Výstavy > Ukončené výstavy

Vianočné trhy Šelpice - 1.12.2019

(1/2) > >>

Jago:
V minulosti som bol oslovený starostkou obce, či by sa nedalo vystavovať Lego aj v ich obci. V ostatných rokoch to časovo nevychádzalo, ale ponúkol som im účasť na menšej akcii, kde by bol TatraLUG účastný.
Tradične sa u nich konajú Vianočné trhy a tak sme sa dohodli, že by sa TatraLUG zúčastnil 1.12.2019 tejto akcie a dnes som to po dohode s KLF potvrdil.
Vzhľadom na priestor v kultúrnom dome, kde bude viacero predajcov, bude táto naša akcia v menšom prevedení. Priviezli by sa hracie boxy a bannery, vystavili by sa vlaky + väčšie Technic, ktoré mám k dispozícii + kinetické modely od Jaro.Marek.
Cieľom akcie je opäť odprezentovať LUG, umožniť deťom pohrať sa a možnosť dohodnúť výstavu do budúcnosti.

Nie je teraz potrebné poskytovať ďalšie exponáty - náš priestor bude malý a sám ešte neviem, čo tam všetko pôjde a čo sa zmestí.
Bude to menšie, ako bolo http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=2318.0

Buďo:
Jago , ako sme sa už bavili . Poskytnem čo budeš potrebovať i keď je to malá akcia  ;)

jaro.marek:
Ja, ako som povedal, prídem pomôcť na miesto činu - inštalácia, stráženie počas akcie aj rozoberanie. Prinesiem čo bude treba- z toho čo mám, samozrejme.

jaro.marek:
Ja som na trhy pripravený  :)




Pôvodne som chcel skladať niečo iné, ale nedorazili mi diely z BL. Tak snáď nabudúce.

sylmer:

--- Citácia od: jaro.marek  01. December 2019, 11:52:58 ---Ja som na trhy pripravený  :)



pekne :)
--- End quote ---

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version