LEGO > CAD

Paliho STUDIO-vé modely

(1/14) > >>

Paliason:
Som testoval ten Bricklinkový CAD-program STUDIO 2.0

Tak budem tu dávať odteraz moje kreácie v ňom vytvorené.
-------------------------------------------------------------------

Hneď prvý model som robil do súťaže na tému Jurský Park. Čiže som bol trochu v strese z termínu a z neznalosti programu. ;D
Téma bola spraviť nejakého dinosaura geneticky modifikovaného. Mohli byť rozne kombinácie zvierat, čo len koho napadlo...Sranda čo tam povymýšlali niektorý...
Z môjho nakoniec vznikol akási šelmovitý tvor.









KLF:
Ooooo - CAD od Paliasona?! :o  To sme tu este nemali! :oldman:  No dobre je to Palo! Len este bych Ti poradil, zasadit to cez Photoshop do nejakeho realneho prostredia, lebo ta posledna fotka s ciernym pozadim nie je moc dobra.

TOME:
hehe vitaj v kyberpriesotre lega  ;D  (y) pekna dinosaurovita šelma, vyzera mierumilovne, adoptoval by som si ju. Drzim palce v sutazi  ;)

Paliason:
Diky.

To čierne pozadie je nanič, to viem. Aj keď som mal nastavené biele tak mi to tak spravilo len podlahu a horizont čierny, neviem prečo...ale nebol čas skúmať kde je problém, trebalo to poslať do terminu.

Potom až po uzávierke som miesto notebooku to skúsil na desktope renderovať, a tam to funguje normálne, biele pozadie všade.

Buďo:
Paliosaurus Studius Plex nieje žiaden drobec , chýba mi na ňom nejaké maskovanie / farebnosť .
Tie predné nohy by chcelo trošku dlhšie ,kompozične mi nesedia ;)
Ale  (y)  (y)   bo takéto niečo v studiu vykúzliť nieje tak jednoduché .
Teším na ďalšie virtuálne i skutočné modely  :D

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version