Výstavy > "Postavme si svet" - Banská Bystrica (15.8. - 31.10. 2013)

Návštevnosť (BB)

(1/3) > >>

KLF:
Vcera nam pani kuratorka napisala:

Od otvorenia výstavy až dodnes prešlo bránami Thurzovho domu 1242 návštevníkov!
Gratulujem páni, o výstavu je obrovský záujem!

Podotykam, ze ked som sa p. riaditela pytal kolko hosti ocakavaju, tak povedal, ze ked pride za celu vystavu 2000 ludi, budu spokojny!

liondee:
Tak to už hej. Pekná návštevnosť. Páni som na vás hrdý  ;)

MiKeL:

--- Citácia od: liondee  20. August 2013, 08:43:20 ---Tak to už hej. Pekná návštevnosť. Páni som na vás hrdý  ;)

--- End quote ---

Mas na tom svoj levi podiel ;)


--- Citácia od: KLF  20. August 2013, 00:13:33 ---Od otvorenia výstavy až dodnes prešlo bránami Thurzovho domu 1242 návštevníkov!

--- End quote ---

Slusne, za 4 dni. Tak dufam, ze sa naplnia moje slova, ktore som povedal p. riaditelovi v sobotu, ked sme sa stretli, ze ten jeho odhad bude naplneny za tyzden.

STARHAWK:
O vystave v BS na prelome rokov 2009/10 som nasiel toto:

BANSKÁ ŠTIAVNICA. Unikátna výstava stavebníc pod názvom Lego hračka i hobby, ktorá sa na Starom zámku mala skončiť už o dva týždne, potrvá až do 26. februára. O jej predĺžení rozhodlo vedenie SBM vzhľadom na mimoriadne veľký záujem verejnosti. "Výstavu si za 1,5 mesiaca prišlo pozrieť takmer 4500 návštevníkov," povedal TASR tlačový tajomník múzea Ľuboš Krno.

Tak si asi spravim nejaky sumar udajov o tej predoslej vystave a potom porovnam s touto. Samozrejme rolu hraje aj datum a lokalita (BB je vecsie mesto a aj lepsie dostupne kvoli dialnici)

liondee:
Tak čo chalani, už sme dali tých 2000 návštevníkov?  ;)

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version