Autor Téma: Pirates  (Prečítané 17296 krát)

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Pirates
« : 17. September 2014, 21:45:18 »
$12 USD - Shipwreck Defense
$20 USD - Soldiers' Outpost
$20 USD - Treasure Island
$40 USD - Soldiers' Fort
$90 USD - The Brick Bounty

Predbežné fotky: http://imgur.com/a/pDjyL#0

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Pirates
« Odpoveď #1 : 17. September 2014, 23:37:38 »
Pozeral som to a vyzerá to len ako reedícia tých posledných pirátov. Podľa mňa mali toto nechať na sériu for Young Builders (Creator Basic) a mali urobiť niečo poriadne...  (n)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Pirates
« Odpoveď #2 : 18. September 2014, 00:37:04 »
Pirates 2015 je uplne fiasko. Obaval som sa ze si ulahcia situaciu a spravia reediciu, ale toto predcilo aj tie najhorsie ocakavania. To je horsie ako reedicia, to je totalna juniorizacia a podoba sa to na upadok castle, ktory TLG predviedlo po kingdoms. Pritom latka bola po imperial flagship a POTC riadne vysoko. Najvacsi trapas je ta "pevnost" - spravit pevnost s nieco viac ako 200 dielikmi je vysmech. Namiesto toho, aby predviedli nieco na sposob kingdoms (prepracovane sety s novymi napadmi s ceresnickami na torte v podobe medieval marketu + turnaj), tak oni spravia takuto parodiu... a idu opacnym smerom - ked si vezmem posledne pevnosti, tak tendencia je stale zmensovat a zjednodusovat... Vyslovene sa pytalo spravit poriadnu pevnost, pripadne prekvapit niecim inym ako 100x opakovanou kombinaciou maly setik - lebkovy ostrov - pevnost - lod. Kebyze tato seria prinesie aspon nejake nove torza vojakov, ale kdeze.
Iste, bude sa to predavat, najma lod, ale toto odflaknutie zo strany TLG je proste hanba...

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Pirates
« Odpoveď #3 : 18. September 2014, 08:15:02 »
tak 4wide pevnost tu myslim este nebola...no na dva uz to hadam neklesne, nech sa zmestia figy.
ak dobre vidim tak pribudol masonry brick v hnedej farbe
bye

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Pirates
« Odpoveď #4 : 18. September 2014, 09:16:01 »
To bude skor dark red. Na 70410 vidno rozdiel oproti hnedej.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Pirates
« Odpoveď #5 : 18. September 2014, 10:28:58 »
Tiez velke sklamanie zo stavby setov a ich prevedenia. Ale aj tak som rad ze to vidali a to z jedineho dovodu - vydali vynovenych modrokabatnikov a celkovo pridaju hadam nejake nove tela a vlasy. Takze si budem muset pockat na 50% lebo za plne ceny taky humus kupovat nemienim. Leda ze by spravili battlepack s vojakmi.

Odhlásený frantoka

  • Príspevkov: 124
Re: Pirates
« Odpoveď #6 : 18. September 2014, 11:42:22 »
Ty kokso, to je pekne sklamanie, akože lepšie ako nič.
Nuž teraz len veriť že ceny budú adekvátne tej slabšej kvalite.

Tie vlajky mi pripadajú ako keby to nebolo ani originál LEGO ale nejaký Fejk  >:(
Pre tých vojakov tam mohli dať nejaké decorated flag ako to bolo pri tých imperial soldier, no a tá pirátska vlajka ako pre detičky.  :(

« Posledná zmena: 18. September 2014, 11:47:47 od frantoka »

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Pirates
« Odpoveď #7 : 18. September 2014, 12:23:20 »
este by som uplne nelamal chleba... su to len navrhy. uvidime ako to dotiahnu.. Mozno sa dockame uplne novych vojakov.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Pirates
« Odpoveď #8 : 18. September 2014, 12:57:14 »
tak 4wide pevnost tu myslim este nebola...no na dva uz to hadam neklesne, nech sa zmestia figy.

