Autor Téma: Westernove mestecko  (Prečítané 496 krát)

Odhlásený walrus

  • Príspevkov: 38
Westernove mestecko
« : 07. September 2023, 14:45:03 »
Moja uplne prva vlastna tvorba (+ modifikovany Bricklink Saloon, kociar a vlak je Lone Ranger). Uvitam konstruktivnu kritiku a navrhy :)

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 396
Re: Westernove mestecko
« Odpoveď #1 : 07. September 2023, 23:30:17 »
 (y) (y) ;)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: Westernove mestecko
« Odpoveď #2 : 08. September 2023, 09:14:29 »
Myslím, že veľmi vydarené dielo  (y). Páči sa mi farebná kombinácia aj budovy. Niet čo vytknúť.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Westernove mestecko
« Odpoveď #3 : 08. September 2023, 11:15:16 »
Aj naživo je to super a aj deťom sa páči  ;)
Ešte do nedele sa dá vidieť v Juri viď http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=2762.msg53088#msg53088

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Westernove mestecko
« Odpoveď #4 : 08. September 2023, 11:49:45 »
Veľmi pekná tvorba!  :)
Kríky tmavé zelené by som vymenil za hnedé alebo dark tan a stonky zelené by som tam nedával vymenil za Olive alebo dark orange. Kočiar sa mi nepáči, vlak by som rozšíril vagóny napríklad preprava zvierat alebo kúpiť nový emerald vlak ktorý pôjde na trh.

Odhlásený walrus

  • Príspevkov: 38
Re: Westernove mestecko
« Odpoveď #5 : 08. September 2023, 14:01:09 »
Veľmi pekná tvorba!  :)
Kríky tmavé zelené by som vymenil za hnedé alebo dark tan a stonky zelené by som tam nedával vymenil za Olive alebo dark orange. Kočiar sa mi nepáči, vlak by som rozšíril vagóny napríklad preprava zvierat alebo kúpiť nový emerald vlak ktorý pôjde na trh.
Ano, hnede kriky by boli lepsie, ale bohuzial mam len velku kopu zelenych a dokoncoval som to v casovom strese na poslednu chvilu, uvidim casom ci na tom este popracujem a to sa tyka aj vlaku - rusen je fajn, ale chcelo by to zaujimave vagony, no na to si zatial netrufam.
A zelen celkovo som nechcel zavrhnut uz od zaciatku, hoci vsetci pouzivaju vo westerne iba hnede rastliny, divoky zapad predsa nebol na pusti a bola tam aj zelen. Moja povodna predstava bola, ze za mestom sa to postupne bude viac a viac zeleniet, mali tam byt pastviny s dobytkom a konmi a plynule prejst cez rieku do riedkeho lesa s indianskou dedinou. To som este ale netusil co to vlastne obnasa priestoru, casu a penazi   :D

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 112
Re: Westernove mestecko
« Odpoveď #6 : 08. September 2023, 14:05:22 »
Ano, hnede kriky by boli lepsie, ale bohuzial mam len velku kopu zelenych a dokoncoval som to v casovom strese na poslednu chvilu, uvidim casom ci na tom este popracujem a to sa tyka aj vlaku - rusen je fajn, ale chcelo by to zaujimave vagony, no na to si zatial netrufam.
A zelen celkovo som nechcel zavrhnut uz od zaciatku, hoci vsetci pouzivaju vo westerne iba hnede rastliny, divoky zapad predsa nebol na pusti a bola tam aj zelen. Moja povodna predstava bola, ze za mestom sa to postupne bude viac a viac zeleniet, mali tam byt pastviny s dobytkom a konmi a plynule prejst cez rieku do riedkeho lesa s indianskou dedinou. To som este ale netusil co to vlastne obnasa priestoru, casu a penazi   :D


doporucujem skuknut toto video, minimalne pre dalsiu inspiraciu https://www.youtube.com/watch?v=qUrBN5RbSIk

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Westernove mestecko
« Odpoveď #7 : 08. September 2023, 14:21:32 »
Úplne parádny výtvor  (y) Presne nejako takto si predstavujem LEGO Western  :D
A ten  (y)detail s indiánmi na streche  O0 (y)

Odhlásený Charlie Harper

  • Príspevkov: 12
Re: Westernove mestecko
« Odpoveď #8 : 08. September 2023, 15:54:53 »
Velmi pekné. Zelené kríky by som tam nechal viď. odkaz https://www.earthtrekkers.com/ultimate-guide-monument-valley/