Autor Téma: Tesco  (Prečítané 150004 krát)

Odhlásený votrelec

  • Príspevkov: 14
Re: Tesco
« Odpoveď #210 : 09. December 2014, 22:14:02 »
No urcite to nie je rovnaka akcia ako minuly rok. Minuly rok to bolo komplet na vsetky hracky. Teraz je ta akcia iba na lego a len na niektore sety. Vyzera to skor ako akcia uz skoordinovana priamo s Legom, a brala sa do uvahy aj politika Lega ohladom exkluzivnych setov. Minuly rok v podstate Tesco len zacinal s exkuzivitami a ta zlava bola taka neriadena strela...

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Tesco
« Odpoveď #211 : 09. December 2014, 23:11:35 »
S tymi 30% to neni len plany poplach, resp netyka sa to len napr hypermarketov a malych setov?
Lebo kamos bol v My na kamennom v BA, nikto o tych zlavach z predavacov nevedel, nikde ziadne letaky ani reklamy (doteraz vzdy boli nejake reklamy na akcie, ak mali byt), plus nikdy tie akcie nezacinali v stredu...

Je to v aktualnom letaku a predpokladam ze to bude Tesco celoplosne ale kazde bude mat eventualne inaksie sety v zlave (podla toho co maju) a tiez si myslim ze to budu skor bezne sety. Aj tak je to na Kammenom vybrakovane, i ked tie opery ta maju tusim stale ale 4ks a par dvojplosnikov tiez.

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Tesco
« Odpoveď #212 : 09. December 2014, 23:14:04 »
Určite sa bude jednať o plošnú akciu zameranú na zlikvidovanie vecí, čo im ostali a teda vytvorili miesto pre novinky.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Tesco
« Odpoveď #213 : 09. December 2014, 23:15:48 »
Určite sa bude jednať o plošnú akciu zameranú na zlikvidovanie vecí, čo im ostali a teda vytvorili miesto pre novinky.

To si ale pockam na 50ky az potom im budem uvolnovat miesto v regaloch :)
SW sety tohtorocne su dobre akurat na figi pre mna.

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Tesco
« Odpoveď #214 : 09. December 2014, 23:31:13 »
Ja tiež idem len po dva setíky max :)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #215 : 09. December 2014, 23:47:12 »
aj podla toho zoznamu tem v tom katalogu to vyzera tak, ze sa to bude tykat len beznych setov... no slabota, volakedy o takomto case uz boli za nami akcie 33% i vyse 50%.

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Tesco
« Odpoveď #216 : 10. December 2014, 09:22:34 »
o pol 7 som bol v Tescu, netušili o čom potím, o akej zľave, ani nemali ten leták čo mám ja doma :D

Odhlásený votrelec

  • Príspevkov: 14
Re: Tesco
« Odpoveď #217 : 10. December 2014, 09:29:11 »
takze zlava je len na par obycajnych setov, odhadujem, ze to nie je ani polovica zo vsetkych.

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Tesco
« Odpoveď #218 : 10. December 2014, 09:32:25 »
Ja som išiel po obyčajných, ale ako vravím, ani nevedeli o čom je reč

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Tesco
« Odpoveď #219 : 10. December 2014, 09:32:35 »
takze zlava je len na par obycajnych setov, odhadujem, ze to nie je ani polovica zo vsetkych.

mali zopar zlacnenych setov.. zlava 30 % potesi, ale nie je to ako minule.. ze na vsetko.... takze kto tam chce ist napr. pre sydney tak nemusi..lebo je za plnu cenu

a polovica? ved bolo treba s lupou hladat ktory set je zlacneny... 85 percent je za povodnu cenu
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Tesco
« Odpoveď #220 : 10. December 2014, 09:43:16 »
A ešte k tomu tá ich cenová politika - dajú 30% dole zo 120% katalógovej ceny :P

