Autor Téma: Čo všetko chcete postaviť?  (Prečítané 2434 krát)

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Čo všetko chcete postaviť?
« : 29. Február 2020, 18:37:15 »
Čaute,

keď pozerám na YouTube rozhovory, čítam na flickr popisy k fotkám, alebo sa rozprávam na výstavách s AFOLmi, všetci majú jednu vec spoločnú: majú nápady a chcú stavať kadečo, ale nemajú čas/dieliky/miesto atď. Alebo majú zoznam budúcich MOCov, do ktorého síce stále pribúda, ale postupne aj odškrtávajú.

Tak ma zaujímalo, čo je na "zozname" ľudí TatraLUGu?  :)
Prikladám môj v obrázku

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Čo všetko chcete postaviť?
« Odpoveď #1 : 29. Február 2020, 19:38:32 »
Hmm, Hellcat  ;D (y) dobrý nápad na projekt. Realizácia mojich projektov sa dosť predĺžila v poslednej dobe...môže to byť aj tým že skúšam stavať väčšie veci ako som staval doteraz. Zapáčil sa mi ten moderný štýl stavieb zo zahraničia od ľudí ako sú Sanel Lukovic, Legonardo Davidy a mnohých iných. Za mňa je to určite hot rod v creator expert mierke ktorý stávam už ani neviem ako dlho a diorama zo Star Wars (nechcem povedať aká scéna ale je to z Empire strikes back). Takže tak  ;D

Odhlásený Betka

  • Príspevkov: 333
Re: Čo všetko chcete postaviť?
« Odpoveď #2 : 29. Február 2020, 21:02:16 »
Som zvedavá na Walking stone castle ;) Ja chcem rozšíriť hrad a dedinku, dostavať tam rieku a les so zbojníkmi a ich úkrytmi, chcem postaviť pirátsky MOC a potom Rockfort.

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Čo všetko chcete postaviť?
« Odpoveď #3 : 03. Marec 2020, 08:58:28 »
Ja už mám dosť dlho v hlave jednu scénu z filmu Ben Hur, dúfam, že už čoskoro sa do toho pustím. Veľkostne si to predstavujem asi meter x meter. Tak dúfam že raz uvidíme  ;).