Autor Téma: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS  (Prečítané 184478 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #450 : 03. December 2018, 15:38:17 »
Servis a pumpa ujdu (aj ked na tento servis s pumpou sa to nechyta), ale zvysok onicom. A naco sluzia tie study na ceste?

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #451 : 03. December 2018, 15:45:25 »
Servis a pumpa ujdu (aj ked na tento servis s pumpou sa to nechyta), ale zvysok onicom. A naco sluzia tie study na ceste?

Presne tento "town plan" mi napadol, ze to bola pekna pumpa... z obdobia, ked lego za nieco stalo... dnes sa to volajako babre vsetko doprcic...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #452 : 03. December 2018, 15:52:53 »
Servis a pumpa ujdu (aj ked na tento servis s pumpou sa to nechyta), ale zvysok onicom. A naco sluzia tie study na ceste?

study su OK, aspon je kam dat figa - problem modularov je ten, ze uz je to tak otilovane, ze neni kam postavit panaka...
cela ta koncepcia pumpy v rožnej budove a vobec v modulary sa mi zda divna - drviva vacsina pump su samostatne stojace stavby (aj kvoli bezpecnosti) a hlavne na pumpe manevrovat autom do obluka je divne... mohli spravit samostatnu stavbu - pumpu s garazou a prislusenstvom a bolo by to lepsie riesenie...

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #453 : 03. December 2018, 18:26:43 »
cela ta koncepcia pumpy v rožnej budove a vobec v modulary sa mi zda divna - drviva vacsina pump su samostatne stojace stavby (aj kvoli bezpecnosti) a hlavne na pumpe manevrovat autom do obluka je divne... mohli spravit samostatnu stavbu - pumpu s garazou a prislusenstvom a bolo by to lepsie riesenie...

V 50-tych rokoch presne takto pumpy a servisy vyzerali - ako sucast radovej zastavby v meste... Pamatam si z filmu jednu konkretnu - scenka z Back to the future, ked si bol mlady Biff po svoje auto, ktore mal v servise po tom, ako sa mu Marty postaral o "pohnojenie" interieru (kto videl film, vie)... Tam sice pumpa nebola na rohu, ale rozhodne nie volne stojaca...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #454 : 03. December 2018, 19:21:06 »
Dyť je pěkný. .

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #455 : 03. December 2018, 23:16:02 »
Teda dosť sklamanie, veď to je úplná bieda, cena nejaká neprimeraná a tie autá čo robia k modulám, des a hrôza, radšej keby tam nedávali žiadne autá a každý si postaví svoje podľa obdobia. Inak súhlas - mizerná architektúra, uvidíme detaily... Neporovnateľné k predchádzajúcim modelom - prepracovaná parížska, banka, námestie... toto je slabota. Ešte neviem ani ako vyzerá Dinner z minulého roka, tiež auto oničom, ale aspon interiéry prerpacované a dizajn art-deco.
Čakal som viac... ale asi si to samozrejme kúpim...

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #456 : 04. December 2018, 07:22:25 »
Tak mne sa tento modulár páči. Zaujímavé spestrenie. Uvidí sa aký bude interiér. To auto je náhodou celkom vydarené, má funkčný žeriav/hák a podobné sa objavujú aj vo winter setoch.

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 452
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #457 : 05. December 2018, 12:48:06 »
Mne sa páči  (y)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #458 : 05. December 2018, 15:12:55 »
No to auto mi príde taký zlepenec akoby to mal byť deravý Technic. :-(

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #459 : 05. December 2018, 16:32:06 »
Mne nepripada nejako odflaknuty.. je to normalny modular a ani starsie si nemyslim, ze by boli lepsie.. neviem, ako bude prepracovany vo vnutri ale zvonku celkom zapada.. a na tej spolocnej fotke je uplne v pohode,,, Minulorocny dinner sa mi nepacil a napriek tomu som rad, ze ho mam .. do tohto urcite pojdem... a nielen z povinnosti v pokracovani zbierky, ale preto, ze sa mi celkom paci.... aj ked mohli ostat na minulorocnej cene.. ta vyzerala lepsie.. je to porovnatelne velky set aj co sa dielikov tyka
« Posledná zmena: 05. December 2018, 16:36:00 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #460 : 05. December 2018, 17:25:00 »
Nasiel som este aj nieco taketo.. post office... bolo to iba niekoho fantazia, alebo sa o tom aj realne uvazovalo? Alebo bude v lete dalsi?
« Posledná zmena: 05. December 2018, 17:27:40 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #461 : 05. December 2018, 17:34:14 »
Nasiel som este aj nieco taketo.. post office... bolo to iba niekoho fantazia, alebo sa o tom aj realne uvazovalo? Alebo bude v lete dalsi?

Toto je (velmi pekny a vydareny) MOC... Uz na trosku inom fore bola snaha "podstrcit" tento vytvor ako novy modular  >:D >:D >:D
Krabica s ofiko dizajnom a cislom setu je samozrejme fake...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #462 : 05. December 2018, 17:51:18 »
Toto je (velmi pekny a vydareny) MOC... Uz na trosku inom fore bola snaha "podstrcit" tento vytvor ako novy modular  >:D >:D >:D
Krabica s ofiko dizajnom a cislom setu je samozrejme fake...
myslel som si.. ale ta krabica ma zmiatla.. vyzera to ako oficialny set :-)
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #463 : 05. December 2018, 23:05:59 »
Takúto fake ovú som videl aj čerpačku a bola krajšia ako nový set aj táto pošta je krajšia. Čerpačku si asi kúpim, ale je to sklamanie oproti iným setom, vnútri nič moc a architektúra veľmi mizerná oproti iným domom

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #464 : 10. December 2018, 21:44:01 »
oficiálne Designer video a potom rozhovor s Mike Psiaki ktorý na tom "hosťoval"