Autor Téma: Technic  (Prečítané 218649 krát)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Technic
« Odpoveď #750 : 02. Apríl 2020, 11:09:22 »
Tie späťáky tam mohli dať, to je fakt! Na dieliky úplne nenáročný detail, a pritom by to pridalo na dojme.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #751 : 17. Apríl 2020, 12:21:43 »
42107 LEGO Technic Ducati Panigale V4 R
646 pieces
$59,99, €59.99, £54.99
Od 1. júna

https://brickset.com/article/49896/technic-ducati-panigale-revealed!


Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Technic
« Odpoveď #752 : 17. Apríl 2020, 15:45:04 »
No co ja viem. Vedel by som si predstaviť lepšie spracovanie. Sedanku to má kde? Veď to je dáke nemasne neslane.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Technic
« Odpoveď #753 : 17. Apríl 2020, 15:47:40 »
Tu je originál.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #754 : 17. Apríl 2020, 15:49:04 »
inak má to mať prevodovku tak som zvedavý ako to spravili

edit: dlhé vlasy, brada, to musí byť motorkár  >:D


« Posledná zmena: 17. Apríl 2020, 16:05:40 od papluh »

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Technic
« Odpoveď #755 : 17. Apríl 2020, 20:31:36 »
No co ja viem. Vedel by som si predstaviť lepšie spracovanie. Sedanku to má kde? Veď to je dáke nemasne neslane.
dalsi dielik navyse by im to asi predrazil... je to fakt desne... obrovske sklamanie podobne ako ten cierny sportiak... nakoniec to vilvo bude asi jedimy pekny model a to podobny typ nakladaca uz kedysi vysiel
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Technic
« Odpoveď #756 : 17. Apríl 2020, 22:10:51 »
Na prvý pohľad to pôsobilo dobre, keď bolo vidno najmä predok, ktorý je vydarený...Ale ten zadok je dost odflaknuty, vyzerá ako nedokončeny model. To predošlé bmw tiež nebolo terno, ale v porovnani s tymto posobi lepsie.
Toto proste nie sú modely na technik...maximálne nejaká no name motorka. To sa proste v tejto cenovej hladine nedá dobre urobiť v technic style... Vid ten dodge - celkom dobre to zvládli vzhľadom na technic limity, ale ak by to bol creator, tak je to o 3 levely inde a ochkame tu...

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Technic
« Odpoveď #757 : 17. Apríl 2020, 22:50:07 »
Toto mi pride, ze predna polovica super a zadna ako osklbane kura. Neprevracia sa to dopredu? Ved vzadu okrem kolesa nic nie je. Do motoriek sa nevyznam a ako som pozeral par dni dozadu autosalon na prime, kde bola reportaz z motorkoveho salonu z brna a tam bola kazda druha motorka "nahac", tak mozno toto je tiez nahac, ale podla mna nic moc, ani v reale.

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Technic
« Odpoveď #758 : 18. Apríl 2020, 06:50:17 »
Mne to dojde, ze to zacli skladat na vyrobnom pase a polovici montaznici kvoli nemenovanemu virusu zdrhli a uz to len pas vyplul von...  ;)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Technic
« Odpoveď #759 : 18. Apríl 2020, 12:16:25 »
Motorka mi nepríde vôbec špatná. Veď sa úplne podobá na predlohu.
Tie velké realistické kotúče v predu, predná vidlica, vyzerajú super.  (y)
Aj celá kapotáž a vnútornosti sa podarili vzhľadom k možnostiam Technic-u.
Zadné koleso jednostranne uchytené, všetko jak má byť.

Brzdová, spojková páčka chýba a sedačka tam samozrejme je, ale taká, ako sa dala čakať - zjednodušená.

To minulé BMW sa spracovaním absolutne nechytá na túto Ducati, kdeže. To je u mňa najhoršia motorka čo spravili. Úplne niečo iné, než malo byť, netrafili sa skoro vôbec do predlohy.

Do motoriek sa nevyznam a ako som pozeral par dni dozadu autosalon na prime, kde bola reportaz z motorkoveho salonu z brna a tam bola kazda druha motorka "nahac", tak mozno toto je tiez nahac, ale podla mna nic moc, ani v reale.

Žiadny naháč, superšport to je. Na závodný okruh tomu povytínať, nech to pekne spieva! :D

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Technic
« Odpoveď #760 : 18. Apríl 2020, 14:52:51 »
Ja suhlasim s Paliasonom, pekne spracovana motorka v ramci moznosti technicu. Som zvedavy na tu prednu vidlicu, zaujimavy novy dielik. Kotuce tiez fajn, aj ked relativne jednostranne pouzitie. Som zvedavy aj na prevodovku, ale zrejme to budu len nejake dva prevody, viac by tam neviem kde narvali.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Technic
« Odpoveď #761 : 18. Apríl 2020, 15:25:06 »
tak na zadnej strane krabice ako sú ukázané funkcie je vidieť to radenie


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Technic
« Odpoveď #762 : 22. Apríl 2020, 22:13:02 »
Tak mne sa ta motorka najprv pacila, ale po precitani vasich komentarov ste mi ju znechutili! ;D Ale tak podla mna v pohode - aj ked to sedadlo tam mohli aj vyraznejsie naznacit. Naopak chybajuce packy na riadidlach su v dnesnej dobe trapny nedostatok podla mna. Tesim sa na B-model. Nehovorte mi, ze v TLG su uz tak lenivi, ze tam ziadny nedali. Este aj to BMW malo - aj ked trapny B-model, ale malo!

Našiel som túto porovnávajúcu fotku z mustangom. Vyzerá, že sú v rovnakej mierke, budú k sebe pasovať.
A tie kolesá z mustanga sa úplne hodia na chargera.

Nie su v rovnakej mierke a ten Dodge ma prilis vysoko podvozok v porovnani s realnym z filmu. Ale do zbierky by siel.
« Posledná zmena: 22. Apríl 2020, 22:38:54 od KLF »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Technic
« Odpoveď #763 : 23. Apríl 2020, 10:32:43 »

Nie su v rovnakej mierke a ten Dodge ma prilis vysoko podvozok v porovnani s realnym z filmu. Ale do zbierky by siel.

rozmery, ktoré uvádzajú na lego shope:

charger:   15” (39cm) long, 6” (16cm) wide
mustang: 13” (34cm) long, 5” (14cm) wide

Podľa nich mi dĺžka áut príde v rovnakej mierke, tak ako je to aj vidieť na tej spoločnej fotke. Charger je v reále proti Mustangovi širší aj dlhší. Dlhší je skoro o trištvrte-metra.

Nesedí ich širka. Charger bude o trochu širší, než mal byť.  Týmpádom budú asi trochu divne vyzerať vedľa seba...uvidíme, niekto ich určiťe nafotí spolu.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Technic
« Odpoveď #764 : 23. Apríl 2020, 14:49:52 »