Najnovšie príspevky

Strany: [1] 2 3 ... 10
1
Všeobecná diskusia / Re: stare mini figúrky
« Posledný príspevok od papluh Včera o 01:13:11 »
Neviem či SkiFi mal zrovna imperiálov.
Tých klasických castle-pirates figov mal Juraj Dekan, neviem či sem chodí ale na FB je aj v bazarových skupinách s týmto kontom
2
Všeobecná diskusia / Re: stare mini figúrky
« Posledný príspevok od cyril 26. Marec 2024, 16:53:40 »
Ďakujem.
3
Všeobecná diskusia / Re: stare mini figúrky
« Posledný príspevok od Jago 26. Marec 2024, 16:42:54 »
Tie figúrky z imperial armády na výstave v Trnave mal aj predajca hore na balkóne a tiež boli aj dole vystavené pri pirátskych lodiach (tie boli moje). Ak treba kontakt na predajcu, tak to bol člen TatraLUGu SkiFi, kontaktujte ho súkromnou správou. Prípadne si ho nájdite na Facebooku pod kontom skifi.space
4
Naše vlastné výtvory / Re: Tatra 813 8x8
« Posledný príspevok od cyril 26. Marec 2024, 14:43:55 »
Veľmi pekný tatrovák. Vidieť, že si sa snažil kabína je proporčne podarená. Úprimne ja by som také nepostaval. :)   
5
Všeobecná diskusia / Re: stare mini figúrky
« Posledný príspevok od cyril 26. Marec 2024, 14:04:56 »
Teraz by som konkrétne potreboval 10 vojakov z imperial armada ale na týchto stránkach boli po jednej maximálne po štyroch mini figúrkach a poštovné bolo čiže niekedy drahšie ako samotná mini figúrka. Len na výstave v Trnave mal ten pán viac ako 10 mini figúrok. Vedel by si ma s ním spojiť? Myslím, že on je tiež na tejto stránke alebo nie?
6
Všeobecná diskusia / Re: stare mini figúrky
« Posledný príspevok od papluh 25. Marec 2024, 09:44:35 »
Zaléží aké figúrky, či sa jedná o nejaké bežné alebo špeciality (napr varianty bežného čo sa výrabali len určité obdobie pre určitý trh a pod. )
Pre bežné najlepšie začať na bricklink.com následne rozšíriť na brickowl.com
Potom ebay.de (.co.uk .com ...) alebo aukro.cz (sk) allegro.sk (cz pl)
Alebo pozrieť niektoré Facebookové skupiny či už bazarové alebo zberateľské na kontakty.
Napr na Trnavskej výstave bol pán čo ak sa nemýlim nieje ani na Bricklinku a pod.
7
Všeobecná diskusia / stare mini figúrky
« Posledný príspevok od cyril 24. Marec 2024, 20:32:09 »
ahojte vedeli by ste mi poradit kde sa daju najlepsie kupit stare lego mini figúrky? dakujem cyril
8
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od papluh 23. Marec 2024, 19:39:38 »
Nahodil som online tabulku, tu je pasívny prehľad Ľuďom čo dali konkrétne návrhy s čím sa zúčastnia bol poslaný prístup aj na nominácie dielov-setov a doplnenie tohoto rozpisu.

Rád sa do projektu pridám. Postavím alternatívne stavebnice z rebrickable. Rád by som postavíl nový friends dom myslím ten veľký.
Samozrejme ak budem mať čas prídem pomáhať s inštaláciou výkladu.
Úplne nerozumiem čo má spoločné Friends dom s vesmírom.
Prosím pošli mi čo konkrétne máš na mysli z Rebrickable nech to viem posúdiť.
9
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od jayor 23. Marec 2024, 16:24:25 »
Rád sa do projektu pridám. Postavím alternatívne stavebnice z rebrickable. Rád by som postavíl nový friends dom myslím ten veľký.
Samozrejme ak budem mať čas prídem pomáhať s inštaláciou výkladu.

aky dom mas na mysli ?
10
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od matej 22. Marec 2024, 13:55:01 »
Rád sa do projektu pridám. Postavím alternatívne stavebnice z rebrickable. Rád by som postavíl nový friends dom myslím ten veľký.
Samozrejme ak budem mať čas prídem pomáhať s inštaláciou výkladu.
Strany: [1] 2 3 ... 10