 :D :D :D
este moze byt 1 studova - taka stena z brickov :-)

...vydali vynovenych modrokabatnikov a celkovo pridaju hadam nejake nove tela a vlasy.

Podla obrazkov to praveze vyzera skor tak, ze modrokabatnici maju cisto modre torza (!!), len v tom jednom sete tam ma aj nejake pasy. Cize horsie ako posledni Pirates, a ovela ovela horsie, ako volaci z POTC - esteze som sa nimi zasobil...

Nuž teraz len veriť že ceny budú adekvátne tej slabšej kvalite.

no mat tvoj optimizmus... mne sa praveze v poslednej dobe zda, ze pomer ceny na 1 brick sa stale zvysuje... A pokial ten Soldiers' Fort ma stat $40 USD = 40 eur, tak to vychadza na 0,17 eur na brick - a to je nelicencovany set. Ani za polovicu sa to neoplati...

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Pirates
« Odpoveď #9 : 18. September 2014, 13:43:26 »
Podla obrazkov to praveze vyzera skor tak, ze modrokabatnici maju cisto modre torza (!!), len v tom jednom sete tam ma aj nejake pasy. Cize horsie ako posledni Pirates, a ovela ovela horsie, ako volaci z POTC - esteze som sa nimi zasobil...

To su preliminary ! Tj pre obchodnikov aby zhruba vedeli ako to bude vyzerat. V ziadnom pripade to nie je final produkt. Ja len vidim ze im dali modre plain torza takze pravdepodobne ozivia modrokabatnikov a ten co je tam s potlacou - pasmi to je povodna verzia.
Podla toho ako ozivili cervenych verim ze tak dobre spravia aj modrych, cerveny su skvele vynoveny.
« Posledná zmena: 18. September 2014, 13:56:29 od STARHAWK »

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Pirates
« Odpoveď #10 : 18. September 2014, 14:08:38 »
mno LEGO zrejme posilnuje dopyt po lepsich setoch takze narobia nejake sracky teraz a potom sa to preda za minutu ako ideas o dva roky .. :D inac v setoch je nula napadov a su fakt dost detinske aj tie stavby ale zas si treba uvedomit , ze sa s tym ja halvne deti maju hrat no .. ehm :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Pirates
« Odpoveď #11 : 18. September 2014, 23:43:01 »
Sú to len preliminary obrázky, takže sety môžu vyzerať o dosť inak - a to je jediné v čo môžeme teraz dúfať.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Pirates
« Odpoveď #12 : 19. September 2014, 10:49:35 »
Sú to len preliminary obrázky, takže sety môžu vyzerať o dosť inak - a to je jediné v čo môžeme teraz dúfať.

Figy, potisky na vsetkom budu ina ale konstrukcia setu nie. A konstrukcne su tie sety otrasne.

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Pirates
« Odpoveď #13 : 30. September 2014, 09:29:42 »
nemozem si pomoct, ale podla mna boli najkrajsie pirates setiky na prelome 80 tych a 90 tych rokov a este aj na zaciatku 90 tych rokov.....najkrajsia lod aku kedy pirates mali bol set 6285 black seas baracuda z roku 89....ten set je prenadherny a raz by som sa k nemu chcel nejako dopracovat....videl som ho raz davno na zivo a naozaj uzasna lod (y)

Odhlásený frantoka

  • Príspevkov: 124
Re: Pirates
« Odpoveď #14 : 30. September 2014, 10:12:03 »
nemozem si pomoct, ale podla mna boli najkrajsie pirates setiky na prelome 80 tych a 90 tych rokov a este aj na zaciatku 90 tych rokov.....najkrajsia lod aku kedy pirates mali bol set 6285 black seas baracuda z roku 89....ten set je prenadherny a raz by som sa k nemu chcel nejako dopracovat....videl som ho raz davno na zivo a naozaj uzasna lod (y)

Súhlasím s Tebou ale verím že to nebude až také hrozné ako to zatiaľ vypadá  :)