Autor Téma: LEGO Store  (Prečítané 102827 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #315 : 09. Február 2018, 21:10:02 »
Tak dnes ma cakalo ine prekvapko v SCS. Kupoval som Taj Mahal, dosiel som k pokladni a chlapik - "Ale vy tu nie ste prvykrat...". Preglgol som a zacal som sa potit... vravim "Nie". A uz som cakal problemy. A chlapik - "Dakujeme! A tu su pre vas darceky, ako pre verneho zakaznika..." a uz nakladal asi 10 setikov a polybagov koxo! :) Ja som len s otvorenou hubou cumel. :o  No a nakoniec sa ma spytal, ci viem o tom ze LEGO Store v SCS bol TLG vyhodnoteny ako najlepsi LEGO Store za rok 2017 na svete! Tak nevedel som samozrejme, tak ze ci mozem doma vyplnit anketu co mi pride mailom. Tak sak vzdy to chodi, ale tentoraz im to aj vyplnim teda. ;)

Prihlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: LEGO Store
« Odpoveď #316 : 09. Február 2018, 21:19:01 »
Milé... a nedali ti tam náhodou pre mňa tú kvetinu?  :P

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Store
« Odpoveď #317 : 09. Február 2018, 21:23:10 »
Tak dnes ma cakalo ine prekvapko v SCS. Kupoval som Taj Mahal, dosiel som k pokladni a chlapik - "Ale vy tu nie ste prvykrat...". Preglgol som a zacal som sa potit... vravim "Nie". A uz som cakal problemy. A chlapik - "Dakujeme! A tu su pre vas darceky, ako pre verneho zakaznika..." a uz nakladal asi 10 setikov a polybagov koxo! :) Ja som len s otvorenou hubou cumel. :o  No a nakoniec sa ma spytal, ci viem o tom ze LEGO Store v SCS bol TLG vyhodnoteny ako najlepsi LEGO Store za rok 2017 na svete! Tak nevedel som samozrejme, tak ze ci mozem doma vyplnit anketu co mi pride mailom. Tak sak vzdy to chodi, ale tentoraz im to aj vyplnim teda. ;)

odpadnem  :D :D :D :D
ta hranica u TLG medzi super-zakaznikom a hnusnym priekupnikom, ktoreho zabanuju, je velmi tenka :-)
ten SCS vyhral asi vdaka tomu, ze tam chodia aj slovaci, madari a cesi, ktori nemaju vlastne story, takze kupuju este aj "zasoby"... inak by ich rakusania nepotiahli. Takze sa az tak tomu uspechu necudujem. I ked skor by som tipol nejaky Sanghaj - tusim jediny cinsky store... ale ti maju asi radsej lepiny...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #318 : 11. Február 2018, 02:11:05 »
tak ono treba aj odlišovať medzi oficiálnym stanoviskom TLG a správaním sa ľudí z LEGO Store ktorí predsalen majú nejaké právomoci na osobné posúdenie (a sympatie  >:D )

Ak by šlo len o absolútny objem predaja tak to asi nedostane SCS až takú spádovú oblasť nemá. Určite tam pôjde aj o hodnotenia ktoré sa dávajú cez tie výzvy na email (už nejaká 6ka sa nepovažuje za priemer ale nízke hodnotenie). No a nakoniec predpokladám, že môže zavážiť aj zvládnutá akcia z mája pri predstavovačke Saturn V...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #319 : 01. Marec 2018, 22:21:14 »
Nejaké info k bonusom na najbližšie mesiace.
Väčšina je z amerických kalendárov, takže dátumy zatiaľ nemá význam dávať

- Postery Hulkbustera (to by malo byť tento víkend, farebný k nákupu Marvel SH a čiernobiely len k UCS Hulkbusterovi alebo ... tu sa dá stiahnuť v slušnom rozlíšení ~3500x4500px  https://i.imgur.com/gBQXeZ7.png
- Teen Groot prívesok
- Veľkonočný zajac v kadibudke
- Darth Vader pod sa vracia, snáď už opravený  >:D
- fabrika na výroba minifigov so špeciálnymi nano-figmi napr modrým kozmonautom (a toto je aj v talianskom katalógu)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #320 : 02. Marec 2018, 11:16:27 »
Tak Darth Vader sa v Europe zrejme konat nebude.

