Autor Téma: LANDRIDER  (Prečítané 2438 krát)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
LANDRIDER
« : 14. August 2016, 21:17:35 »
LANDRIDER je hlavný letný projekt na ktorý som hrozne hrdý a dúfam ze zaujme aspon fanúšikov scifi a STAR WARS ako aj WARHAMMER 40k.

Ide o tažkotonážny tank definovatelný tiež ako baranidlo  >:D . Tento velmi velmi tažko obrnený transportér vojakov je kombináciou klasického anglického tanku z prvej svetovej MK.8 a ním  inšpirovaný tank landrider z hry WARHAMMER 40k. Na rozdiel od tejto hry som ho však obdaril omnoho viac zbranami ako mal povodne. Plátovanie je spravené z brickov a je velmi pevné, medzi detaily ktoré chcem vypichnúť mimo technické údaje patrí niekolko kusov pásu pripenvených na karosérii, komunikačná anténa, viacero servisných poklopou a pekné spracovanie priestoru pre výsadkárov.
Tento konkrétny tank bol prevelený ku 666. légii na priamu žiadost Generála Regulusa, jedná sa totiž o tank vedený komandérom Rahzarom, jedným z najúspešnejších velitelov tanku tohoto typu v celej Republikovej mašinérii jeho tank prešiel niektorými modifikáciami ku ktorým patrí aj prirobená velká vlčia lebka na priezor pre vodiča po ktorej sa tanku prezýva HELLHUND. Ide o špičkový stroj pilotovaný absolútnou elitou z rád klonovaných vojakov.

technické údaje :
posádka : pilot/strelec, strelec 5x , komandér tanku (tento konkrétny ma prezývku Rahzar), cca 16 klonov výsadkárov
výzbroj : dvojitý gulomet typu shredder lafetovaný v čelnej nadstavbe tanku, dve dvojité ťažké fotónové blastre lafetonavé v spontónoch na bokoch tanku, 2x výsuvný torpédomet v prednej časti pásového systému (táto zbran je ovládaná pilotom ), 4x ťažké veže schopné plniť aj úlohu protileteckej obrany, 2x navádzaná fúzna jadrová strela na dlhý dolet, 6x navádzaná raketa na stredný dolet vo výsuvnej raketometnici, zadný obranný kanón
podvozok :ultrapevný pásový podvozok navrhnutý tak aby pásy obiehaly celý trup vozidla -- Pás obsahuje 3x napínacie koleso, 1x hnacie koleso, 5x pojazdové koleso, hnaciu súpravu tvoria dva plazmové motory doplnené o plazmový generátor
obranné mechanizmy : tento tank má okrem neuveritelne hrubých plátov pancieru taktiež vbudovaný viaczdrojový plazmový štít schopný chránit tank proti akémukolvek zásahu prakticky z čohokolvek (testy preukázali že aj bez štítu je strešný pancier dostatočne silný aby odrazil klasickú atomovú pumu), použitie štítu má naneštastie aj svoje nevýhody ktorou je predovšetkým vysoká spotreba energie a zároven znemožnenie strelby z niektorých kanónov

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LANDRIDER
« Odpoveď #1 : 14. August 2016, 21:39:44 »
ČISTÁ SMRŤ! :o (y)

Odhlásený MMX

  • Príspevkov: 108
    • Moje sety.
Re: LANDRIDER
« Odpoveď #2 : 14. August 2016, 21:46:20 »
Tak toto je kus a krasny uz chyba len video  (y)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LANDRIDER
« Odpoveď #3 : 14. August 2016, 22:07:43 »
Vííídejo

« Posledná zmena: 15. August 2016, 17:17:44 od Administrator »

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: LANDRIDER
« Odpoveď #4 : 14. August 2016, 22:11:43 »
 :o Tak už vím očem si básnil na opekačke! Tak tento tvoj výtvor sa mi velmo páči   (y) (y) (y)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LANDRIDER
« Odpoveď #5 : 15. August 2016, 20:56:43 »
No video je uz k dispozicii, a ja este musim spomenut zopar veci ktore sa mi podarilo včera zabudnúť  :D , čo sa týka výzbroje -- nespomenul som ani granátomety na dymovnice umiestnené nad blatníkmi ani dvojtý granátomet integrovaný do prednej časti nadstavby, čiže to by malo byt asi snad už všetko  :)

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: LANDRIDER
« Odpoveď #6 : 15. August 2016, 22:48:56 »
Krása... Teším sa keď to uvidím naživo a chválim použitie tých netradičných kociek ako napr. tá lebka alebo vlčia hlava :)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: LANDRIDER
« Odpoveď #7 : 19. August 2016, 08:03:52 »
inspiroval ta Warhammer? :)))) fajnove velke masivne detailne
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LANDRIDER
« Odpoveď #8 : 19. August 2016, 08:05:17 »
Jasan, TOTO JE STAR HAMMER  :D O0

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: LANDRIDER
« Odpoveď #9 : 19. August 2016, 08:27:36 »
a vidis mas hned lepsi nazov pre MOC :D Star Hammer :D  a on oto dost sedi
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LANDRIDER
« Odpoveď #10 : 19. August 2016, 21:41:24 »
Ja mam v hlave hoodne vela ku tejto tzv STAR HAMMER iniciatýve, STARHAWK o nej uz vice mene vie a asi ju spisem aj ako clanocek niekde ku mojej armade nu vystavu v Trencine