Autor Téma: legoholikove kocky a setiky  (Prečítané 64165 krát)

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #120 : 09. Apríl 2015, 19:33:34 »
tento set taktiež vlastním, takže  (y)  ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #121 : 09. Apríl 2015, 20:37:41 »
Chce to este jeden taky set a dat ho z druhej strany. ;)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #122 : 09. Apríl 2015, 20:45:34 »
Chce to este jeden taky set a dat ho z druhej strany. ;)

Moja rec.  Joust je fakt pekny ale ked som si ho vybavil zdal sa mi taky maly... to si skutocne pyta druhu polku  >:D

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #123 : 30. Apríl 2015, 18:00:03 »
trochu som prevetral sety kingdoms

Odhlásený LANDSER

  • Príspevkov: 153
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #124 : 30. Apríl 2015, 18:55:08 »
To je nádhera,táto séria sa im podarila.

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #125 : 05. Máj 2015, 14:32:55 »
To je nádhera,táto séria sa im podarila.

suhlasim ... od cias lion knights setov je to najvydarenejsie prevedenie tematiky hradov  (y)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #126 : 05. Máj 2015, 22:17:00 »
Krásne hrady. Chystáš aj nejaké medieval mestečko na výstavu?

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #127 : 07. Máj 2015, 11:20:25 »
Krásne hrady. Chystáš aj nejaké medieval mestečko na výstavu?

ako som tu uz raz pisal, moja nervova sustava by nezniesla ten stres, ze moje stiky opustili bezpecie skrinky v ktorej su ulozene....a ak by som na to aj nervovu sustavu mal, tak by som zas vobec nemal cas zaoberat sa nejakou vystavou a instalaciou a dopravou atd atd....preto len ticho obdivujem vas vsetkych, co sa aktivne podielate na takychto podujatiach. klobuk dolu (y)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #128 : 18. August 2015, 15:44:44 »
po dlhej dobe som si zase obohatil moju zbierocku...nakoniec som neodolal a ku klasike k autu z filmu ghostbusters som si doprial aj delorean z filmu back to the future

len taka poznamka mozno zaujimavost k deloreanu ku ktoremu KLF spravil skvelu recenziu...na mojom kapacitore uz je napis "shield" v pravopisnom poriadku  O0....a este jedna poznamka mne sa brozurka nerozpadla drzi a to som v nej dost listoval

setik je podla mna skvely aj po vizualnej stranke a ja vzdy ocenujem okrem tej vizualnej stranky (lego setik sa mi musi pacit, chytit za srdce) aj hratelnost. Nebavi ma len pozerat sa na lego jednoducho sa musim aj vyhrajkat...no co zabijem sa O0
« Posledná zmena: 18. August 2015, 15:50:50 od legoholik »

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #129 : 18. August 2015, 15:50:00 »
hoci nie som zberatelom setov SW   pacia sa mi tak tri sety aj po stranke vizualnej aj po stranke hratelnosti.....jeden z nich MTT obohatil nedavno moju zbierku.

Hoci MTT z roku 2007 bolo urcite lepsie aj tento model je velmi podareny a uz sa tesim na zimne vecerne chvile kedy sa budem zaoberat skladanim tohto setiku. A ak ma nik nepredbehne mozno k tomu spravim aj recenziu. O0

setik hodnotim vysoko  (y)
« Posledná zmena: 19. August 2015, 09:42:19 od legoholik »

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #130 : 18. August 2015, 17:58:08 »
A ak ma nik nepredbehne mozno k tomu spravim aj recenziu. O0

Len smelo do toho, obavam sa, ze sa obavas zbytocne ;)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #131 : 19. August 2015, 14:07:45 »
Prišla stuhou previazaná škatuľka....a v nej bola bola bola bola......SANDCRAWLER O0

Fanúšikom SW filmov nemusím predstavovať....sandcrawler je pojazdná pevnosť používaná ako dopravný prostriedok aj úkryt pre JAWAov. Sú vybavené zariadeniami na odchyt droidov a zber rôzneho šrotu. Tým sa vlastne JAWAovia  živia.

Tento set sa veľmi ťažko zháňa a obetoval som mu financie určené na transplantáciu srdca škrečka, ktorého ešte nemám, ale možno raz budem mať. No nevadí on to pochopí  O0.

Set je podľa mňa (nemusíte súhlasiť) famózny  (y)  (y)  (y). Po vizuálnej stránke aj po stránke hratelnosti. Má mnoho funkcii a figúrok. Podľa mňa sú veľmi pekne spracované resp. vymyslené jednotlivé figúrky droidov. nevýhoda je cena ale už som sa zaprisahal že do tak veľkého setu už nepôjdem.

V minulosti tu už minimálne raz sandcrawler bol a bol vystavaný z klasických brickov. Až na pár detailov mne sa tento z roku 2014 páči oveľa viac.

Prikladám aj pár foto staršej verzie pre porovnanie.

Netuším kedy sa pustím do stavania, no určite to zdokumentujem a sem potom zavesím dajaké to foto s popisom.


« Posledná zmena: 19. August 2015, 14:10:05 od legoholik »

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #132 : 19. August 2015, 14:14:04 »
Prírastok s veľkým P..Gratulujem  (y)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #133 : 19. August 2015, 14:25:13 »
Mne sa Sandcrawler paci najviac zo vsetkych SW modelov. V skutocnosti (tej filmovej) je to impozantna mobilna pevnost! Jawovia su tiez moje najoblubenejsie postavy zo SW. Co sa porovnania oboch verzii SC tyka - kazda je v niecom lepsia - idealne je mat obe. >:D Co sa Jawov tyka - viedli sme na Bricksete debatu, ci maju mat plast, alebo nie (v 1. verzii mali plaste, tu nemaju). Pravdou je, ze ani plaste, ani odhalene nohy nie su spravne - Jawovia mali rucha! Cize miesto noh by tam mal byt skor brick 2x1. Ale inak fajn "setik" ! ;)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #134 : 19. August 2015, 14:28:45 »
Prírastok s veľkým P..Gratulujem  (y)

vdaka sam neverim ze som sa do toho pustil...vela casu aj penazi ale nevedel som odolat hoci naozaj nie som fanusikom SW setov ale toto je taka kultovka aj s tym MTT....a uz som s SW skoncil:-))....uz dost ._))