LEGO > Zbierky

sWalko-va zbierka

(1/14) > >>

swalko:
Ahojte

Uz dlhsiu dobu to tu anonymne sledujem. Kedze som nadobudol presvedcenie ze ste tu banda spravne postihnutych lego maniakov a nie ziadni priekupnici a spekulanti, prispejem trochou aj ja. Lego som zacal stavat cca od roku 1992. V principe som bol hardcore stavitel, takze povodny set a manual som videl iba raz pri rozbaleni a prvom stavani. Ked sme dostali prvy PC, lego casom islo stranou. Vyhodili sme vsetky krabice, manualy a katalogy co sme mali doma ......... Nastastie tych par kil kociek nie. Po dlhej odlmke som sa asi pred 6 rokmi opatrne znova vratil spat k LEGU. Mam rad vsetky pekne sety, nie som konkretne zamerany na jednu temu. Takze v principe zbieram vsetky sety od roku 1980 az 2000 o ktorych som ako dieta snival a pacia sa mi. Vyhladavam top stav, najlepsie s manualom a krabicou, ale nie je to podmienka. Uplne zabalene sety kupujem iba tie ktore sa daju kupit na predajniach, lebo rad raz za cas set vytiahnem a pohram sa s nim. Zabaleny set nemam srdce otvorit a potom ma to mrzi :( . Budem sa sem snazit postupne chronologicky pridavat sety tak ako som ich kupoval.

swalko:
8865 - Technic - Test car:
Prvy kontakt po skoro 20 rokoch s LEGO-m a zaroven velka priucka. V detstve som na tento set pozeral kazdy rok v katalogoch, bol vsak koli cene pre mna absolutne nedostiahnutelny. Set som vydrazil za celkom slusny peniaz. Bohuzial fotka setu pri drazbe bola od niekial stiahnuta a velka cast dielov chybala. Po cca 4 rokoch od kupy a asi 5-6 objednavkach sa mi ho konecne pred par tyzdnami podarilo skompletizovat.

swalko:
Lego 8862 - Technic - Backhoe
Pre mna absolutne top technic set. Ci uz kvoli uzasnej zltej farbe, alebo koli pneumatike. Nad tymto setom som ako dieta strasne slintal. Po tvrdej priucke s 8865, tato kupa vykompenzovala vsetky negativne emocie. Set v perfektnom stave, nehrany, len zapraseny, plne funkcny, vratane manualu.

Praetor:
Vitaj medzi nami...  (y)

swalko:

--- Citácia od: Praetor  24. December 2021, 18:29:32 ---Vitaj medzi nami...  (y)

--- End quote ---

Vdaka (y) .

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version