Autor Téma: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS  (Prečítané 184916 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #675 : 25. November 2020, 12:10:15 »
Tak fámy o policajnej stanici sú snáď každý druhý rok :D

A k tej aktuálnej fáme, v piatok o tretej má byť predstavenie kolosea a ešte nejakého prekvapenia https://www.youtube.com/watch?v=dzztXGYGe-0&feature=youtu.be
Keď sa niekto prehrabal v dátach k videu tak tam našiel texty ako "exclusive lego 2020" "lego modular build" "lego police station" a zo 10 ďalších.
Čo to znamená si môžeme len domýšlať. Alebo počkať zo 2 dni  8)
Inak ten s tým "police" už je odstránený.   

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #676 : 25. November 2020, 12:17:15 »
policajny modular by bol dost zle nacasovany po tomto roku vyzdvihovania rabovačiek a vyziev zrusit fizlov, ked tusim ani nechceli velmi reklamovat bezne policajne sety...
ale inak by to bol skvely modular, zmena oproti beznym barakom... uplne by trafili klinec po hlavicke keby vydali modular nemocnicu...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
« Posledná zmena: 25. November 2020, 17:18:51 od papluh »

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #678 : 25. November 2020, 20:29:42 »
Já doufám, že to bude policie. Však jak píšu, na nový rok už tam mají zase další policejní sety.

Tak snad budou mít rozum a bude to policejní stanice.
Špitál by se mi ale líbil taky. Ale to by asi nestálo 200€ ?

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #679 : 27. November 2020, 17:25:26 »
Tak jsou to policajti...ale bez policejního auta, zato v retro uniformách a opravdu je vedle i obchůdek s donutama :D

https://brickset.com/sets/10278-1



« Posledná zmena: 27. November 2020, 17:58:08 od Administrator »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #680 : 27. November 2020, 17:31:29 »
To sa fakt tesis PC CZ? Je to FAKT to, co si cakal? Nesil sa. Co ma obchod s donutami spolocne s policajnou stanicou? To, ze chyba policajne auto je HANBA a zakladna chyba. Inak barak je tuctovy, ani neurazi, ani nenadchne - proste dalsi modularny barak. Nicim to nepripomina policajnu stanicu. Chyba to hlavne - AUTO a prvky, ktore by z toho robili na prvy pohlad policajnu stanicu - nejake emblemy, znaky na fasade, pripadne sochy levov. ;) Proste toto moze byt kludne aj obytny dom, ci hocico ine. TLG to zase odflaklo! (n)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #681 : 27. November 2020, 18:39:52 »
tipol by som si že absencia prílišných policajných prvkov vrátane auta plus retro štylizácia je aktuálnej situácii naschvál. Ono je napočudovanie že si to trúfli vydať.

Inak štýl budovy (mestský okrsok) ako aj spojenie s donut-mi je americké.

Je to zaujímavý nový štýl delenia budovy, akurát som zvedavý či to nezostane len pri dizajnovom cvičení a nebude to nepraktické na vizuálne dobré nadpojenie k aktuálnym modularom

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #682 : 27. November 2020, 19:44:14 »
Klišé - američtí policajti přece jedí donuty :)

Samotné figurky policistů jsou moc hezké, ten zloděj je takový anglický štramák, jenom mne štve že nikde nejsou pořádné náhledy do interiérů.
Absence policejního auta zamrzí a popravdě ji nechápu.
Budova... já bych řekl že je hezká.

A celá stavba mi příjde inspirovaná touhle policejní stanici z ideas. https://ideascdn.lego.com/community/lego_ci/projects/fa5/635/6164251-Police_Station_2.png

Takže jediné co nechápu, proč tam není auto. Je to retro policejní stanice, takže by tam být mělo.
Jinak já jsem čekal že jednou modulár udělají, ale nějaký opravdu velký.  To zase musím přiznat.
Ale nedá se říci, že by se mi to nelíbilo.

Já žádný modulár nemám, a tenhle si musím koupit.  Ale předtím nějaké co by mohly skončit :(  Třeba náměstí. To už dělají dlouho a už by nemuselo být.

Co se retro stylizace týče, já bych to zase na politiku nesváděl. Vždyť taková hasičárna taky nebyla pojatá jako mederní budova  a bylo v ní historické hasičské auto.
U dinners je zase křídlatý Cadillac, všechny moduláry jsou přece dělané ve stylu počátku století někdy do šedesátek....

