Autor Téma: GHOSTBUSTERS  (Prečítané 21198 krát)

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #75 : 10. November 2020, 08:18:18 »
Budova GB nepasuje k modulárom, lebo je vačšia, alebo je v inej mierke? Práve rozmýšlam, že ju postavím, moje modulárne domy sú o niečo vačšie, ako oficiálne....počtom dielikov asi dvojnásobne.

Parádne domčeky  ;)
HQ má vyššie stropy (10 tehlí plus stropy/dlážky), prízemie je ešte väčšie, 12 brickov, dobre sa tam majú tí panáci, rozdiel asi ako panelák a staré byty v centre mesta. Len kto to má vykurovať.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #76 : 10. November 2020, 09:14:55 »
Tak ono tie výškové pomery GB HQ kopírujú reálne. Strop 2 poschodia je cca na úrovni stropu 3 poschodia mestskej budovy vedľa (a to má tá ešte vyššie ako bežné prízemie a 1. poschodie)
Holt funkčná budova platená z daní  >:D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #77 : 10. November 2020, 09:35:19 »
Tak ta z LEGA je mierkou trochu vacsia ako Modulary, ale zas ze by nejak extra nezapadala sa neda povedat. Ale uz ked clovek porovna ECTO so CITY autickom, uz je vidno ten rozdiel (obr. 1). :D


Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #78 : 10. November 2020, 09:42:11 »
Ono to auto je mimo mierky.
Tam kde sa do LEGO verzie tak tak zmestí prerastený americký kombík, tak tam sa v reále tak tak zmestí veľký hasičský truck s nadstavbou


Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #79 : 10. November 2020, 10:47:11 »
Mně se nezdá, že by HQ nějak vyčnívala, je vyšší ale co vidím asi jako radnice.
U ECTA mne nenapadá, jak ho udělat víc minifigově (na prvním obrázku je ecto z filmu z roku 2016 na druhém Ideas. Paradoxně ani u nového UCS neudělalo LEGO Ecto tak jak vypadá ve druhém fimu kdy má žlutočerné výstažné pruhy, je popsané a má nové logo (duch je veselý a dělá véčko - dvojku). Na halloweena rozdávali na epicu Ghostbusters, the game Remastered a tam má Ecto vzhled z 2  zase starý znak. (A je to pokračování 2 - s orig hlasy). Tak předpokládám, že si ECTO alá GB2 s novějším logem ještě TLC šetří.

Jinak do ideas ecta se nevejdou všichni sedící minifigové, do feministického remaku jo.

Ideas ecto vyšlo před GB HQ, možná že s jeho umístěním do budovy nikdo nepočítal, respektive vyjízdějící z průjezdu vypadá dobře. V reálu je ta sanita velké auto. A mně se dodnes nelíbí hračkoidně vyhlížející city auta,  vypadá to všecko jak buggina křížená s R/C. Cadillac byl ještě u kina ale ten se mi teda nelíbil...