Autor Téma: Fandíme našim športovcom!  (Prečítané 87668 krát)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #240 : 15. Február 2018, 07:04:03 »
Pekný kolektívny výkon, aj bez veľkých hviezd. Len tak ďalej.  (y)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #241 : 15. Február 2018, 11:01:02 »
len aby im nenaprsalo do nosa ako to byva zvykom po nejakom dobrom vykone...........aby nepodcenili Slovincov ako amici....este dlha cesta k uspechu....

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #242 : 17. Február 2018, 15:54:44 »
My sme uz davno na urovni teamov ako slovinsko a rakusko + trend je taky ze este padneme nizsie. Vsak slovinci nas porazili uz v Soci, kde sme mali hracov z nhl.
Trapne je, ze vyhru s rusmi a 4 body mozu splachnut do zachoda, kedze sme posledni aj tak. Pritom chybal 1 gol k vyhre v skupine. Lenze to by museli mat inu mentalitu. Plus kvalitu - ked pol teamu hra nasu megatrapnu ligu, nema na to hrat medzinarodne na urovni

Odhlásený Pali Z

  • Príspevkov: 81
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #243 : 17. Február 2018, 19:48:16 »
Ak našu ligu hodnotíš ako megatrápnu...tak predpokladam, že si ešte nikdy na žiadnom zápase nebol...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #244 : 17. Február 2018, 22:14:07 »
Ak našu ligu hodnotíš ako megatrápnu...tak predpokladam, že si ešte nikdy na žiadnom zápase nebol...

naposledy som na lige bol, ked hned hral slovan - a uz vtedy to nemalo uroven a v podstate az vo finale to malo nejake grady - dovtedy povinna jazda pre favoritov, nuda v zakladnej casti, nuda v zaciatku playoff, bolo vzdy jasne, kto pojde do finale. Potom odisiel najlepsi klub a prisli Nove Zamky, Detva - tak logicky musela kvalita ist este viac dole. Naposledy hrali hraci medzinarodnej urovne v nasej lige tak cca pred 20 rokmi, ked tu hral Ciger, Kolnik a pod. Odvtedy kazdy schopnejsi ide okamzite prec na zapad. Je to aj logicke pri tych platoch, co tu ficia v lige, a to este obcas niekto krachne (Martin). K tomu ubytok hracskej zakladne. Z hovna bic neupleties.
To ze vidis dramaticke zapasy, z toho nerobi dobru ligu - drama sa moze odohravat aj na rybniku medzi chlapcami zo sidliska.
Mozno som len neobjektivny a v nasej lige hraju super hraci, co su ochotni makat za 1000-2000 eur a nikto si ich zo zahranicia doteraz nevsimol... nuz ale to by sa muselo prejavit na medzinarodnych vysledkoch, napr v europskom pohari, co sa teda neprejavuje (opat rozdiel od minulosti, kedy napr slovan vedel robit dobre vysledky v pohari majstrov).
Ono by to nemuselo az tak vadit, ak by napr Slovan pobral najlepsich z ligy a ti by pravidelne hrali KHL a zvysok by vsadzal na mladych, ktori by samozrejme dlho v lige neostali, ale nejako by to rotovalo. Lenze slovan ma kopu cudzincov a slovaci tam len upadaju, a v lige radsej zoberu nejakeho starca z kanady ci ceska... A uplne naj by bolo spojenie s ceskou ligou  - aspon 3-4 teamy - ale oni nas kvoli skodoradosti nechcu...

Odhlásený Pali Z

  • Príspevkov: 81
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #245 : 17. Február 2018, 22:38:43 »
Z mojich skusenosti respektíve zážitkov s posledných rokov čo som bol, tak úroveň hry je dobrá...je tam bojovnosť aj nasadenie a skvelá atmosféra v hľadisku. A semifinálové a finálove zápasy tak to je uplná paráda. A ano to je pravda, že z našej ligy odchádza málo hráčov do iných silnejších líg...neviem kde je ten problém...je celkom smutné keď si porovnáme počet našich v NHL z terajška a ako to bolo pred takými 10-15 rokmi :/ Na druhej strane sa u nás v poslednej dobe objavuje dosť zahraničných hráčov čo mierne prispieva aj k atraktivite súťaže. ...a Slovan by najlepšie asi spravil keby sa vráti späť do našej ligy, lebo jeho výsledky v KHL sú dosť slabé, okrem jedneho postupu do playoff za tie roky nič nedosiahol. Veľký problém KHL vidím hlavne v tom že je tam absencia platového stropu. Pokiaľ tam toto nebude, tak tam nikdy nedôjde k nejakej tej vyrovnanosti a stále to bude len súťaž nejakých 6 bohatých klubov.  A spojenie našej a českej ligy by bol podľa mňa dobrý krok...snáď k tomu niekedy aj dôjde. ...a ešte čo sa týka výsledkov na ZOH tak hneď odvolávať trénera aj GM a neviem čo po nejakej prehre so Slovinskom určite nieje na mieste :) podľa mňa podali dobrý, pekný výkon. Predviedli hru na ktorú sa dalo pozerať, až na tie zbytočné vylučenia ktoré našim robia stále problémy...Šatan aj Ramsay sú tam len chvíľu, obaja majú veľké skúsenosti z hokeja tak treba držať stále palce...treba veriť že sa im podarí zapracovať na zlepšovaní úrovne reprezentácie a ukážu to aj na blížiacich sa MS ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #246 : 20. Február 2018, 17:37:48 »
ila_rendered

