Autor Téma: 4003 - Storage Brick 2 x 2  (Prečítané 2640 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
4003 - Storage Brick 2 x 2
« : 17. Júl 2012, 15:09:57 »
Cez vikend som bol na Morave a v Interspare som nasiel tieto velke LEGO kocky. ;) Poznal som ich uz davnejsie a vzdy som nejake chcel, ale u nas sa daju velmi tazko zohnat. Tam mali posledne 2 kusy a jeden ma stal 10.- €, tak som oba vzal :) V prvom rade treba povedat, ze to nie vyslovene vyrobok firmy LEGO, ale firmy Plast Team A/S, ktory to pre LEGO vyraba. Material je velmi kvalitny a zda sa, ze zhodny s materialom kociek DUPLO. Na ukladanie LEGO kociek je to ako stvorene, navyse to v izbe posobi pekne aj ako dekoracia! Rozmery tejto kocky su 25 x 25 x 15 cm (bez studov). Snad jedinym problemom by mohlo byt uskladnovanie dielikov mensich ako Plate 2 x 1 do tychto boxov, lebo na spodku je strbina, kam by zapadli a tazsie by sa vyberali. Boxy sa daju elegantne a presne na seba ukladat, cize ak mate tychto kociek viac - mate zaroven aj megavelku LEGO stavebnicu! Takze tento box ma hned trojstranne vyuzitie - ukladaci priestor, dekoracia a hracka zaroven! (y) Snad jedinym negativom je cena a tazka dostupnost. :( Ale chcel by som aj Storage Brick 4 x 2 a v Kockaaruhaz som ho videl zatial najlacnejsie, tak preto som sa v tom vlakne pytal, ci nejde niekto do Budapesti. ;)
« Posledná zmena: 17. Júl 2012, 15:13:28 od KLF »