Autor Téma: Tesco  (Prečítané 150072 krát)

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Tesco
« Odpoveď #585 : 15. December 2018, 21:05:53 »
V Tesco na Slovensku aj v ČR aktuálne prebieha zľava 25-30% na väčšinu setov. Na Tom by nebolo nič extra zaujímavé, ibaže tento víkend je ďalšia zľava 30% na všetky hračky, už aj zľavnené. Výsledná zľava je teda nejakých 50%. Ja som dnes nakúpil pre deti na Vianoce ale aj pre seba. Žiadne exkluzivity tam asi nemajú ale mať set s mamutom za 50€ , keď mamut sa už predáva na BL za 30€ je v pohode cena.

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Tesco
« Odpoveď #586 : 16. December 2018, 19:00:21 »
No sklamanie u nás nič nebolo. Len prázdne regále ale aj tak podľa názvov tak nič zaujímavého tam nebolo. :'(
Pritom celý rok plné regále a keď majú byť zľavy tak to zrazu niekde zmizne. :( ???

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Tesco
« Odpoveď #587 : 16. December 2018, 20:22:55 »
Tiež som vzal mamuta a po všetkých zľavach a kuponoch nakoniec 45...  :)
Včera mali ešte aj Batmobil no dnes už prázdno...
Vseobecne to bolo dosť vykradnute, myslím že v januári už ani nebude moc čo dať do výpredajov...

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Tesco
« Odpoveď #588 : 17. December 2018, 10:55:00 »
Tiež som vzal mamuta a po všetkých zľavach a kuponoch nakoniec 45...  :)
Včera mali ešte aj Batmobil no dnes už prázdno...
Vseobecne to bolo dosť vykradnute, myslím že v januári už ani nebude moc čo dať do výpredajov...

Na kamenaku v ukazkovej sekcii Lego maju vykradnute cely rok.. tak sa tam zrejme ani teraz neoplati vobec ist...
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Tesco
« Odpoveď #589 : 17. December 2018, 11:29:56 »
Na kamenaku v ukazkovej sekcii Lego maju vykradnute cely rok.. tak sa tam zrejme ani teraz neoplati vobec ist...
Akcia -30% skončila v nedeľu.

Niečo LEGO setov som si nabral, ale väčšina ide preč.
Mimo toho som si nakúpil pár kusov Geomag balení, ak má niekto pocit že LEGO je drahé na svoj objem...  >:D
No a jednu blbú skúsenosť, pozerám po zaplatení, že nesedí zľava s výškou nákupu, idem na zákaznícky servis. Slečna ani nepozre do košíka "To nemusíme ani počítať, tu máte tie hovoriace Albi knihy, na to zľava nieje" Hovorím, že na tom bola ceduľa -30%, ona že to neplatí a nie som prvý. Tak vravím, že ju dajte aspoň dole, ona že nemôžu. Z jednej strany majú nakázané kde má byť pozícia tých kníh a zdruhej kde cedule s zľavou, to že sa prekrývajú je smola ale oni na place si nemôžu dovoliť jedno z toho zrušiť.... Kocúrkovo ???

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Tesco
« Odpoveď #590 : 03. Január 2019, 21:42:38 »

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Tesco
« Odpoveď #591 : 05. Január 2019, 09:03:52 »
Za tým nebude nič iné len cesta k zbúraniu týchto pekných objektov od arch. Matušíka a postavenie bezcennej bezduchej sklenenobetónovo polyuretánovej krabice... smutné takto miznú jedinečné stavby.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #592 : 05. Január 2019, 09:31:12 »
O tomto je ta nasa "demokracia"- ze kadejaky mafian si moze kupit co chce!!! Podobny priklad su Vysoke Tatry.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #593 : 05. Január 2019, 10:05:05 »
V poslednej dobe tam ponuka lega nestala za nic a zodpovedala ponuke v hypertescach, takze to pre nas velka strata nebude... horsie ked zrusia tesco uplne...
Tu budovu urcite prerobia, je to prilis velke lakadlo mat v uplnom centre mesta namiesto dvojpodlaznej budovy nieco ovela vacsie...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #594 : 05. Január 2019, 10:12:55 »
Brano, Ty si to asi vobec nepochopil! Nam vobec nejde o to, ci tam je nejake LEGO, alebo nie. Ale o ten komplex budov! Tie budovy predstavuju architekturu danej doby! Mali by byt vyhlasene za pamiatky. Podla tejto toerie mozes zburat hociaku staru budovu bez nejakeho vyraznejsieho architektonickeho vzoru v Starom meste. Tento pristup, ze zburajme vsetko v centre a postavme vyskove budovy je na hlavu postaveny a je to PRESNE zrkadlo tejto nasej "demokracie"! Ja nie som proti mrakodrapom - naopak, som ich zastancom. Ale stavat ich tam, kde nerusia kolorit mesta. Aupark Tower je tiez podobny priklad - uplne narusil dominantny pohlad na Slovensku stavbu storocia - Most SNP. Za to bych Bajana zabasol, hajzla! Takze nehlad na vsetko len cez LEGO.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Tesco
« Odpoveď #595 : 05. Január 2019, 10:23:46 »
Neviem prečo sa tu oháňate "demokraciou", tie budovy tam boli odkedy ? No odkedy súdruhovia vybúrali klasickú mestskú zástavbu (stačí sa len pozreť na ten osamotený dom z boku od Dunajskej, ktovie prečo ostal, asi mal k nemu vzťah väčší pes/súdruh ako na starosti Prior...). A to nieje jediné miesto v centre BA kde sa realizovali.
Takže to nieje o nejakom usporiadaní. Predtým riešila problémy stranícka knižka, dnes výška účtu.

Čo sa týka nejakej väčšej zástavby, tak to nebude tak jednoduché. Stále žijeme v dobe keď automobilová obslužnosť je potrebná a tam je mizerná. Navyše nedaľeko je Eurovea a komplex novej autobusovej stanice má roky náskok a už ten sa potýka s dopravou a je na dosť lepšom mieste.
Ale ak to bude SNSácka práčka peňazí tak logika môže ísť niekam...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #596 : 05. Január 2019, 10:24:22 »
Len tu sme zamerani na lego a pointou je strata z pohladu lega. Sekundarne mozme riesit samotnu budovu. Mne osobne sa nepacila, neni to historicka budova, a tzv moderna architektura musi vyzerat inak aby si zasluzila osobitnu ochranu - napr rozhlasova pyramida. ale stale lepsie nechat hento ako stavat nieco nove velke. Osobne by som ju ale najradsej zbural a spravil tam park. Ale mozno to zbytocne riesime a ta budova uz je zapisana ako pamiatka a nebudu ju burat...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #597 : 05. Január 2019, 10:29:17 »
neni to historicka budova, a tzv moderna architektura musi vyzerat inak aby si zasluzila osobitnu ochranu - napr rozhlasova pyramida

S tymto NEMOZEM suhlasit! JE to historicka budova ROVNAKO ako budova rozhlasu! A JE to presne moderna architektu danej doby!

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #598 : 05. Január 2019, 10:30:33 »
Pre mna to musi mat aspon 200 rokov... na modernejsie budovy mam prisnejsie naroky... hento tesco si ani neviem vybavit z pamati, cim je zaujimave... proste hranata budova, sudruhovia sa velmi netrapili nejakymi inovaciami, proste plebs potreboval obchodny dom... ale je to vec uhla pohladu, mne sa nepaci skoro nic co postavili za poslednych 100 rokov, okrem rozhlasu a mostu snp. A aj ten je diskutabilny, lebo kvoli nemu obetovali historicke jadro...