Autor Téma: Alza  (Prečítané 21427 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Alza
« Odpoveď #30 : 06. December 2019, 16:23:13 »
ide niekomu ten kupón použiť ? Mne píše že na tieto kategórie to nejde.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Alza
« Odpoveď #31 : 06. December 2019, 16:33:13 »
ide niekomu ten kupón použiť ? Mne píše že na tieto kategórie to nejde.

ide to, ale nie na vsetko - na liebherr a dinner ano, ale na saturn nie (nema tam logo sekova knizka).
niekedy to ludom zahapruje a hlasi, ze sa uz kupon pouzil, ci nieco take... ale zrejme ide len o obcasny vypadok, tiez mi to robilo a neskor uz nie... tie kody idu pouzit opakovane X ludom, tusim je ich len 6 druhov, nie su jednorazove... moze sa stat, ak niekto urobil viac objednavok na 1 konto, vtedy mozno nejde pouzit vela razy tie kody...

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Alza
« Odpoveď #32 : 06. December 2019, 16:58:40 »
ide to, ale nie na vsetko - na liebherr a dinner ano, ale na saturn nie (nema tam logo sekova knizka).
niekedy to ludom zahapruje a hlasi, ze sa uz kupon pouzil, ci nieco take... ale zrejme ide len o obcasny vypadok, tiez mi to robilo a neskor uz nie... tie kody idu pouzit opakovane X ludom, tusim je ich len 6 druhov, nie su jednorazove... moze sa stat, ak niekto urobil viac objednavok na 1 konto, vtedy mozno nejde pouzit vela razy tie kody...

skoda, ze aj ked je to uplne jasny podvod tak sa s tym nic neda robit... nech mi pani v ALZE vysvetlia, preco mam knizku kde je jasne napisane, ze po zadani kodu je 15€ zlava na LEGO, alebo 8e na hracky...... nikde sa tam nespecifikuje ze iba na niektore sety, alebo na niektore hracky. Je tam jasne napisane hracky a teda na vsetky pri nakupe nad nejaku sumu.. tuto vymozenost doplnili az neskor  a robia z ludi blbcov. Na zaciatku to slo a zrejme zistili, ze sa im to neoplati... a tak si nastavili dalsie pravidla... na to ale mali mysliet, ked knizku vydavali. Taktžo len o.. ludi a stracaju zakaznikov...
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Alza
« Odpoveď #33 : 06. December 2019, 16:59:16 »
čokoľvek čo som skúšal a je v 30% zľave mi nebere ten kupón aj napriek tomu, že to má ikonu šekovej knižky. Prípadne ak ho tam hodím cez pridanie iného, nezľavneného produktu tak po odobratí takého produktu mi zmizne aj -15Eur zľava. Jedine ak pridám produkt z ich stránky https://www.alza.sk/sekovka tak zľava ostane aj keď ten produkt je z inej kategórie a pod max (ak je celý košík nad potrebný limit)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Alza
« Odpoveď #34 : 06. December 2019, 17:14:04 »
je to divne... vcera duro hlasil, ze mu to nejde, a potom moj kolega kupil liebherr s -15e zlavou s tym istym kuponom...
bud to mava vypadky, alebo skus spravit dalsie konto...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Alza
« Odpoveď #35 : 06. December 2019, 17:25:12 »
Skúšal som anonymne. Inak včera mi to tiež písalo, že kupón bol použitý príliš veľa krát.
Osobne si myslím, že nejaký robot tam sleduje nákupy a keď je niečo podozrivé tak upravujú podmienky podľa toho ako potrebujú. A/alebo niekto sleduje fóra a pod.

Ono samotná tlačená knižka sa odvoláva na stránku a tam už majú, že je to len na veci čo sa zobrazia po rozkliknutí na kategóriu.

