Autor Téma: "Poskladajme si Deň detí" - Bohdanovce nad Trnavou (31.5 - 1.6. 2014)  (Prečítané 12141 krát)

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Já bych věděl kdyby to nebylo tak daleko.  :-\

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Budeme potrebovať aj veľa zelených baseplate ... každá jedna nám pomôže. Vedel by niekto poskytnúť?

musim skontrolova kolko mam volnych zelenych. Tento vykend som konecne zamakal na Hothe. Spravil som novu verziu snowspeedru s ktorou som uz nadmieru spokojny a rovno ich vyrabam seriovo 5ks :)

Odhlásený Juraj Košeca

  • Príspevkov: 11
Ja ma kopu koľajníc 9V aj vlakov :)

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Aktualizácia informácií o výstave:

Výstava "Postavme si Deň detí" sa uskutoční v kultúrnom dome v Bohdanovciach nad Trnavou dňa 31.5.2014 (sobota) od 11.00 do 18.00 a 1.6. (nedeľa) od 13.00 do 18.00. V sobotu budú ukážky hasičskej techniky a bude sa dať kúpiť aj nejaké občerstvenie.

Na výstave bude postavené mesto s koľajiskom s rozmermi cca 6x4m. Jazdiť budú vlaky Maersk, Horizon, žltý nákladný a biely ICE vlak. V depe bude druhý Maersk, Emerald, druhý žltý nákladný, červený osobný. Urobené bude mesto, prekladisko, prístav a veľké letisko.

Vystavené bude aj malé Duplo mesto s koľajiskom, policajnou stanicou, staveniskom, hasičmi, ZOO.
Ak má niekto doma funkčný Duplo vláčik tak ho prosím o zapožičanie. Moje duplo vlaky nie sú motorizované a zatiaľ mám prisľúbený iba jeden funkčný vlak.

Ak stihnem, tak bude aj diorama z castle - jeden MOC od Skifi-ho a zo sériových hradov bude postavaný jeden veľký hrad. Rytierov - bojovníkov rôznych "druhov" mám spolu 200 kusov.

Vystavovať budú Jago, Misoku, Buďo, Mikel, Kamil, Skifi. Ak má ešte niekto chuť sa pridať, tak mi čo najskôr napíšte.





Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
trosku mi v neposlednej rade skace do planov dostavat hrad moje cestovanie a momentalne som zas v Nemecku .. pridem zajtra mam ca 2 dni na hrad ta kso msa rozhodol ho dostavat do stavu, ze bude vo vystavbe dorobim nejake starodavne kladky tehly a hodne dedincanov bude makat na vystavbe ... kazdopadne to bude rozpracovana sceneria na 3x2 (48x48 podloziek) cize celkom rozmerna stavba ktoru este bude zaujimave previezt .. :D

k dispozicii mam nejake auta z city (autobus, cisterna, policajny jeep, nejaka dodavka, zeriav a neviem ci by som este neico stihol dostavat, kopy figuriek vsetkych zanrov, 4ks baseplate na city cesty .. nabalim do auta a prinesiem kazdopadne sa jedna len o doplnky ktore sa daju naaranzovat jak je treba.

Otazka ake armady mas z castle? ja mam pomerne velku army Castle (ti pred Kingdoms)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
takže prvý deň výstavy úspešne za nami,  počet návštevníkov okolo 300.
Miestami to boli poriadne nervy, keďže to, že je niečo ohradené neznamená, že tam ľudia nebudú chodiť :(

Stavali sme od 19.00 do 2.05 v noci. Ďakujem Misoku a Buďo za veľkú pomoc. Rozmery mesta sú 7,2m x 4m + na ďalších stoloch je ešte veľký hrad od Skifiho. Fotky pridám neskôr

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Miestami to boli poriadne nervy, keďže to, že je niečo ohradené neznamená, že tam ľudia nebudú chodiť :(

Pokusal som sa ta  varovat, na co sa mas pripravit ;)

Kedy zajtra chcete koncit?

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Končíme o 18.00.

Tu sú fotky koľajiska, detailné fotky pridám po ukončení akcie:

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Buďova aktivita o 1.55 v noci, keď sme dokončili stavanie

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Opitý legom  (y) ,čo dodať  ;D ;D ;D


Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
hezké fotky ale bohužel strašně moc daleko.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Vyborna praca chalani! (y) A pekne nafotene! Klobuk dolu pred vami.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
deticky si museli ten hrad normalne chytit jak nejaky monument .. som len ruky daval prec a to som tam prisiel az na zaver :D .. a ze date mi nejaku figurku? :D :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Pekna akcia, velky priestor.  Prikladam par fotiek z nedele  (fotene telefonom)