Autor Téma: Castle  (Prečítané 8003 krát)

Odhlásený frantoka

  • Príspevkov: 124
Re: Castle
« Odpoveď #15 : 01. Máj 2013, 11:29:54 »
Mne sa to celkom bude pozdávať, keď budú prijateľné ceny, aspoň po výpredajoch na dieliky  8)

swiss villa

Re: Castle
« Odpoveď #16 : 01. Máj 2013, 13:05:57 »
70403
PLUS: Mňa zaujala rusovlasá princezná a čarodej ktorí sú naozaj presvedčiví, páčia sa mi...
MÍNUS: Vrchol nevkusu je anorektický Dino-drak

70401
PLUS:Rovnako ten väzenský koč (bez koňa) a reťaz a zámka z round tile na mrežiach ma celkom očarili...
MÍNUS: vežička je non sence, je to iba taký záchodík aby spravil kulisu
 
70400
PLUS: Nenachádzam
MÍNUS:Úplne úbohé...Lego takýmito "nápadmi" vykráda samé seba...Perleťovo zlaté peniaze? Skôr to pripomína mláčky po tom psovi...

70404
PLUS: Ako píše frantoka, možno dobré na dieliky
MÍNUS:pripomína duplo, pre dospelého nemá čaro...štvorkolesové čosi pri hrade je taký flinstone-ovský štýl...proste tak ako je to postavené a prečančané je to celé zle...

70402
PLUS: páči sa mi brána - spodná časť a tie hnedé strechy...bolo by treba dať tomu už len iný vrch, resp. odstrániť všetky modré prvky
MÍNUS: ako i v ostatných setoch škaredé torzá vojakov, rytierov, škaredé bardingy, štíty, vlajky...


Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Castle
« Odpoveď #17 : 01. Máj 2013, 13:20:51 »
70402
PLUS: páči sa mi brána - spodná časť a tie hnedé strechy...bolo by treba dať tomu už len iný vrch, resp. odstrániť všetky modré prvky
MÍNUS: ako i v ostatných setoch škaredé torzá vojakov, rytierov, škaredé bardingy, štíty, vlajky...

Ten druhý z pravej strany  je super.  ;)

Odhlásený frantoka

  • Príspevkov: 124
Re: Castle
« Odpoveď #18 : 01. Máj 2013, 14:47:11 »
70403
PLUS: Mňa zaujala rusovlasá princezná a čarodej ktorí sú naozaj presvedčiví, páčia sa mi...
MÍNUS: Vrchol nevkusu je anorektický Dino-drak

70401
PLUS:Rovnako ten väzenský koč (bez koňa) a reťaz a zámka z round tile na mrežiach ma celkom očarili...
MÍNUS: vežička je non sence, je to iba taký záchodík aby spravil kulisu
 
70400
PLUS: Nenachádzam
MÍNUS:Úplne úbohé...Lego takýmito "nápadmi" vykráda samé seba...Perleťovo zlaté peniaze? Skôr to pripomína mláčky po tom psovi...

70404
PLUS: Ako píše frantoka, možno dobré na dieliky
MÍNUS:pripomína duplo, pre dospelého nemá čaro...štvorkolesové čosi pri hrade je taký flinstone-ovský štýl...proste tak ako je to postavené a prečančané je to celé zle...

70402
PLUS: páči sa mi brána - spodná časť a tie hnedé strechy...bolo by treba dať tomu už len iný vrch, resp. odstrániť všetky modré prvky
MÍNUS: ako i v ostatných setoch škaredé torzá vojakov, rytierov, škaredé bardingy, štíty, vlajky...

Dobre si to vystihol môj súhlas