Autor Téma: Vodný mlyn  (Prečítané 4596 krát)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Vodný mlyn
« Odpoveď #15 : 13. Apríl 2017, 07:34:35 »
Krásne, takéto stavby mám rád!

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 396
Re: Vodný mlyn
« Odpoveď #16 : 13. Apríl 2017, 08:58:53 »
Oku lahodiace  ^-^

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Vodný mlyn
« Odpoveď #17 : 15. Apríl 2017, 14:29:36 »
Ale Paliason po teleportovani tam by to oddychova idylka veru nebola  :D ked vidim to damske osadenstvo mlyna, okrem mrkvi zabodnutej v chrbte by si kmital s tym furikom  ;D

 ;D eeeej, fakt, fúrik tam nebezpečne čaká... Jedine, že by si sa transformoval aj ty, a záškodnícky otvoril naplno to stavidlo, nech to tam celé spláchne...a bolo by po robote.  ;D


Juri, ešte mám dotaz: z opačnej strany si to nefotil? respektíve ten barák sú len holé steny zo zadu?

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Vodný mlyn
« Odpoveď #18 : 16. Apríl 2017, 13:13:04 »
Pekne dielo  (y).Hromada detailov a zelene :) Škoda , že mne tam ta zeleň splýva v jeden celok ale to je len tým ,že je to fotka . Naživo to bude paráda vidieť ,sa tešim . Tak ako i Skalka na živo vyzerala o mnoho  lepšie ako jej fotky  ;)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: Vodný mlyn Nové
« Odpoveď #19 : 18. Apríl 2017, 07:23:25 »
;D eeeej, fakt, fúrik tam nebezpečne čaká... Jedine, že by si sa transformoval aj ty, a záškodnícky otvoril naplno to stavidlo, nech to tam celé spláchne...a bolo by po robote.  ;D


Juri, ešte mám dotaz: z opačnej strany si to nefotil? respektíve ten barák sú len holé steny zo zadu?

Sú to holé steny, tak aby nebola diera - konštrukcia, tá je iba z tej strany za stavidlom, tam je stavba viac menej otvorená.


Pekne dielo  (y).Hromada detailov a zelene :) Škoda , že mne tam ta zeleň splýva v jeden celok ale to je len tým ,že je to fotka . Naživo to bude paráda vidieť ,sa tešim . Tak ako i Skalka na živo vyzerala o mnoho  lepšie ako jej fotky  ;)

Vďaka, na fotke to trošku skresľuje, fotil som na rýchlo bez poriadneho svetla a blesk spravil svoje  :)
« Posledná zmena: 18. Apríl 2017, 10:42:53 od Administrator »