LEGO > Všeobecná diskusia

Čo s poškodeným LEGOm?

(1/3) > >>

phoenicis:
Ľudiky, nemá niekto nejakú infošku, či TLC alebo nejaký súkromník nevykupuje/nezbiera poškodené dieliky (na čokoľvek)?
Mám zopár takých dielikov a keďže som AFOL, je mi ľúto ich vyhodiť do koša...
Vďaka za rady ;)

KLF:
Take diely mam aj ja a mam ich v zvlastnej prepazke spolu. Ich vyuzitie je dobre na miesta, kde nie je diely vidno - napriklad vystuz. Za normalnych okolnosti by si tam dal dobry diel, ktory by si nevidel, takto ho usetris na ine miesto. ;)

dolfy3:
tak takéto diely možno využiť v našom novom filme Rambo 8 ... ale podrobnosti až potom  :)

KLF:
Prispejem trocha do mlyna. Tieto podlozky su podla mna nenavratne znicene. Pred par rokmi mi prisli postou v relativne tvrdom obale. No postarovi/ke sa napriek tomu podarilo obalku prehnut a vlozit prehnutu ako casopis do schranky. Total IQ=0 ! Tie podlozky kladu obrovsky odpor, navyse boli v kartonovom obale a dokazal/a to ohnut ! Reklamacia mi nepomohla, tam boli ludia s rovnakym IQ, ako dotycny postar/ka. Otazka znie - je nejaka sanca ich narovnat? Uvazoval som nad ohnom, ale to je riziko podla mna. Vriaca voda je tiez hovadina. Podla mna sa to uz neda. Uvazujem este, ze skusim LEGO Customer service, ale tolku ochotu uz od nich necakam, ze by mi poslali nove balenie. Tak asi len pre zaujimavost, aj ked uzivilo by sa to aj v tomto vlakne.

MiKeL:
si ich mohol za tie roky niecim zatazit ;)

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version