Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 96677 krát)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #270 : 27. Február 2020, 11:22:51 »
Kto mi predá potom tú mašinku za normálnu cenu?  >:D >:D >:D :oldman: :oldman: :oldman:

nuz ich sprisnene obmedzovanie poskytovania bonusov sa asi prejavi aj na cene... ak by sa napr nasincovi oplatilo vycestovat do viedne kvoli bonusu, museli by mu ho dat aspon 3x v oboch obchodoch, co uz dnes je skor raritou - a kedze vsetky sety co tam maju, su za plnku + cena benzinu + strata casu, tak sa to neoplati...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #271 : 27. Február 2020, 11:25:11 »
Neoplati, ale aj tak pojdes! >:D  Kazdopadne v dnesnej dobe si uz mozete objednat priamo z postele set a dostanete aj masinku. Len 100e mi pride dost.
« Posledná zmena: 27. Február 2020, 11:59:20 od KLF »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #272 : 27. Február 2020, 11:33:03 »
Neoplati, ale aj tak pojdes! >:D  Kazdopadne dnes si uz mozete objednat priamo z postele set a dostanete aj masinku. Len 100e mi pride dost.

asi ne... chcel som ist naposledy pre ten stadion s figami, ale uz po 4 dnoch ho vypredali... celkovo to tam upadlo a by ma zaujimalo, z coho ten shop zije... napr na black friday boli vyrazne poddimenzovani v porovnani s inymi rokmi... a inokedy sa tam malokedy za tie plne ceny oplati kupovat...
da sa to objednat aj cez net, ale casto su tie nase ceny vyssie ako rakuske, a tiez ti to daju len raz... plus tie cirkusy s padajucimi objednavkami, nepreslou platbou, atd. a este maju otrasne dpd na dorucovanie... v podstate sa mi viac oplati kupit set inde v 20% a viac zlave, ako kombinacia bonus k plnej sume setu a suvisiace cirkusy...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #273 : 27. Február 2020, 11:57:28 »
Malo by to byť od 1.3. ale oficiálne európa to ešte nemá zverejnené a nemecký kalendár je očistený od promo info (narozdiel od amerického)
(mimochodom by mala naskočiť aj Fiatka tj 80% potrebného limitu)
« Posledná zmena: 27. Február 2020, 12:03:42 od papluh »

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #274 : 01. Marec 2020, 18:55:16 »
Tak som prvý krát v živote niečo objednal cez LEGO stránku - modulárnu rohovú garáž. Dalo mi to tam zadarmo dopravu, darček - lokomotívu a darček nejaký rámik. Som zvedavý kedy to príde a či tam bude všetko.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #275 : 02. Marec 2020, 12:37:49 »
ja od nich objednavam a vsetko chodi v pohode..
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #276 : 09. Marec 2020, 17:15:50 »
Objednavka je doma...zatial este bez fiatu..kedze ho nemali skladom..ale vlacik uz dorazil..
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #277 : 09. Marec 2020, 17:44:25 »
Mne to doslo komplet aj s Fiatom.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #278 : 09. Marec 2020, 19:51:40 »
A este zlozene...
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #279 : 09. Marec 2020, 19:53:58 »
Mne to doslo komplet aj s Fiatom.
No vidis..a to si sa bal.... ja uz som kupoval.viackrat a vzdy to bolo bez problemov...
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #280 : 10. Marec 2020, 16:39:27 »
Dnes prišiel nečakaný darček od priateľkynej mamy, objednala to v Lego shope v Manchestri.

Odhlásený Lenka

  • Príspevkov: 11
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #281 : 20. Marec 2020, 21:45:03 »
Prosim Vas, viete mi poradit? Objednavam prvykrat cez slovensky legoshop a chcela som pouzit vip body, ktore som mala na ucte, tak som si kupila vouchery a pri platbe ked zadavam kody mi pise, ze vip poukaz je v tejto krajine neplatny. Body mi samozrejme strhli. Mate s tym skusenost? Rovnako mi z kosika zmizol aj darcek- vlacik a uz ho tam neviem dostat. Inak od dnes su dvojnasobne body.

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 452
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #282 : 20. Marec 2020, 22:44:35 »
Ak máš kartu registrovanu v inej krajine,tak v SK nejdú použiť vouchery. Na Infolinke (ale asi až v pondelok) vedia zmeniť krajinu alebo aj vrátiť voucher a pripisu naspäť VIP body

Odhlásený Lenka

  • Príspevkov: 11
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #283 : 20. Marec 2020, 23:09:12 »
Dakujem. Mala som ju registrovanu v Rakusku. Ale v Edit profile mi teraz ako krajina svieti Slovakia, tak tomu nerozumiem.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #284 : 21. Marec 2020, 00:26:53 »
Určite volať linku ale neviem či to tam cez víkendy niekto berie.
A ak sa kvôli bodom nepodarilo objednať aj s vláčikom tak sa posťažovať že je to kvôli systému VIP voucherom a posťažovať sa (ako to riešia záleží dosť od operátora a akcie takže ťažko odhadnúť)

Nie je to prvý prípad, budem to reportovať, ale oni berú primárne štatistiky zo zákazníckeho centra.