Autor Téma: "Stavanie v Bohdanovciach" - Bohdanovce nad Trnavou (12.5. - 15.5.2016)  (Prečítané 26042 krát)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Zdravím vospolok !
Aký teda bude termín výstavy - ak už niekto vie? Rada sa prídem osobne zoznámiť s touto vyberanou spoločnosťou, ak by mi to čo len trocha časovo vyšlo :)

zmenu terminu som zatial nepostrehol teda asi stale plati:
Bohdanovce nad Trnavou (12.5. - 15.5.2016)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Pekná pozvánka.  (y) Ako si treba vykladať to spojenie "najväčšiu Lego výstavu na Slovensku" ? Bude mať zo všetkých doterajších najväčší priestor? Či najväčšia zo všetkých slovenských lego výstav v ten víkend?  ;)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Pekná pozvánka.  (y) Ako si treba vykladať to spojenie "najväčšiu Lego výstavu na Slovensku" ? Bude mať zo všetkých doterajších najväčší priestor? Či najväčšia zo všetkých slovenských lego výstav v ten víkend?  ;)

iba marketingove slovne hradky

ma tam byt skor ... pozyva na jedinecnu lego vystavu ....

bude velka ale najvecsia nie, mozno najvecsia z kratkodobych

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Ako reklama je to dobre

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
To je o tom ako nastaví porovnávacie kritérium  ;)
Čo sa týka rozlohy pod exponátmi tak najväčšia asi bude. Ajvzhľadom na to, že také veľké koľajisko zatiaľ nebolo. Už aj to minuloročné bolo doteraz najväčšie a toto má byť ešte vačšie.
Ak by bol kritériom počet dielikov, tak potom ani Buďove stavby sa nechytajú na tie oficiálne maxi sochy čo kolujú po nákupákoch.

Ale takéto dohadovanie je vedľajšie, jednoducho to čo sa dá použiť na párdňovú výstavu sa nedá použiť na pármesačnú a pritom obe môžu stáť za to ...

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
keďže už minulý rok to bol šialený čin robiť také veľké mesto kvôli dvom dňom vystavovania, tak tento rok to bude na prášky .... 

Ak by to mohlo byť dlhšie, tak by to bolo efektívnejšie z hľadiska práce a organizácie výstavy. Ide predovšetkým o využitie priestoru kulturáku, pretože v žiadnom múzeu by nám pravdepodobne tak veľkú jednoliatu plochu nedali.
Ak sa podarí to všetko, čo na výstavu zamýšlam, tak to bude super.

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Organizačné info:
stavať sa začína v nedeľu 8.5.2016 od 17:00, pokračuje sa v pondelok a utorok poobede od cca 16:00 a v stredu celý deň od rána 9:00 až do kedy bude treba.
V sobotu 7.5 pôjdem k tým, ktorí nemajú možnosť doviesť exponáty autom (Lion-dee, Buďo, Bedo)

Ak som na niekoho zabudol ozvite sa mi

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Takze mam dovolenku na cely tyzden a mozem pomoct so stavanim a potom aj dozorom na akcii.
Sklbim to tak aby som si uzil aj detvaky doma a aj aby som vedel aj maximalne pomoct na tejto akcii.

Hrubko zapozical 5ks 48x48 sedych baseplates. Su u mna.
« Posledná zmena: 08. Máj 2016, 11:02:53 od Administrator »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Chysta sa niekto otocit Bohdanovce->BA dnes alebo zajtra (pondelok/utorok) ?

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Ak by si mal 1 volne miesto v aute, tak by som mohol ist zajtra. Dnes urcite nestiham.

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
takto vyzeralo manufakturne stavanie terenovych segmentov vcera vecer

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Ak by si mal 1 volne miesto v aute, tak by som mohol ist zajtra. Dnes urcite nestiham.
Ja by som skor potreboval zobrat do BA moje krabice nech sa mozem pobalit.

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Takto nejako by to malo vyzerať
ila_renderedila_rendered

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Model Team nachystaný :)