Skúsil som zmixovať kupóny medzi kategóriami uvidíme čo to dá  ::)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Alza
« Odpoveď #36 : 06. December 2019, 17:33:08 »
na zaciatku to slo... ja som pouzil oba kupony a kupil modular garaz.. dokonca tedy bola zlava 20 % na Lego. Na vydaji mi dali otvorenu krabicu a tak som to hned musel reklamovat a vratit. mali s tym obrovsky problem, ze co si to vlastne dovolujem vratit... ale ok.. dali mi spat peniaze.  potom neskor zacali vymyslat a davaju to iba na nejake sety.. jasny podvod... ale aj tak po predoslej skusenosti nemam chut si u nich nic objednat.. aspon nic taketo.. ked si kupuis usb kluc ok.. na tom nic nepokazia ale rozbalene lego bez upozornenia?
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 33
Re: Alza
« Odpoveď #37 : 06. December 2019, 18:30:35 »
Ano, na zaciatku tej akcie sa to dalo vyskladat s kuponmi vseliako, aj ked tam bolo par podmienok, ktore to mierne obmedzovali. Ale vela ludi im na to zjavne prislo, nakupili drobnosti z roznych kategorii aby sa na to dal uplatnit kupon pre danu kategoriu, a potom im tie veci vracali, tak to niekedy koncom novembra pofixovali a tovar, na ktory sa da uplatnit kod z knizky poriadne prefiltrovali. Kazdopadne su to stale dobre ceny a najma na tych velkych setoch sa to stale oplati.

S tymi kuponmi je to teraz fakt take divne, niekedy treba chvilu pockat, alebo vyskusat kupon z inej knizky, aby sa to uplatnilo. Jeden kupon sa da pouzit iba raz denne na jeden nakup a jednu registraciu, a tie kupony medzi kategoriami sa uz nedaju kombinovat.

Inak, na ten Saturn sa neda hodit kupon na 15 EUR zlavu, zle som to v mojom povodnom prispevku uviedol, moja chyba. Aj s tymi skladovymi zasobami to maju celkom divoke, este pred par hodinami mali vyse 900 kusov Saturnu skladom, teraz je ich tam nejakych 120. Zeby ich fakt vedeli predat tak 200 za hodinu, neviem, ale takto pred sviatkami a za tu cenu... mozne to je.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Alza
« Odpoveď #38 : 06. December 2019, 18:56:11 »
inak na zaklade tohto vlakna som tam klikol a maju zopar setov v 30 % zlave..a bez trapnych kuponov.... tak kto chce....
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Alza
« Odpoveď #39 : 07. December 2019, 01:37:14 »
tak uz vsetky sety s 30% zlavou vyhodili z moznosti uplatnit na to kupon zo sekovej knizky... dosli na to, ze sa im to potom uz moc neoplati...

Odhlásený smirec1

  • Príspevkov: 143
Re: Alza
« Odpoveď #40 : 08. December 2019, 17:57:47 »
TAJ mahal 17% zlava a neda sa uplatnit kupon...tak akych 30% na vsetko lego?

Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 33
Re: Alza
« Odpoveď #41 : 23. Marec 2020, 10:33:24 »
Alza od dnes, 23.3.2020 plosna 20% zlava na Lego.

Nie je tam sice ziadny cenovy  trhak, ale aspon na novych setoch je to poznat. Najvacsi rozdiel to prirodzene urobi na tych najdrahsich, ale zaujimave su aj novinky (Batmobile) alebo starsie sety (T1, Chrobak) trebars:

75252 ISSD za 560
76139 Batmobile za 200
10260 Downtown Dinner za 128
10220 Volkswagen T1 za 88
10352 Volkswagen Beeetle za 80
10266 Apollo Lunar Module za 72
10267 Gingerbread House za 72
21319 Central Perk za 56

Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 33
Re: Alza
« Odpoveď #42 : 04. Máj 2020, 10:03:44 »
Ďalší Black Friday na Alze. Tentoraz je v ponuke len 6 setov, takže výber je veľká slabota.

Najzaujímavejší z toho je asi 21319 Central Perk, aktuálne za 47,80.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Alza
« Odpoveď #43 : 04. Máj 2020, 16:00:43 »
Dik, tak za Central Perk je to dobrá cena, tuším ani nemčúri nemali doteraz ešte lepšiu.

Inak ani ten 1500 dielikový Classic nieje zlá cena, cca 29 centov na diel po započítaní donášky na pobočku alebo o cent menej bez. Farbne skôr pre deti na hranie, ale dá sa odporúčať ľudom čo hovoria že za ich čas malo LEGO obyčajné kocky a teraz nie  >:D

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Alza
« Odpoveď #44 : 04. Máj 2020, 16:55:41 »
asi si myslel 2,9 centa, 29 centov na diel by nebol taky kauf ;)