LEGO > Sety

10242 - MINI Cooper

<< < (2/3) > >>

misoku:
 (y) zatial som lepsi  seriovy set tohto druhu (model auta) od lega nevidel, tusim idu na Paliasonov styl

mesje:

--- Citácia od: drdano  04. Jún 2014, 10:40:43 ---OFFICIAL PRESS RELEASE
10242 MINI Cooper, 1,077 pieces,
US $99.99 - CA $119.99 - AU $149.99 - DE 89.99€ - UK £74.99 - DK 799.00 DKK

http://brickset.com/article/11370/mini-press-release

--- End quote ---

TO SI SNAD ROBIA PRDEL. Set bez figov a cena 9 centov za brick? Uplne mimo realitu. A velmi to asi neklesne v obchodoch, kedze pojde o exkluzivitu a v nizsej cene sa to uz do eshopov v dnesnej dobe nedostava...

liondee:
Tak toto je asi jediný nový set ktorý si kúpim do zbierky. Fakt sa mi páči. Mohli by aj viac takýchto spraviť :)

legoholik:
naozaj ide o fantasticky set.....vraj bude aj dostupny v kamennych predajniach aj tu u nas....dufam....neoficialne v US stoji resp by mal stat 100 USD. uvidime s akou cenou sa bude predavat tu....
ten kosik piknikovy  ....uzasny interier....funkcne dvere , kapota, kufor....deka piknikova....slinky sa mi zbiehaju ked pozeram na foto tohto setu.....no a par dni o chlebe a vode,... ale ako pise predrecnik...must have... a keby to este malo strechu a "spetaaatka"ako zastavu velkej britanie tak to by uz bol cisty lego orgazmus.-)

janicko:
videl som ho nazivo, v legoshope dostupny pre clenov pred terminom a ako bonus este maly model asi polybag.
ak si dobre pamatam tak cena bola do £79
fotene vysavacom...
 

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana

Go to full version