Spíš je blbý, že to všechno je Amerika. I když on to je mix Ameriky a Evropy. Třeba knihkupectvo na mne působilo dojmem Londýna nebo Nizozemí.
« Posledná zmena: 27. November 2020, 19:50:59 od PC CZ »

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #683 : 27. November 2020, 20:41:05 »
Záhada je ale pro mne tohle:

Dospělí LEGO® fanoušci si zamilují nové dílky v této sadě, včetně 2 dílků v mimořádně vzácné nugátové barvě, 4 kostek v podobě zvířecích hlav bez potisku, které dotvářejí vzhled římsy, a obráceného oblouku ve 2 barvách.

Já tam žádné zvířecí hlavy nevidím ? :(

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #684 : 27. November 2020, 20:46:17 »
Dosť o ničom. Uplne tuctova budova, nicim neuputa... keby namiesto polície bol napis masiarstvo, tak je to úplne jedno. Práve od polície som čakal , že vyboci z nudy. Tie bočné prístavby sú zbytočné, radsej mohli dať garáž, k polícii to mala byť povinnosť. A ceresnickou na torte je cena- ano ma to viac dielikov, ale neprejavuje sa to na efekte, takze zbytočne predrazene.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #685 : 27. November 2020, 21:21:16 »
Záhada je ale pro mne tohle:

Dospělí LEGO® fanoušci si zamilují nové dílky v této sadě, včetně 2 dílků v mimořádně vzácné nugátové barvě, 4 kostek v podobě zvířecích hlav bez potisku, které dotvářejí vzhled římsy, a obráceného oblouku ve 2 barvách.

Já tam žádné zvířecí hlavy nevidím ? :(

Hlavy tam sú . Ide o hlavy vlkov z minecraftu  a sú otočené naopak  ;)

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #686 : 27. November 2020, 22:11:32 »
Ten zeleny prilepeny sliz je poschodova cistiaren?
bye

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #687 : 27. November 2020, 23:37:31 »
nie, to je len reklama na čistiareň čo je v Brick Bank modulári

Tá zelená časť je len zvonka oddelená inak je zvnútra prepojená so stanicou, dole cela, na 1p "fotokútik"

https://images.brickset.com/sets/AdditionalImages/10278-1/10278_alt25.jpg

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #688 : 28. November 2020, 00:13:16 »
Jediné, čo pripomína políciu, je nápis a figúrky. Je to minipolicajná stanica, ktorá má budovu náhodne prenajatú. Nechápem, že tam nasilu museli prilepiť tie 2 ďalšie minibudovy. Akoby nepočítali, že sa tie moduláre daju spojiť vo vačší celok. V každom jednom, chcú dať nasilu všetky možné farby, keď to potom spojíte, vyzerá to, ako ulica malých domčekov, kde sa na každom kroku opakujú všetky farby. Mala to byť poriadna policajná budova, ucelenej farby, ktorá by pekne vynikla pri spojení s ďalšími. Keď bude nemocnica, dajú bielu do stredu a pripoja tam ružovo-zeleno-oranžové ovocinárstvo a fialovo-modro-hnedé truhlárstvo.
Tento 8 rokov starý MOC, sa mi páči viac, napriek tomu, že nemá v sebe všetky farby a má v sebe aj vtip a hru. Útek z cely na policajnej stanici:

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #689 : 28. November 2020, 15:03:08 »
Mně se zdá, že až moc remcáte. Já teda nějaký zásadní rozdíl, mezi ať už mnou výše prezentovanou stavbou do Ideas, nebo vámi sdílenými obrázky nevidím.  Všechno to jsou dvou-až třípatrové městské domy. Ještě ani neukázali pořádně interiéry...

Oni  C:-) přece nemají obrovské základny, jako hasiči, na co, mají služebny a těch je po velkých městech přece hodně, plus jestli se nepletu, tak třeba kriminálka a normální uniformovaná policie často ani nejsou v jednom baráku. No a tohle je prostě policejní služebna  v městské zástavbě. Jediné co mi tam chybí je auto, ale už pracuju na nápadě jak ho udělat.

Plus je to zcela evidentně set pro lidičky, co sbírají moduláry pravidelně, viz odkaz na prádelnu. Ten modrý štít se krásně hodí ke knihkupectví nebo Parisien Restaurant. A cena je naprosto v pohodě, spíš nižší než vyšší. Krom toho je to LEGO, určitě se najdou lidé, co provedou "dostavbu".
« Posledná zmena: 28. November 2020, 15:09:50 od PC CZ »