Autor Téma: IDEAS  (Prečítané 265139 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #600 : 11. Január 2018, 22:53:54 »
Tak tudy cesta zjavne nevede. Potom mali trup spravit o 1 jednotku nizsi a tym by sa zvysili stazne.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #601 : 11. Január 2018, 23:19:43 »
Otázka je prečo tú flašu neotočili ako bol originál. Pri teste mi vyšlo, že rozdiel je asi 4 platy na výšku. Teda ak ten trup dole je zúžený ako pri tej anniversary Imperialke.
Možno sa tam blbo ukladá tá loď, alebo to zle vyzerá ... uvidí sa naživo

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #602 : 22. Január 2018, 16:16:45 »
Takže s minulého ukončeného kola Ideas neprešiel nikto. Týmpádom sa zvyšujú šance toho, že z toho aktuálneho (3 prístavné budovy, Jaguar, ...) by niečo malo prejsť.
A podozrivo sa tam vyjadruje o podmienke, že projekt nemôže byť prijatý ak sa kryje s niečím čo je v plánoch produkcie a ani potvrdené že to je tým ... takže ešte sa možno niečo z toho objaví niekde (dva moje tipy - buť bude scéna z SW v nejakom väčšom Cloud City, alebo príde nový raketoplán)
https://ideas.lego.com/blogs/a4ae09b6-0d4c-4307-9da8-3ee9f3d368d6/post/ee91ef13-2712-4f0b-82bc-da5a2f9e634d

« Posledná zmena: 22. Január 2018, 16:30:11 od papluh »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #603 : 22. Január 2018, 18:28:14 »
Skoda raketoplanu. Ten bol prekrasne spraveny a sranda je, ze v podstate to bol skoro seriovy CITY raketoplan! Ale cierne sfarbenia na spravnych miestach z neho spravili skutocny model!

Odhlásený smoox

  • Príspevkov: 58
Re: IDEAS
« Odpoveď #604 : 22. Január 2018, 19:13:09 »
spravne rozhodnutie.. ;-)

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: IDEAS
« Odpoveď #605 : 22. Január 2018, 21:04:28 »
Fakt škoda, v ten raketoplán som tajne dúfal.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: IDEAS
« Odpoveď #606 : 23. Január 2018, 11:53:28 »
Raketoplan vyzera super, ale asi planuju reediciu vlastneho creator expert setu, zrejme presnu kopiu bez upgradu, tak to neschvalili, maju to takto jednoduchsie. Lebo.by bolo divne nevyuzit ten space osial... rampa zas sama osebe neobstoji ako.set. a pokial by mali ist do tych somarin z Peru alebo gilmour slepic, tak to radsej nech nevybrali nic.
Inak sranda ze dokaze byt ideas kolo bez vitaza. Ludia vytvoria tolko super mocov, ze by malo byt kazde kolo nabite super favoritmi. Naco niekto vytvara ten sw suboj? Jednak licencovane sety neprechadzaju, a jednak to neni nejaka super vec, co strasne chyba v lego sw svete.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #607 : 23. Január 2018, 12:05:35 »
Tak tento z IDEAS sa mne osobne paci viac ako ten ich CREATOR EXPERT. Aj ked je asi mensi, ale je proporcne aj graficky kvalitnejsi! Pripajam par autorovych obrazkov.
Co sa STAR WARS tyka - ja by som bol rad, keby uz uplne ukoncili vyrobu tych setov. Opakuju sa tie stroje dokola a je to uz cele nuda. Ono cele SW je uz nuda a bordel podla mna. Ano, odpoviem si sam - zrejme im to svinsky vynasa.

ila_rendered ila_rendered ila_rendered

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: IDEAS
« Odpoveď #608 : 23. Január 2018, 13:25:09 »
SW je najvynosnejsia licencia a preto bude dlho pokracovat. Ina vec je obsah - su tam dobre sety, ale aj odpad - najhorsie je to teraz, ked chrlia jeden film za druhym a tym aj vsetky s tym suvisiace sety-  AFOLy ich az tak neberu v porovnani s klasickou trilogiou, a co sa tyka deciek, tak tych setov je tak vela a su drahe kvoli licencii, ze neviem aka je ich predajnost. Ja casto nelaka kupit SW set ani v 50% zlave. Hlavne je strasne vela roznych tych rakiet, casto sa lisia len farbou, skor si viem predstavit, ze by decka siahli po playsetoch s vela figmi a znamou scenou. Vidno to aj na tych zlavach, notoricky podobne typy koncia bez zaujmu na regaloch... A tie recyklacie - to je uz tiez extrem. Chapem ked dlhsie nevydali nejaku klucovu stavbu, alebo ked sa recykluje falcon - ten je nieco ako policajna stanica v city....ale v SW su caste recyklacie aj pri menej podstatnych strojoch a u uz po 3-4 rokoch. Ak by som zbieral vsetky SW, tak by ma asi dost stvalo, ze kazdych par rokov vydaju novsi a lepsie spracovany set. Na druhej strane, napriek desiatkam rokov produkcie a stovkam setov prekvapivo niektore veci nejsu spracovane vobec alebo velmi nedostatocne.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: IDEAS
« Odpoveď #609 : 23. Január 2018, 13:30:03 »
Akoze pritom ako si Japonci chrlia vlastne modely - valcuju ceny - preberaju a reprezentuju MOCarov - a TLG neni schopne spravit jeden z tychto setov a odolava sa na nejaky prieskum trhov a z fleku na to vyda vec ako Feministky v NASA -- to je naozaj pekne - len tak dalej  (y) (y)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #610 : 28. Január 2018, 19:36:56 »
Designer video k Ship in the Bottle. Je to stále ten nový štýl videí a asi tu chvíľu zostane  >:D
Je tam vidieť aj pár prototypov  ;)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: IDEAS
« Odpoveď #611 : 28. Január 2018, 20:26:40 »
Inak mne sa ten set páči, ako darček je to fajn vec a aj doplnok do obývačky.

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 454
Re: IDEAS
« Odpoveď #612 : 29. Január 2018, 11:15:40 »
tiež sa mi to páči  a presne ako píšeš, pekný doplnok napr. do obývačky, aj pre tých čo sa tomu nevenujú

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #613 : 29. Január 2018, 13:27:39 »
Sympatak dizajner, pekny podstavec, pekna flasa, len ta lodka... asi uz neostali financie na nu. ;) Ale stale si myslim, ze tie spoje priestvitnych panelov budu kazit celkovy dojem.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: IDEAS
« Odpoveď #614 : 29. Január 2018, 18:17:26 »
Mne sa tá fľaša celkom páči. Je pravda, ako tu už bolo spomínané, že predok lode je úplne strašný, ale setík to je pekný. Myšlienkou fľaše mi pripomína jeden model tunajšieho staviteľa, ktorý mal svoju premiéru myslím v Banskej Bystrici  O0 (y)