Autor Téma: LEGO Store  (Prečítané 105171 krát)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: LEGO Store
« Odpoveď #255 : 21. Jún 2017, 15:13:49 »
Akurat ze za dopravu das viac ako keby si kupil solo figy, takze vysledok je nulovy...

Vecsinou idem do Viedne aj kvoli TRU a SW/Transformers/veci pore babi ako napr Vajana naposledy a pod. Takze nie len kvoli danemu promo setu. Pick a Brick tiez zozeniem len cez BL napr a tam zaplatim postovne.

Inak tie figy su unikatne lebo maju aj doublemold na nohach co nebolo as sa nemilim a tusim aj tie praclovekove vlasy su v hnedej farbe - povodne boli v ciernej.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: LEGO Store
« Odpoveď #256 : 21. Jún 2017, 15:24:10 »
nuz my to musime kombinovat, aby sa nam tam oplatilo ist... kebyze je to v BA, tak tam mozme chodit na kazdy bonus...
co sa tyka praveku, mne sa najviac paci batmanov praveky kostym - skoda, ze je tam vytlaceny ten batman privesok, tym padom je to nepouzitelne na ine ucely...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #257 : 02. August 2017, 10:09:32 »
Podľa amerického kalendára dostanú na Force Friday akurát 2x VIP a Scarif Stormtrooper (40176) polybag.
V našich končinách to asi nebude o moc viac ...

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: LEGO Store
« Odpoveď #258 : 02. August 2017, 22:35:24 »
Aj ten stormtrooper by potešil :)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #259 : 05. August 2017, 17:23:14 »
Dnesny afol nakup bol super..zase som tam nechal skoro liter...nebyt toho ze ma skasol asi pol kilometra pred hranicou rakysky policajt za rychlost tak to bol pekny vylet..foto prilozim neskor
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #260 : 05. August 2017, 17:25:49 »
Dnesny afol nakup bol super..zase som tam nechal skoro liter...nebyt toho ze ma skasol asi pol kilometra pred hranicou rakysky policajt za rychlost tak to bol pekny vylet..foto prilozim neskor

A mali ste pravdu v tru sice zlava ale maju tam len bezne sety tak tam sa ani neoplatilo zastavovat...ale samozrejme naprazdno sme neobysli a kupili co to z ineho druhu hraciek...ved nie je na svete len lego "-)
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #261 : 05. August 2017, 18:27:49 »
Dnesny afol nakup bol super..zase som tam nechal skoro liter...nebyt toho ze ma skasol asi pol kilometra pred hranicou rakysky policajt za rychlost tak to bol pekny vylet..foto prilozim neskor

DURODURO: no vidis! A este mi hovor, ze mam ist rychlejsie! Vy si tam jazdite kolko chcete - ja tam budem jazdit predpisovo.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #262 : 05. August 2017, 19:30:25 »
No ja som siel cez Hohenau a za nim je po hranice 50... no ale to sa neda ist..nastastie predo mnou saskoval motorkar..tak mi namerali iba 71... normalne tam chodim 90-100 takze by to bolo asi drahsie...takto ma to vyslo na 40:-(.hold co som usetril na legu si vzal policajt..
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Re: LEGO Store
« Odpoveď #263 : 05. August 2017, 20:00:58 »
DURODURO: no vidis! A este mi hovor, ze mam ist rychlejsie! Vy si tam jazdite kolko chcete - ja tam budem jazdit predpisovo.
NIEKTO JAZDI STRIKTNE PODLA PREDPISOV, NAPR. MOJA MAMA, RENE.... MOJ FOTER, KOLEGA...
A NIEKTO PODLA TOHO AKO CESTA A PODMIENKY DOVOLIA. ..

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: LEGO Store
« Odpoveď #264 : 05. August 2017, 20:50:23 »
NIEKTO JAZDI STRIKTNE PODLA PREDPISOV, NAPR. MOJA MAMA, RENE.... MOJ FOTER, KOLEGA...
A NIEKTO PODLA TOHO AKO CESTA A PODMIENKY DOVOLIA. ..

No ale ked sa ide prilis mimo predpisov, tak sa niekto moze dogrcat :)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #265 : 07. August 2017, 08:02:19 »
pripajam slubene foto.. Bus je uz zlozeny :-)
« Posledná zmena: 07. August 2017, 08:07:20 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #266 : 07. August 2017, 09:16:02 »
Inak ten Pas aj Herb (rakusan) bral. Ale tiez som mu vravel, ze nac mu to je... ;)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #267 : 07. August 2017, 10:05:28 »
Inak ten Pas aj Herb (rakusan) bral. Ale tiez som mu vravel, ze nac mu to je... ;)

je to taka hlupost..mozes zbierat peciatky z lego store.. ale kedze chodim iba do rakuskeho tak je to na nic.. ale su tam aj nalepky a tak si vytvoris svoju pribliznu podobizen..(teda dieta..my sme na to uz predsa len velky) je to sranda.. podobne ako k Busu v limitovanej edicii pre Londyn bol vodicak... skoda, ze to nie je ku kazdemu.. takisto by to dieta potesilo.. ja co som kupil BUS tak tam to samozrejme uz nebolo...
Skoda, ze nedavali nieco zaujimave ako darcek k nakupu. minule bol maly bus, co bolo super..... teraz bola taka mala rybicka...
Uz dlho pozeram po modularoch a starsie uz su nedostupne tak som bral aspon to, co sa este da..
« Posledná zmena: 07. August 2017, 10:07:30 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #268 : 06. Október 2017, 11:05:39 »
Zda sa mi to, alebo sme tieto samolepky nedostavali v LEGO Store? Ja mam pocit ze sme ich dostavali, ale hladal som a neviem ju najst. Nema to niekto?


Odhlásený Marian21x

  • Príspevkov: 17
Re: LEGO Store
« Odpoveď #269 : 06. Október 2017, 13:41:08 »
Lego store navštevujem pravideľne ale tieto si veru nepamätám, tento rok som zaregistroval iba rozdávanie tých kalendárových http://take.ms/N2kQu.
Inak do pasu keď nazbierate tuším 8 pečiatok, tak dostanete dáke malé prekvapenie, aspoň tak mi hovorila baba za pokladňou, keď som si bral môj pas.