Autor Téma: Fandíme našim športovcom!  (Prečítané 87645 krát)

Odhlásený paradisamaniak

  • Príspevkov: 38
Fandíme našim športovcom!
« : 17. Máj 2012, 17:02:39 »
Ako sa vyjadríte k hokeju? Fandíte? :)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #1 : 17. Máj 2012, 18:30:51 »
Tak urciteeee... ! ;)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #2 : 17. Máj 2012, 18:31:04 »
Hokej - futbal , pre mna su to dva najnezaujimavejsie sporty na svete. Nechapem tie osiali okolo toho. banda typkov sa snazi strelit gol, pocas toho sa fauluju, simuluju, biju atd.
Taky snooker to je sport ak sa to da nazvat sportom. Hra pre gentlemanov ktora ma uroven a vyzaduje aj talent :-)

Dnes sa mi stala docela zabavna prihoda co sa tyka hokeju. 
Vosiel som do malej Jednoty, so zamerom rozmenit peniaze. Obchod ludoprazdny a hned na mna vybehli tri damy-predavacky asi  po 40tke s doslova zufalym pohladom ci neviem aky je stav. Ked som im oznamil ze hokej absolutne nesledujem ich vyrazi na  tvariach a nasledny smiech boli docela zabavne :-)


Stalker

Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #3 : 17. Máj 2012, 19:03:32 »
Dnes sa berie sport z tej komercnej stranky, pritom napr. poslanim olympijskych hier malo byt aj potlacanie vojen, nevrazivost sa mala pretavit do sutazivosti. Ked sa clovek pozrie na futbalovy stadion, ako fanusikovia spinaju ruky, modlia sa za uspech, uctievaju sportove idoly, spievaju choraly, tak sa neda povedat ze by sport nebol alternativou k nabozenstvu.

Sledujem hokej pravidelne, minulorocne MS boli prevelkym sklamanim, ale tento rok mam dobry pocit. Od prveho zapasu ktory som videl - s Finskom - bolo jasne, ze pod vedenim ceskeho trenera hrame inak a verim, ze sa pobijeme o medaily.

Odhlásený paradisamaniak

  • Príspevkov: 38
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #4 : 17. Máj 2012, 21:04:04 »
Tak co sa tyka futbalu, ten ani ja nesledujem a vobec ma nezaujima,ale hokej tak ten uplne zeriem :) a vlastne vsetky sporty, kt. sa hraju s hokejkami :)
Hej, samozrejme,ze sa to berie komercne ako snad vsetko v dnesnej dobe... ale ja sa kazdy rok na MS velmi tesim aj ked to byvalo horsie minule roky, vzdy som fandila... a tento rok je iba ceresnicka na torte,ze ma nasi takto milo prekvapili :)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #5 : 17. Máj 2012, 22:07:08 »
Fandim hokeju uz od Sheffieldu - olympijskej kvafikacie v 93, a prezivam vsetky uspechy i bolestive sklamania. Priznam sa ze som myslel, ze nas hokej uz skoncil, po rozlucke zlatej generacie minuly rok, a najma ked sme ani v hviezdnej zostave nedokazali prejst do playoff  - lebo bez hviezd sme este nikdy dobre nezahrali. Ale tohtorocne vykony MS su velkym a pozitivnym prekvapenim - je to totiz najlepsi nas vysledok vzhladom k zostave. V minulosti ak sme nemali aspon 5-6 hviezd z NHL, tak to bolo umiestnenie od 10. miesta nizsie az po boj o zachranu. Tieto vykony davaju nadej, ze obcas sa nam moze podarit prebit sa v playoff dalej. Som ale realista, a kludne sa moze stat, ze budeme 3-4 roky bez playoff. Ved hokej isiel objektivne dolu vodou a nikto ho tu nepodporuje. A najma sa kreuje silna stredna "trieda" teamov bojujucich o playoff - SR, stabilne silne GER, SUI (az na obcasne vypadky), vyrazne sa zlepsujuci NOR a DAN, a vzdy nebezpecni LOT a BLR + k tomu vzdy niekto prekvapi (ako teraz FRA) - cize 7-8 teamov bude bojovat o 2-3 postupove priecky (kedze RUS, CAN, SWE, FIN, CZE budu postupovat vzdy a vacsinou aj USA), cize obrovske boje kazdy rok o postup. A semifinale nemusime vidiet este dlhsie. Tak si to uzime tento rok poriadne. Hlavne nech to neni ta hrozna zemiakova medaila :-)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #6 : 17. Máj 2012, 22:10:17 »
Trebalo uz dat sancu mladej generacii a Vujtek to spravil. Vyplatilo sa. Co sa medaile tyka - ona ta strieborna je tiez dost horka v danom okamihu. >:D Potom s odstupom casu sa uz na nu lepsie pozera. ;D

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #7 : 17. Máj 2012, 22:14:23 »
Úspech bude aj bronz. A obrovský. Aj keď samozrejme najlepšie je zlato. Je ale dobré sa nato pozerať triezvo. Už teraz "sme za vodou". GRATULUJEM CHALANOM AJ REALIZAČNÉMU TÍMU.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #8 : 17. Máj 2012, 22:36:29 »
Takze mame Cechov... Tak som zvedavy, ci sa podari zlomit ceske prekliatie prave s ceskym trenerom. Ak nie teraz tak asi nikdy. Ak cesi pojdu do finale, stavim neviem co ze budu majstri - tak ich cesta tomu zasa napoveda - nemastne neslane zapasy v skupine a potom predieranie sa playoff - toto sme uz u nich videli...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #9 : 17. Máj 2012, 22:38:22 »
Hej, presne ako pises. Tak to su klasika Cesi, no. Ale v sobotu ich snad dame! Kua a ja budem v Cesku - v jame levovej!

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #10 : 17. Máj 2012, 22:41:58 »
Treba vsadit na Cechov, nech je aspon nejake bolestne, ak sa nezadari :-) Ja to tak roky robim, a zial na nasich pravidelnych prehrach som uz naryzoval dost prachov...

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #11 : 18. Máj 2012, 10:03:38 »
Bronz ešte nemáme. Hrá sa aj o tretie miesto.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #12 : 18. Máj 2012, 10:15:34 »
Akoze nemame? A kto skoncil na tretom mieste v roku 2003?

Stalker

Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #13 : 18. Máj 2012, 19:19:59 »
Dnes som pri hladani rozpisu sobotnajsich zapasov nasiel na jednom ceskom sajte toto, nebudem presny, ale gro je odtial: Cesi balia kufre, ale s usmevom, v sobotu ich caka zapas se Slovaky. Proti Svedom podali zatial najlepsi vykon bla-bla-bla, Svedi nemeli sanci!. Tak teraz neviem, pozeral som iny zapas? Ten co som videl ja bol minutu pred koncom nerozhodne 3:3. Z pohladu timu, ktory nemal sancu to bol slusnyyy vykooon (John Jameson).

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #14 : 18. Máj 2012, 21:39:25 »
heh, no verim tomu, ze vela pepanov hned ako sa prebrali z opice a zistili, ze hraju s nami, sa uz vidia vo finale :)