 2015, 10:43:21 »
Slusna cena... Dufam, ze je v tom aj auto!