Autor Téma: Technic  (Prečítané 218911 krát)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Technic
« Odpoveď #1110 : 10. Júl 2023, 12:17:34 »
Ste si isty ze ta Yamaha nie je MOC ? Mne to nepride ako oficialny set, ale nehadam sa....
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Technic
« Odpoveď #1111 : 10. Júl 2023, 12:28:09 »
tiez mi to pripada trosku ako cinska kopia.. ktorych je uz podobnych niekolko.. hlavne  tie predne tlmice v takej "srackovej" cinskej farbe... ale netusim...
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #1112 : 10. Júl 2023, 13:11:41 »
áno, je to oficiálny set
V rámci tradície chaosu tím čo dostali set na recenzie prišlo pár hodín pred časom zverejnenia že to majú pozdržať do 11.7. poobede. Pôvodný čas bol v piatok poobede a logicky nie každý to stihol zastaviť tak obrázky z recenzí sú vonku.
A tušim oficiálne predstavenie malo byť dnes, tak možno poobede bude.

Inak prvý obrázok predlohy z googla ukazuje zrovna tlmič v zlatej farbe. Za to farba kolies moc nesedí :D aj keď dark blue by asi nebola tak kontrastná v LEGO forme.


Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Technic
« Odpoveď #1114 : 13. Júl 2023, 08:54:25 »
Mne sa to paci...predlohe zodpovedá a tie vyrazne farebné prvky to dobre oživujú... motorky sa na technic viac hodia ako auta, kde viac kričia limity technicu (absencia skiel, deravá kapota).
Co sa tyka mierky, je to handicap, aj pri autách to už je, žiaľ lego chce asi vytrieskat viac prachov z rôznych mierok, niekomu stačí menší lacnejší model, niekto chce co najvacsi a najvernejsi... je to potom zabijak pre zberatela, keď to spolu neladi...

Odhlásený mirec

  • Príspevkov: 32
Re: Technic
« Odpoveď #1115 : 15. Júl 2023, 13:50:17 »
liebherr ....bude mat 2900suciastok za 680(!)€...no nekup to...ako daleko este vedia zajst s cenami???
Ja som to nebol!!!

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Technic
« Odpoveď #1117 : 28. Júl 2023, 01:36:09 »
Tipujem, že Čínske kópie budú mať vyššiu predajnosť ;D
Hmm 679,99€ heh pekný vtip ;D
Hmm adi by som sa mal začať modliť k Sauronovy, aby na Barad Dûr nedali takú cenovku :-\
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Technic
« Odpoveď #1118 : 29. Júl 2023, 12:50:45 »
Tipujem, že Čínske kópie budú mať vyššiu predajnosť ;D
Hmm 679,99€ heh pekný vtip ;D
Hmm adi by som sa mal začať modliť k Sauronovy, aby na Barad Dûr nedali takú cenovku :-\

asi tak, cinania predaju viac... toto bude podla mna jeden z najvacsich prepadakov a najviac zliav na to bude, lebo s tou cenou to neskutocne prepalili.. min. o 100 eur mala byt nizsia + dlhsie rameno, aj tak by to bolo na hrane kupovatelnosti...
ten barad dur bude riadna palka... ceny uz aj nelicencovanych veci letia do nekonecna, a toto je este licencovana vec, takze sa poriadne vyblaznia...

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Technic
« Odpoveď #1119 : 29. Júl 2023, 14:36:38 »
100e menej? Srandujes? To akoze podla teba je 579  za takyto set ok?  Myslim, ze aj pri 379 by to bolo totalne na hrane..cca takuto cenu mal liebher a to je teda v porovnani s tymto "iny macek" aj co sa poctu dielov tyka aj funkcnosti.. co som pozeral to video, tak to ma brutalne problemy so stabilitou a naklad to prevazi..

Inak tvoje prianie sa uz plni  o 100e uz to ponukaju..napr tu
https://www.kitstore.sk/p/lego-technic-42146-pasovy-zeriav-liebherr-lr-13000
« Posledná zmena: 29. Júl 2023, 14:48:47 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Technic
« Odpoveď #1120 : 30. Júl 2023, 02:09:49 »
100e menej? Srandujes? To akoze podla teba je 579  za takyto set ok?  Myslim, ze aj pri 379 by to bolo totalne na hrane..cca takuto cenu mal liebher a to je teda v porovnani s tymto "iny macek" aj co sa poctu dielov tyka aj funkcnosti.. co som pozeral to video, tak to ma brutalne problemy so stabilitou a naklad to prevazi..

Inak tvoje prianie sa uz plni  o 100e uz to ponukaju..napr tu
https://www.kitstore.sk/p/lego-technic-42146-pasovy-zeriav-liebherr-lr-13000

Samozrejme -100e není ok, ale som realista, aj 580 by bolo veľa, ale 680 je úplne mimo realitu, aj keby sa neviem aké faktory zohľadnili...
A taktiež aj keby to stalo 580, tak to neznamená ze to za to kúpim- je to len základná cena, a z nej by dom čakal este poriadne zľavy... takže absolútne neriešim, či niekto zo šialenej ceny dá 20% dole, to by musel ísť na 50%, a to nečakám ani pri tomto nepredajnom sete...

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Technic
« Odpoveď #1121 : 31. Júl 2023, 00:41:30 »
asi tak, cinania predaju viac... toto bude podla mna jeden z najvacsich prepadakov a najviac zliav na to bude, lebo s tou cenou to neskutocne prepalili.. min. o 100 eur mala byt nizsia + dlhsie rameno, aj tak by to bolo na hrane kupovatelnosti...

Tak Roklinka má relatívne v poriadku nasadenú cenovku. Čakám že bude približne do 500€.  To je moja akceptovateľná maximálna cena. Teda ak na sete niečo nepokazia napr. proporcie, alebo či tam pridajú aj opevnenie. Očakávam niečo ako v merítku architektúrových setov. Na také spracovanie ako má Roklinka to určite nebude. To by mala len samotná Temná Veža cez dva metre na výšku a to nepočítam hradby opevnení.
« Posledná zmena: 31. Júl 2023, 00:43:10 od Anupew »
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 452
Re: Technic
« Odpoveď #1122 : 01. August 2023, 11:06:38 »
v AT hračkárstvach už majú na nový Liebherr 150€ zľavu, čiže na 529,99€