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Re: LEGO Store
« Odpoveď #321 : 02. Marec 2018, 13:51:41 »
Podla prveho obrazku by teda mali byt v stene v Legoshope Plant Grass Stem v 2 farbach.
Dobra sprava... na BL je od 20centov...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #322 : 02. Marec 2018, 13:59:09 »
Toto sú minimodely na detskú akciu raz za mesiac, už sú nasáčkované.
Tie Pick-a-model zo steny už zrušili.

Groot Polybag
https://www.promobricks.de/lego-5005244-super-heroes-infinity-war-teen-groot-schluesselanhaenger/54978
« Posledná zmena: 02. Marec 2018, 14:12:55 od papluh »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #323 : 30. Marec 2018, 12:10:08 »
Od 2.4. - 22.4. pri nakupe nad 60.- €. Nie je to zle, ale ten policajt s tou papezskou ciapockou vyzera divne. ;)
« Posledná zmena: 30. Marec 2018, 12:17:13 od KLF »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Store
« Odpoveď #324 : 30. Marec 2018, 12:21:24 »
A kryje sa to s afol dnom :)
Len skoda, ze to je odflaknute a taky ten papierovy styl s malo kockami a namalovanymi kulisami... ten vip set z minuleho roka vyzeral lepsie..

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #325 : 10. Apríl 2018, 10:38:00 »
Je vonku Americký kalendár na máj. https://lc-www-live-s.legocdn.com/r/www/r/stores/-/media/brand%20retail/stores/calendar/2018/may/may18-cal-l.jpg?l.r2=1996941219
V podstate nič zaujímavé, akurát to že 16. mája začínajú dva VIP predpredaje - jedno z nich by mal byť Technic Chiron a druhé ... pravdepodobne jeden z ešte tajných Creator Expert

No a pre deti je v rámci Star Wars akcie možnosť skladať a zobrať Porga - malo by to fungovať ako podobné detské akcie, vekové obmedzenie a nahlásenie sa dopredu...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Store
« Odpoveď #326 : 10. Apríl 2018, 14:34:40 »

V podstate nič zaujímavé, akurát to že 16. mája začínajú dva VIP predpredaje - jedno z nich by mal byť Technic Chiron a druhé ... pravdepodobne jeden z ešte tajných Creator Expert


ja som pocul, ze by to mohol byt rollercoaster za 320e - co by v tejto cene mohla byt riadna pecka...
k tomu velky harry potter a UCS cloud city po cca 500 eciek, co bude riadny napor na penazenky v druhej polke roka...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Store
« Odpoveď #327 : 02. Jún 2018, 14:02:14 »
Kalendar na jul 2018 pre USA (snad som trafil dobre mesiac a rok :-) )
https://www.lego.com/r/www/r/stores/-/media/brand%20retail/stores/calendar/2018/july/7981-jul18-cal_medres.pdf

do 8.7. plazova taska k nakupu nad 200 dolarov
9.-15. davaju k nakupu Banana guy nad 35 dolarov
18. a 23. early access k 2 novym exkluzivnym setom - jedno z toho bude asi creator expert auto
o mini lego store 40305 ziadna zmienka, a kedze sa zacal predavat za 25 eur na SAH, tak asi ako bonus nebude (napriek naznakom pred nejakym casom)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #328 : 06. Jún 2018, 14:17:15 »
Ahojte.. chystate sa niekto do storu na nakup a aj kvoli setiku zdarma Andersenova knizka 40291? Ak by niekto urobil viacej nakupov  a dostal viacej setov a predal by ho za rozumnu cenu tak by som mal zaujem... Ked tak napiste do SZ. Dik
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #329 : 08. Jún 2018, 11:24:44 »
Ahojte.. chystate sa niekto do storu na nakup a aj kvoli setiku zdarma Andersenova knizka 40291? Ak by niekto urobil viacej nakupov  a dostal viacej setov a predal by ho za rozumnu cenu tak by som mal zaujem... Ked tak napiste do SZ. Dik

Nikto?
Aspon napiste ak ste tam niekto boli (  najlepsie Donauzentrum)  ci ich davaju k nakupu.. aby som tam nechodil zbytocne.. Dik
Uz by sa mohli spamatat a posielat aj na Slovensko... cez e-shop by to bolo jednoduchsie...
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo