Výstavy > Cudzie výstavy

Výstava Planet Kock Ljubljana

<< < (2/4) > >>

papluh:
ako ľudia ? spoznali C&C MOCy ?

Paliason:
Výborne chalani, chválim vás za reprezentáciu!  (y)


- Tá armáda C&C rozložená na stole vyzerá veľmi dobre! a nebezpečne zároveň >:D. Tiež by ma zaújimalo, či to tam vôbec niekto spoznal?

- na Inst-ovu robotickú dielničku boli aké reakcie?

- aj vás znovu pozvali na budúci ročník?

- aj ste niečo vyhrali? alebo dostali nejaký darček?

- to ste boli každý na inom mieste ako vás rozdelili podľa nejakých tém? a vačšinu dňa ste stáli pri svojich MOCoch?

- s komunikáciou nebol problém?

- jak by ste to hodnotili, takúto zahraničnú skúsenosť?

- cesta bola aká? išli ste na Graz a Maribor alebo inou trasou?

Jammo:
super zahraničná prezentácia  (y)

Inst:

--- Citácia od: KLF ---Prva zahranicna akcia s aktivnou ucastou TatraLUGu! ;) (y)
--- End quote ---
mal by som sa uraziť :D


--- Citácia od: Paliason  21. November 2019, 11:14:21 ---Výborne chalani, chválim vás za reprezentáciu!  (y)
- Tá armáda C&C rozložená na stole vyzerá veľmi dobre! a nebezpečne zároveň >:D. Tiež by ma zaújimalo, či to tam vôbec niekto spoznal?
--- End quote ---
Diky. Na druhé musí Buďo odpovedať.


--- Citovať ---- na Danovu robotickú dielničku boli aké reakcie?
--- End quote ---
Ja som pri nej radšej nestál, aby som nebol sklamaný, ak by to nikoho nezaujímalo :D Ale videl som z diaľky, že niektorí si aspoň počkali, kým sa pretočí celý pás so zbraňami, tak som spokojný


--- Citovať ---- aj vás znovu pozvali na budúci ročník?
--- End quote ---
Samozrejme. Dokonca som dostal od jednej AFOLky tam globus a nič za neho nechcela, okrem že mám prísť aj nabudúce :-D


--- Citovať ---- aj ste niečo vyhrali? alebo dostali nejaký darček?
--- End quote ---
Za výtvory nie. Takú mali len jednu, hlavnú cenu a vyhral ju Robert z Nemecka. Jeho Flickr
Ale ja som z tomboly vyhral (za 2 zo 4 lístkov) sety 76114 a 40186 a vymenil som ich za 70849 a 40252 s rôznymi ľuďmi
Každý sme dostali kocku s vytlačeným nápisom výstavy, typické Slovinské pochutiny a custom brickhead Draka reprezentujúceho Ljubljanu. Ešte som ho nestihol zložiť.


--- Citovať ---- to ste boli každý na inom mieste ako vás rozdelili podľa nejakých tém? a vačšinu dňa ste stáli pri svojich MOCoch?
--- End quote ---
Rozdelili nás podľa tém. Ja som bol v sci-fi, a Buďo keďže mal lokomotívy, tak bol z polovice v City, a z druhej v Post-apocalyptic (pekne mu to vyšlo priestorovo).


--- Citovať ---- s komunikáciou nebol problém?
--- End quote ---
Pre mňa nie :D


--- Citovať ---- jak by ste to hodnotili, takúto zahraničnú skúsenosť?
--- End quote ---
Aj keď to odo mňa vyznie možno arogantne, je to pre mňa už bežná vec. A rád pôjdem aj na ďalšie. Víkendovky sa mi páčia.


--- Citovať ---- cesta bola aká? išli ste na Graz a Maribor alebo inou trasou?
--- End quote ---
Presne tadiaľ, s navigačným. Tam 4.5 hodiny (14:30-19:00), späť 4 19:00-23:00). A to cestou späť trochu pršalo

KLF:

--- Citácia od: Inst  21. November 2019, 14:05:36 ---mal by som sa uraziť :D

--- End quote ---

Preco? Reprezentoval si niekde TatraLUG? Som prehliadol nejake fotky? :o

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana

Go to full version