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #221 : 10. December 2014, 10:43:10 »
strucne info o zlavach - mali by byt vo vsetkych tescach, ja som bol na kamennom:
- zlavnenych je tam len cca 20% setov, skoro nic z velkych setov, neviem kde nabrali ze 100 zlavnenych setov.
- city - skoro nic neni zlavnene, mozno nieco male, nezachytil som, vlak v povodnej cene.
- SW - zlavnene len male sety + stredne velke sety okolo 50 eur (napr rankor zlavneny na cca 52 eur) - neni zlavnene nic velke, tj ani Xwing
- chima sety - tu zlavnili aj tie velke sety, to ohnive lietadlo a ten mamut, plus nejake blbosti... ale aj po 30% zlave sa niektore ceny len vyrovnali tym v draciku ci pompe (najma tie sackove)
- ninjago - tam je zlavneny aj ten velky chram
- creator - len tie domy s bicyklami
- exkluzivy - neni zlavnene vobec nic - ani sydney, ani lietadlo, ani batman
- super heroes - nic
- hobity - nic nezlavnili, ani male
- ninjago - len niektore
- technics - zlavneny bager, zelene auto, formula, cerveny pickup, nezlavneny zeriav ani crawler
- movie - tam zlavnili skoro vsetky male sety.

Suma sumarum, zlavnili v podstate len odpad, aj to sa dostalo po zlave na cenu, ktora sa velmi nelisi od beznych cien na nete... Cize da sa povedat ze najhorsia akcia za posledne roky, a kedze katalog pokryva obdobie 10-24.12., tazko cakat, ze este dojde festival hraciek s tretinou dole (minule roky uz davno bol), nebodaj 50% zlavy...
« Posledná zmena: 10. December 2014, 10:45:01 od mesje »

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Tesco
« Odpoveď #222 : 10. December 2014, 11:19:01 »
strucne info o zlavach - mali by byt vo vsetkych tescach, ja som bol na kamennom:
- zlavnenych je tam len cca 20% setov, skoro nic z velkych setov, neviem kde nabrali ze 100 zlavnenych setov.
- city - skoro nic neni zlavnene, mozno nieco male, nezachytil som, vlak v povodnej cene.
- SW - zlavnene len male sety + stredne velke sety okolo 50 eur (napr rankor zlavneny na cca 52 eur) - neni zlavnene nic velke, tj ani Xwing
- chima sety - tu zlavnili aj tie velke sety, to ohnive lietadlo a ten mamut, plus nejake blbosti... ale aj po 30% zlave sa niektore ceny len vyrovnali tym v draciku ci pompe (najma tie sackove)
- ninjago - tam je zlavneny aj ten velky chram
- creator - len tie domy s bicyklami
- exkluzivy - neni zlavnene vobec nic - ani sydney, ani lietadlo, ani batman
- super heroes - nic
- hobity - nic nezlavnili, ani male
- ninjago - len niektore
- technics - zlavneny bager, zelene auto, formula, cerveny pickup, nezlavneny zeriav ani crawler
- movie - tam zlavnili skoro vsetky male sety.

Suma sumarum, zlavnili v podstate len odpad, aj to sa dostalo po zlave na cenu, ktora sa velmi nelisi od beznych cien na nete... Cize da sa povedat ze najhorsia akcia za posledne roky, a kedze katalog pokryva obdobie 10-24.12., tazko cakat, ze este dojde festival hraciek s tretinou dole (minule roky uz davno bol), nebodaj 50% zlavy...

Presne tak, špiny sú to :D...čaká sa teda na Január

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #223 : 10. December 2014, 11:21:30 »
Presne tak, špiny sú to :D...čaká sa teda na Január

ani januar neni zarukou, vid minuly januar, ked sa ziadne zlavnovanie ani vypredaj v tescu nekonal...

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Tesco
« Odpoveď #224 : 10. December 2014, 14:21:21 »
Na posledy sialene vypredaje boli u nas v Čadci 2012 27 december to boli setyki a ceny :o