Autor Téma: Tesco  (Prečítané 150135 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #75 : 26. September 2013, 18:22:56 »
Tesco na Kamennom nam. v BA ma uplne nove oddelenie LEGO ! Vyzera to pekne. (y)  Som zvedavy, ci touto cestou "LEGO Shop dizajnu" pojdu aj ostatne Tesca.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Tesco
« Odpoveď #76 : 26. September 2013, 21:52:16 »
Ty kokso! :o Ten mega fig je užasný (y)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #77 : 26. September 2013, 22:10:18 »
Veľký fig, herný kútik, bombasticke regale, akurát ponuka na hovno - ignoracia castle, LOTR, lone ranger, CMF figov, narvali akurát tých pár setov. O ponúkajú vo veľkom počte na kopu regálov. Vianoce sa blizia, ale oni ignorujú základné sety a veci čo mali byť ťahákmi vianoc. Hlavne že tam narvu kopu SW raketiek, ktoré nikto nekupuje ani v zlave. Ak by sme boli v škole, tak ten čo ma v tescu na starosti hracky, by si zasluzil jedine 5tku.

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Tesco
« Odpoveď #78 : 26. September 2013, 22:10:36 »
Tak, tohle je opravdu luxus!
Zajímalo by mne, jestli se něco takového objeví i u nás v Čr.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #79 : 26. September 2013, 23:25:04 »
predpokladam, ze min v prahe uz take nieco maju. jasne, ze kym to dojde inam potrva. a u nas zvlast

Odhlásený Morandi

  • Príspevkov: 146
Re: Tesco
« Odpoveď #80 : 26. September 2013, 23:32:22 »
Veľký fig, herný kútik, bombasticke regale, akurát ponuka na hovno - ignoracia castle, LOTR, lone ranger, CMF figov, narvali akurát tých pár setov. O ponúkajú vo veľkom počte na kopu regálov. Vianoce sa blizia, ale oni ignorujú základné sety a veci čo mali byť ťahákmi vianoc. Hlavne že tam narvu kopu SW raketiek, ktoré nikto nekupuje ani v zlave. Ak by sme boli v škole, tak ten čo ma v tescu na starosti hracky, by si zasluzil jedine 5tku.

Ja neviem, ale ja tam Castle vidim.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #81 : 26. September 2013, 23:34:06 »
Dannyboy, kašli na panaka z lega, ktorého si aj tak domov neodnesies, a tes sa z nadštandardných lego podmienok, co doma máte - lacné eshopy, kopu hrackarstiev, všade kopu CMF figov za najlepšie ceny v regióne. Chod napr do rakúska a zaplaces...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #82 : 26. September 2013, 23:42:36 »
Ja neviem, ale ja tam Castle vidim.

Myslim že tam len tie malé sety majú, aspoň nazivo som ziadny hrad nevidel...
Nerozumiem celkovo ich logike, lebo idu vianoce a prave taketo veci su trhaky - hrady, stanice, tipol by som an vydarenejsie veci z hobitov, lone ranger, vampiri hrad atd. Hlavne že doraz davaju na SW, ktore nikto nebere, a pohnu s tým az pro vyraznejsich zlavach. Pritom mnohé veci nemajú vôbec, čo by predali aj za plnku.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Tesco
« Odpoveď #83 : 27. September 2013, 05:57:10 »
Pre mna tam aj tak nic nikdy nebudu mat. Hehe. Jedine tak zakladne podlozky modru a zelenu. :D

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Tesco
« Odpoveď #84 : 27. September 2013, 14:59:48 »
Také chcem aj v Žiline.  ;D

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Tesco
« Odpoveď #85 : 30. September 2013, 09:03:13 »
bol som tam.. sice pekne spravene, ale nic zaujimave pre legomaniakov. vsetko bezne sety a za prilis vysoku cenu oproti netu.. proste nieco pre ludi, co prisli kupit uplne nieco ine a ked uz su tam kupia aj nejake  (hociake) lego.
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #86 : 30. September 2013, 13:55:35 »
bol som tam.. sice pekne spravene, ale nic zaujimave pre legomaniakov. vsetko bezne sety a za prilis vysoku cenu oproti netu.. proste nieco pre ludi, co prisli kupit uplne nieco ine a ked uz su tam kupia aj nejake  (hociake) lego.

Ono by ani tak nevadili katalogove ceny (lebo vsak pridu raz nejake zlavy), ako skor ta mizerna ponuka. V podstate tam neni ani polovica aktualnej produkcie, plus aj z tych serii, co ponukaju, chybaju najvacsie sety. Nepochopil som najma zaradenie 20 rovnakych setov vedla seba - s tym co ponukaju im stacil 1 vacsi regal, zvysok do skladu (kde to aj dlho ostane, kym nezlavnia). Tomu to sa presne hovori ked forma vyhrava nad obsahom.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #87 : 30. September 2013, 16:18:04 »
No az teraz som si prezrel tie fotky zvacsene. Je to na prvy pohlad pekne, ale to je asi tak vsetko. Napr pri tej zmienke o vyrobcovi pneumatik by som skor cakal nejaku tomu venovanu vyzdobu a nie kozmonauta mieriaceho laserom na hlavu spevacky ;) Ale to asi nebude vymysel tesco zamestnancov.

No a som zvedavy, ako dlho vydrzia tie kocky na hranie. Narodny sport je proste narodny sport ;)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #88 : 30. Október 2013, 19:07:13 »
Od zajtra do nedele 20% zlava na vsetky hracky (knihy, destilaty)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Tesco
« Odpoveď #89 : 01. November 2013, 10:39:01 »
Len pre zaujimavost.. zase su slovaci za blbcov. Ten isty retazec v cechach dava zlavu 30%
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo