Autor Téma: Kalendar  (Prečítané 10523 krát)

Odhlásený Administrator

  • Príspevkov: 119
Kalendar
« : 25. Júl 2012, 10:15:44 »
Damy a pani, dovolte mi predstavit Vam zbrusu novu funkciu - Le Kalendar. Ako uz asi mnohi tusite, bude sa jednat o centralizovane zobrazovanie zaujimavych udalosti. Pristup ku kalendaru najdete v hornej ponuke.

Momentalne su zobrazovane len udalosti. Ak mate zaujem aj o zobrazovanie statnych sviatkov ci inych zaujimavosti/vyroci, pripadne ti co ste zadavali datum narodenia chcete sami seba zvacnit v nasom najuzasnejsom vydobytku modernej doby, dajte vediet v diskusii. Pripadne aj len ci sa vam tento pocin paci alebo by ste to najradsej vymazali, ci akekolvek ine napady na zdokonalenie.

Tim TatraLUG

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Kalendar
« Odpoveď #1 : 05. Október 2012, 07:24:23 »
 (y) (y) (y) Kalendar je dobra vec. Urcite bude uzitocny ked sa budu robit stretavky a rozne akcie.
Zobrazenie narodenin clenov tiez neni na skodu. Takze chlapi, najblizsie ma phoenicis, Aky setik dostane?  ^-^

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Kalendar
« Odpoveď #2 : 05. Október 2012, 09:32:55 »
Tak ked Phoenicis, tak jedine tento ! >:D

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Kalendar
« Odpoveď #3 : 05. Október 2012, 12:05:44 »
Tu sa dostávajú setíky na narodky? :D...a ja som nič nedostal :D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Kalendar
« Odpoveď #4 : 05. Október 2012, 12:28:06 »
Tu sa dostávajú setíky na narodky? :D...a ja som nič nedostal :D

No s tym sa zatial budes musiet postazovat rodine  >:D

(y) (y) (y) Kalendar je dobra vec. Urcite bude uzitocny ked sa budu robit stretavky a rozne akcie.
Zobrazenie narodenin clenov tiez neni na skodu. Takze chlapi, najblizsie ma phoenicis, Aky setik dostane?  ^-^
Nuz posledna RK session tam uz bola a hlavne kvoli nej som ten kalendar spojazdnil ;) A narodeniny tam maju len ti, co ich maju zadane v profile.
« Posledná zmena: 05. Október 2012, 12:30:38 od MiKeL »

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Kalendar
« Odpoveď #5 : 05. Október 2012, 12:28:54 »
žartoval som samozrejme :)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Kalendar
« Odpoveď #6 : 31. December 2016, 18:52:19 »
Poprosím pridať do Kalendára dôležité udalosti ako termíny LUGbulku, termíny inštalácií a rozoberačiek výstav, spoločných sessions a pod. (príp. vytvoriť 1 Google Kalendár na tieto udalosti). Je to potom omnoho prehľadnejšie, než pracne hľadať všetky tie infošky vo vláknach a siahodlhých konverzáciách.
Vopred ďakujem ;)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Kalendar
« Odpoveď #7 : 31. December 2016, 19:20:11 »
Poprosím pridať do Kalendára dôležité udalosti ako termíny LUGbulku, termíny inštalácií a rozoberačiek výstav, spoločných sessions a pod. (príp. vytvoriť 1 Google Kalendár na tieto udalosti). Je to potom omnoho prehľadnejšie, než pracne hľadať všetky tie infošky vo vláknach a siahodlhých konverzáciách.
Vopred ďakujem ;)

 (y) (y) suhlas

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Kalendar
« Odpoveď #8 : 01. Január 2017, 16:21:21 »
A ktory z vas dvoch sa hlasi na volnu poziciu nastenkar-kronikar? ;)