Autor Téma: *** VIANOCE ***  (Prečítané 42276 krát)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #75 : 25. December 2015, 16:53:30 »
Pekne, pekne...u mna tento rok žiadne Lego :(

este 6 dni a mozes znovu nakupovat :-P tak hlavu hore kamo

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #76 : 25. December 2015, 16:53:40 »
Žiadne Lego, lebo Ježiško asi videl, že ho máš už veľa, tak to dal všetko ostatným členom LUG-u čo ho majú málo - napríklad Liondee-ovi, KLF-ovi a pod... určite aj Danybujkovi nadelil... :-)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #77 : 25. December 2015, 16:59:12 »
Žiadne Lego, lebo Ježiško asi videl, že ho máš už veľa, tak to dal všetko ostatným členom LUG-u čo ho majú málo - napríklad Liondee-ovi, KLF-ovi a pod... určite aj Danybujkovi nadelil... :-)

U nás Ježíšek nechodí, u nás chodí Danybůjek.  ;D

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #78 : 25. December 2015, 17:05:05 »
U nás Ježíšek nechodí, u nás chodí Danybůjek.  ;D
Môžeš aj ku nám prísť :-)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #79 : 25. December 2015, 17:05:43 »
Ja sa musim naucit definovat svoja priania presne na slovo.  ^-^
Zelal som si "aspon na jedny vianoce kufrik plny pravych penazi, aspon  5-euroviek...som skromny clovek".
Bohuzial som zabudol definovat rozmer kufrika a sposob ulozenia bankoviek.   >:D

Ostatne veci samozrejme potesili aj ked som ich vobec necakal...pomalicky mozem nakupovat dieliky na dalsi obraz


Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #80 : 26. December 2015, 14:19:39 »
Tohto roku pod stromčekom žiadne lego ,ale počas celého roku som ho dostával  :D
S misokuom sme spískali jeden lego darček a to custom creator ! Tak ako sa patrí zo všetkým čo k tomu patrí,krabica, návod a dieliky v sáčkoch.
Misoku dodal návrh a ja ho spracoval v LDD ,kôli návodu ,čo bola moja časť práce  ;) Misoku dodal krabicu a návod vytlačil. Celé to vznikalo vo velkom švihu a na detaily v interieri nebol moc čas.
Strecha a podlažie sa dá odňať aby si mohol obdarovaný staviťeľ doplniť interier.
ila_renderedila_rendered


Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #81 : 26. December 2015, 14:23:39 »
Prosím začnite robiť aj classic towny.... :-)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #82 : 26. December 2015, 15:38:28 »
Tohto roku pod stromčekom žiadne lego ,ale počas celého roku som ho dostával  :D

To bolo vyrobene vo viac kusoch a niekomu aj dane ?
Taky sukromny IDEAS set ? Zaujimavy napad ak to potom aj dostali nejaky dalsi ludia realne.
Ta krabica posoby ako original takto odpohladu, ako bola spravena ?

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #83 : 26. December 2015, 15:55:15 »
Bolo to vyrobené ako jeden set pre jednu osobu  :) Ja som sa podielal len samotným návodom a dielmi čo Misoku aktualne nemal .Na výrobu krabice a samotnu tlač navodu sa musí vyjadriť Misoku .

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #84 : 26. December 2015, 16:16:06 »
Bolo to vyrobené ako jeden set pre jednu osobu  :) Ja som sa podielal len samotným návodom a dielmi čo Misoku aktualne nemal .Na výrobu krabice a samotnu tlač navodu sa musí vyjadriť Misoku .

Misoku ?

Zeby to bolo robene podla realnej budovy ? Niekto dostal lego svojho domu ? :)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #85 : 26. December 2015, 16:25:47 »
Misoku ?

Zeby to bolo robene podla realnej budovy ? Niekto dostal lego svojho domu ? :)

Áno je to podľa skutočnej budovy  :)  Niekto dostal lego podla predlohy ktorú dvôverne pozná  ;)

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #86 : 27. December 2015, 16:22:03 »
Pekny dom velice sa mi paci. Ja som dostal vlakovu stanicu, Lego knihu, 5kg Lega, PaB, polybags. Ja som si sam daroval Detektivku. Takze Kazde Vianoce je Veselo.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #87 : 02. Január 2016, 16:51:32 »
Ja som zase bol obdarovaný otcom, ktorý chodí pracovne tankovať na Shell. Hádajte, čo som dostal? Proste pár sérií už mám :D
Ináč taký zaujímavejší darček bol asi server Zyxel NAS s HDD WD Red 3TB, na ktorý sa už teším, až sprovozním :)

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #88 : 08. Január 2016, 15:55:28 »
Ten kufrik plny penazi a ten custom Creator su jedny z naj darcekov co som tento rok videl  :)

Super praca  (y)

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #89 : 08. Január 2016, 16:27:04 »
Tak ten custom Creator bola nakoniec vacsia pecka ako som ocakaval. Bolo to naozaj  zrealizovane velmi narychlo. Ja som ani nechcel verit aky je Budo makac v LDD. Ja som mu poslal podklady (nekompletne) ked som isiel z prace a nez som dosiel domov bol prvy nastrel hotovy -klobuk dole - budo je uplny legodizajner so vsetkym co ku tomu patri -vratane zasoby dielov (prikladam fotku z jeho ,,atelieru" pocas vyroby toho creatoru) .
Dom potom co ho Budo dokompletoval bol nafoteny a rozobraty (pri poslednej fotke padol na zem). Grafik v tlaciarni to upravil podla môjho navrhu a vytlacili to na krabicovy karton -mikrovlnu (velkost krabice ako u modularov) v tlaciarni som bol posledny zakaznik pred vianocami (prisiel som asi dve hodiny pred zaverecnou). Bol to taky rodinny darcek a obdarovany boli vsetci prekvapeny a celkom nechapali ako to vzniklo. (ma to jediny nedostatok - za celkovu cenu toho creatoru vratane krabice a navodu by boli v podpore  takmer 3 modulary    (  bez Budovej prace))
Este raz Budo velka vdaka - bol to skvely projekt aj výsledok.