Výstavy > Ukončené výstavy

Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2022

(1/7) > >>

papluh:
Aj tento rok sa otvára možnosť vystaviť zimnú scénku na plánovane podobnom mieste a v rozsahu ako minulý rok

Tentoraz máme o niečo viac času tak otváram tému na nápady ako to štylizovať.

Ak bude záujem stavať MOCy tak na výber dielov a objednanie zostávama relatívne málo času (keďže ide leto a dovolenky).
Tj relaisticky tak 2 týźdňe na dohodnutie (cca 5.6.) a ďalšie 2 týžne na objednanie (cca 19.6.), aby boli potom cca 2 mesiace na skladanie po doručení.

Najskôr by tam zas išlo koľajisko a možno pridať aj niečo ďalšie rozpohybované/rozsvietené. 
Takmer isto to bude minifigové (minidolls)

napadá ma spraviť pár štylizovaných Bratislavských stavieb - štylizovaných lebo  v 1:1 minifig mierke by sa tam zmestili tak 2-3. Otázka je či si to na to niekto trúfa.

Inst:
Nejaké sci-fi do toho?

papluh:

--- Citácia od: Inst  21. Máj 2022, 15:03:32 ---Nejaké sci-fi do toho?

--- End quote ---

nooo, ešte ma napadlo spraviť niečo také že tých 5x15 rozdeliť na tretiny - minulosť (nejaká zapadnutá dedina, kopec s hradom), súčasnosť (klasika modular like), budúcnosť (ja neviem, výroba holo-stromčekov a distribúcia cez spaceport ? :D )

Inst:

--- Citácia od: papluh  22. Máj 2022, 01:10:59 ---nooo, ešte ma napadlo spraviť niečo také že tých 5x15 rozdeliť na tretiny - minulosť (nejaká zapadnutá dedina, kopec s hradom), súčasnosť (klasika modular like), budúcnosť (ja neviem, výroba holo-stromčekov a distribúcia cez spaceport ? :D )

--- End quote ---
Podľa toho, ako sa do toho bude ľuďom chcieť. Ak by som mal byť jediný v sekcii budúcnosť, tak radšej spravím len jedno zasnežené laboratórium/továreň :)

matej:
Ponúkam 32x32 hokejové ihrisko, možno aj 32x32 Trhovisko v zimnej verzií

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version