Výstavy > Cudzie výstavy

Výstava Planet Kock Ljubljana

(1/4) > >>

Inst:
Áno, áno veľmi vtipný názov.

Ahojte.

Nechcel som toto dávať do témy "výstavy" ale dúfam, že sa tento príspevok nestratí.

Víkend 16-17 novembra sa v Ľubľane bude konať lego výstava, na ktorú by som chcel ísť autom. Zatiaľ idem sam, takže miesta v aute dosť. Aj na prípadné MOCs. Žiaľ som si to všimol už neskoro, takže registrácia ako exhibitor / vystavovateľ je už uzatvorená (mňa poznajú, tak mi ešte spravili výnimku). Ale možno by sa dalo zopár modelov registrovať pod mojim menom, resp. dáme proste TatraLUG ako tvorcu.

Kto by sa chcel pridať, dajte vedieť. Stretli by ste sa tam s AFOLs zo Slovinska (všetci hovoria super anglicky a niektorí aj nemecky), pozreli výstavu, mesto, pokecali

Viac informácií tu:
http://www.planetkock.si/index.php?lang=en#xrazst

Buďo:
Pridám sa , anglicky ani nemecky na komunikačnej úrovni sice neviem ,ale určite mám čo ukázať.
Prihlášku na akciu mi spracovali , ešte musím poslať  fotky (do 27-ho)vyzerá to nádejne.
Každopádne je to príležitosť vidieť kus sveta a nabrať nové skúsenosti ,tak čo to nevyužiť.
Ako i Inst predviedol ,i z jedným mocom sa dá vystavovať v zahraničí.
Malou troškou bych  zviditeľnil i TatraLUG (banerom alebo jeho menšou obdobou )

Buďo:
Slovenská reprezentácia sa vrátila úspešne domov .

 Výstava prebehla hladko , príjemnej atmosfére .

Vystavovateľov bolo ako maku.

Zišli sa vystavovatelia zo Slovinska , Slovenska , Srbska , Talianska , Rakúska , Anglicka . . .

Buďo:
Diela a témy boli pestré farbou a hlavne témou .

Nebránili sa netradičným kombináciám .

Micro CITY známej Talianskej lokality Vernazza .

KLF:
Prva zahranicna akcia s aktivnou ucastou TatraLUGu! ;) (y)

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version