LEGO > CAD

• ZATUCHLÁ KRYPTA - Desivé zákutie pre ostrielaných •

(1/7) > >>

Paliason:
Na moje vlastné výtvory v programe Bricklink STUDIO už jednu samostatnú tému mám. Ten program sa mi dosť zapáčil (k amatérskemu LDD sa už nikdy nevrátim) a skúšam tam všeličo podla nálady.

Táto vetva tu bude len o malých filmových scénkach, ktoré chcem mať od tej hlavnej témy samostatne oddelené.
Scénky len z hororov (film, kniha). Také tu myslím nikto zatiaľ netvorí. Tak hádam vás to pobaví, možno nie moc ale aspoň trochu.  :D

A bude to ako kvíz. Ku každej novej scénke vám na začiatok nič nepoviem, budete si musieť sami uhádnuť o čo ide (presný názov filmu alebo knihy alebo poviedky).

• 01 •

muffin:
Bude to iba strela od boku, ale prvé, čo ma napadlo, boli Deti kukurice :D

MiKeL:
To asi vsetkych ;) ale nejak mi to nesedi a kukuricne pole je vdacna lokacia na horor. Kazdopadne moze byt, nepamatam si to uz.

Paliason:
Dobre si trafil muffin! Ja som tušil, že to bude jednoduché, ked tam dám tu kukuricu... :)
Len teraz ešte treba trafiť aký diel. ? ? ? K povodnému filmu natočili dosť dalších častí - táto konkrétna scéna bola v jednom z nich.

muffin:
Tak ja som len kedysi davno cital poviedku, film som ani povodny nevidel cely, ja zas nie som nejaky expert na tento zaner  ;)

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version