Autor Téma: Tatranská galéria – Elektráreň  (Prečítané 4934 krát)

Odhlásený danny01

  • Príspevkov: 121
Re: Tatranská galéria – Elektráreň
« Odpoveď #15 : 09. Február 2017, 09:40:53 »
Ja som na to pozeral uz v Poprade. Dokonala kopia realnej budovy. Palec hore  (y)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Tatranská galéria – Elektráreň
« Odpoveď #16 : 09. Február 2017, 10:47:17 »
Good work mate.... pekna stavbicka...  (y)
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Tatranská galéria – Elektráreň
« Odpoveď #17 : 12. Február 2017, 09:09:01 »
Ako , vždy parádna stavba  v štýle modulárov (y) (y) (y)  I ako ne-autor tam vidím nedostatky ,vyplývajúce z nedostatku dielikov a času . Dielo síce dlho v CADe vznikalo ,ale jeho stavba by sa dala rátať na hodiny! Ako sám poznám, veci v CADe navrhnuté v reále vyznejú trošku inak a si staviteľ všimne na čo zabudol či prehliadol  ;) Ale späť k MOCu ;)

Už keď som ho videl rozobratý v škatuli vedel som že dostane môj hlas , v koncoročnej súťaži. Tento typ priemyselných staručkých budov je mi veľmi sympatický odjakživa ! A je veľké plus že máme takéto niečo i na Slovensku uchované . Okrem domorodých popradčanov ,nemá ani tucha že i v minulosti boli nejaké elektrárne  ;) Tento MOC to vie pekne pripomenúť !

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: Tatranská galéria – Elektráreň
« Odpoveď #18 : 17. Február 2017, 11:24:43 »
za mna najlepsi MOC popradskej vystavy - moj styl.  Bol by super aj v modularovom/city meste  (Stupava, Bohdanovce,...-pokial je v plane ho zachovat na dlhsi cas) (y) (y) (y)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Tatranská galéria – Elektráreň
« Odpoveď #19 : 17. Február 2017, 22:58:16 »
za mna najlepsi MOC popradskej vystavy - moj styl.  Bol by super aj v modularovom/city meste  (Stupava, Bohdanovce,...-pokial je v plane ho zachovat na dlhsi cas) (y) (y) (y)
presne moja reč! najkrajší MOC budovy nie len na tejto výstave, je to fakt namakaná stavba!

Odhlásený herb66

  • Príspevkov: 96
Re: Tatranská galéria – Elektráreň
« Odpoveď #20 : 18. Február 2017, 00:11:55 »
Looks very nice, will it be realized in true LEGO?

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Re: Tatranská galéria – Elektráreň
« Odpoveď #21 : 20. Február 2017, 08:56:11 »
It already is, and it's great! There is real LEGO in first post BTW  ;)