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #247 : 21. Február 2018, 10:36:54 »
ja som toto citil v kostrci vid moj prvy prispevok k teme....mal som posluchnut siesty zmysel a vsadit na slovincov  >:D

ale ine som chcel problemov je viacej a v tomto pripade ryba smrdi z kazdej strany nie len od hlavy

chyba zakladny system, aky sme tu mali v minulosti. system financne pristupny pre vsetkych malych zaujemcov (nielen) o hokej  a nie len pre "vyvolenych" . zakladna talentov sa scvrkla na detska, ktorych rodicia si tuto drahu zabavku mozu dovolit a to je chyba!!!

chyba motivacia!!! ked uz ani tazke prachy, ktore sa daju tymto sportom zarobit nie su motivacia ukazat zo seba to najlepsie tak nech sa okamzite sport odprofesionalizuje lebo profesionalizacia to cele po. rala a zbastardela. jednoducho dnesne detska a mladez uz len na nete sportuju a talenty, ktore by mohli byt objavene neobjavime lebo si to nemozu dovolit ani skusit

trenerstvo podla mna dasli pruser lebo dnes si vsetci hraci myslia ze su mozu aj robit trenera. omyl na to treba mat tiez talent a strategicke myslenie, manazerske schopnosti a pod. Golonka je uz trapny to ze bol dobry hrac je neodskriepitelne ale ako trener tiez bol na ho.no.

slovenska povaha...dalsi problem....jeden vysledok a hned sme majstri...no prdlajs....chyba disciplina, taktika vsetko o nasich hracov uz vo svete nie je zaujem....presne vidno ze generacia ktora tazila z minuleho systemu za minuleho rezimu do niekam dotiala.....dnes nemame nikoho koho by vychoval system po....cest mozno vynimkam ako Tatar ale ten ma dar od najvyssieho....

a napr. Cibulkova detto....uz je trapna tiez "celebritka" modelocka blogerka modna ikona TV starr a kasle na tenis na talent sak ma zarobene....ubohe....je to diagnoza...Juraj Baca a pod....

je pravda ze aj hlava na rybe  smrdi... teda stat.....podpora sportu ako takeho je na bode mrazu.... do Korei sme mali poslat len nastu a usetrilo by sa.

takze ak si zoberieme, ze budeme hostit MS v hokeji zasa...ak nam to este neodoberu to usporiadatelstvo tak ak este niekto ma nervy na hokej tak nech si kupi kila rohypnolu pre istotu  >:D

vypadnutie do becka by bolo zrkadlom nash hokeja a aj tam by sme mali problem. ved je tam kopa zvucnych timov byvaleho sajuza

ale je to vzdy o ludoch aj sport je dobry kus kolacika na rozkradanie tak ako vsetko....

« Posledná zmena: 21. Február 2018, 10:39:21 od legoholik »

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #248 : 04. Máj 2018, 08:35:51 »
taaaaaak a opat raz sa na zacinaju majstrovstva v hokeji.....ja ich ako uz obvykle budem ignorovat.....ostatnym odporucam zasobit sa rohypnolom a lexaurinom a na nas suboj o udrzanie sa v skupine mozno so slovincami alebo s juznou koreou aj endiexom  >:D

nechcem tu vnasat pesimisticku naladu a pesimisticke predpovede, ale nasmu mansaftu uz asi len tim z burkina faso by nerobil problem. (a to za predpokladu, ak by sme nemali 55 minut z casu vylucenia)

nam uz davno unikol vlak a ak na nich huci trener po anglicky, tak neviem neviem, ale asi je to jedno lebo aj cechovi prestali po case rozumiet  >:D ..........


bodaj by som sa vsak mylil ....tak zelam pevne nervy vsetkym co to budu sledovat..... O0 8)

tak urciteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee........................... >:D

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #249 : 05. Máj 2018, 23:00:05 »
No ...... schválne...kto to pozeral  :)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #250 : 05. Máj 2018, 23:05:15 »
Zial ja az tretiu tretinu... mal som ostat pri tom, co som robil predtym - stavani lega...
Ci nam to ide, ci nie, ci sme lepsi alebo horsi, vzdy to nejako nakoniec domrvime...
Zajtra zdeptani prehraju so svajcom a dnesny bod si mozu strcit do p...

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #251 : 07. Máj 2018, 17:57:32 »
Zial ja az tretiu tretinu... mal som ostat pri tom, co som robil predtym - stavani lega...
Ci nam to ide, ci nie, ci sme lepsi alebo horsi, vzdy to nejako nakoniec domrvime...
Zajtra zdeptani prehraju so svajcom a dnesny bod si mozu strcit do p...

poprosim 6 nahodnych cisiel od 1 do 50. Dik. :oldman:

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #252 : 07. Máj 2018, 18:17:10 »
Uhadnut vysledky nasich neni zas tak tazke :) da sa na tom aj zarobit v stavkovej kancelarii, stale nam nepochopitelne davaju pomerne slusne kurzy...uz davno sme ich mali mat jak korea...

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #253 : 16. Máj 2018, 11:30:10 »
je dobojovaneeeeeeeeeeeeeee.............lalalala.... >:D

ale nesmutme, na buduci rok bude vacsia blamaz  >:D

tak nech boze da nech boze da..................aspon nech nevypadneme z Acka  hoci maju na to chalani maju na to  >:D  :oldman:

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #254 : 16. Máj 2018, 11:48:36 »
Najlepší šampionát za posledných 5 rokov, progres tam bol ale samozrejme v rámci možností a talentu. Treba sledovať množstvo hráčov v európskych ligách, draftové pozície našich v NHL + výkony mladíkov na MS Juniorov. Keď príde tam k výraznému progresu, tak sa dá očakávať, že aj repre bude mať na viac.
Nakoniec sme boli iba 9 sekúnd od štvrťfinále   :oldman:  ;)