Autor Téma: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)  (Prečítané 26499 krát)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #15 : 04. Január 2014, 19:47:14 »
Ja pripravujem jeden vlastný MOC (cca 100 x 50 x 25 cm). Nechcem predbiehať, lebo neviem, či sa mi ho podarí dokončiť v termíne, ale dúfam, že áno. Niektorí už vedia, o čo pôjde, ale oficiálne názov ani tému zatiaľ zverejňovať nebudem, kým nie je MOC hotový ;)
Čo sa týka SW, viem ponúknuť všetko to, čo bolo v BB a ZV + ak by bolo miesto, tak aj hodne naviac ;)

Odhlásený Juraj Košeca

  • Príspevkov: 11
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #16 : 06. Január 2014, 17:39:05 »
Zdravím, zabúdam sem chodiť, ak treba rád by som šiel vystaviť moju lego zbierku, prosím len ma informujte aspoň na mail ďakujem :)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #17 : 25. Február 2014, 19:40:29 »
BTW co poviete na napad dat tentokrat City trochu inak - zrekostruovat hlavnu bitvu z Lego Movie - standard mesta rozmiestnit rozne tie stroje a doprostred ten vrch mrakodrapu s prierezom aby olo vidno dovnutra lorda biznisa.
Navezna sutaz by bola postavit cokolvek co nasim hrdinom v boji pomoze. Mozu tam byt dane tovarenske sety Lego Movie + kazdy si postavy vlastny bojovy stroj.

Detska to budu spoznavat bo to budu mat este v pameti a mozno bude Lego Movie vychadzat na DVD zrovna.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #18 : 25. Február 2014, 21:35:07 »
Toto nie je zly napad Ondro! (y) Postavit vernu scenu z filmu (ktory som este nevidel) by bolo VELMI zaujimave! Len kto sa na to podujme? Tovarenske sety zaobstarat by nemusel byt az taky problem - len to mesto okolo. >:D  Ako jeden z potencialnych stavitelov ma napada Misoku. ;) Co sa sutaze tyka - tiez to je dobry napad Ondro. Podobne, ako sutaz, ktoru si navrhol na sessne. Takze sutaz v podobnom duchu mozme spravit!

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #19 : 25. Február 2014, 21:57:33 »
Toto nie je zly napad Ondro! (y) Postavit vernu scenu z filmu (ktory som este nevidel) by bolo VELMI zaujimave! Len kto sa na to podujme? Tovarenske sety zaobstarat by nemusel byt az taky problem - len to mesto okolo. >:D  Ako jeden z potencialnych stavitelov ma napada Misoku. ;) Co sa sutaze tyka - tiez to je dobry napad Ondro. Podobne, ako sutaz, ktoru si navrhol na sessne. Takze sutaz v podobnom duchu mozme spravit!

Bez bez ten film kuknut. Pre AFOLov to povazujem za povinnost :D. Nemyslim ze by bolo nutne postavit vernu reprodukciu tej bytvi ale vytvorit vlastnu podobnu - pointa je proste do mesta ktre nam problem nerobi dodat:
- strecha vznasajuceho sa mrakodrapu z filmu - postavit nieco podobne
- par chapadiel z vychadzajucich z hlavnej zlej budovy
- kopumikromanager droidov - jedneho mam a genericky ich vieme navyrabat tonu
- tovarenske sety - urcite tam nesmie chybat pirat :)
- nase blaznive vytvory na stil tych tovarenskych

Lord Biznis napadol aj nase mestecko a chce ho KRAGLERIZOVAT // vybavte sponzorske od PATEX, Locktite , Kanagon ci akehokolvek lepidla na nasom trhu ktore nahradi ono filmove Crazy Glue a bude umiestnene viditelne vo vnutri budovy Lorda Biznisa //. Pomozte nasim hrdinom ho zachrait. Postavte stroje ktore pomozu nasim hrdinom v boji proti mikromanagerom.

Pozri si film bud v kine alebo sa da natahat uz aj z netu nejaka slaba kvalita ale na pochopenie staci

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #20 : 27. Marec 2014, 19:04:53 »
Budete na tejto výstave niekto vystavovať MODEL TEAM 5590? Ak hej dajte vedieť. Spravil by som B model k tomuto setu. Díkes.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #21 : 28. Marec 2014, 08:44:04 »
Budete na tejto výstave niekto vystavovať MODEL TEAM 5590? Ak hej dajte vedieť. Spravil by som B model k tomuto setu. Díkes.

Možno, len musím pozrieť, v akom je stave (či je vhodný na výstavu). Momentálne je ešte u kamoša v Prahe :D

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #22 : 28. Marec 2014, 16:17:41 »
OK Tak daj teda vediet nech sa viem aj ja zariadit. I ked mam aj tak v plane kupit este jeden kus na B model :D

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #23 : 28. Marec 2014, 16:45:19 »
OK Tak daj teda vediet nech sa viem aj ja zariadit. I ked mam aj tak v plane kupit este jeden kus na B model :D

A ja mám v pláne jeden predať :D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #24 : 06. Máj 2014, 00:08:59 »
Myslim, že už by bolo aj na čase pomaly začať rozmiestňovať kde aké exponáty budú, sa nenazdáme a jún je tu.  :D
Ja by som mal otázku, či budú k dispozícií aj nejaké vitrýny...konkrétne by som uvítal, keby sa moj Road-Train dal napr. do vitríny širokej max 50cm, dlhej okolo 200cm a bola by umiestnená tak aby sa dalo chodiť okolo a pozreť z každej strany.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #25 : 06. Máj 2014, 10:32:38 »
No riesit umiestnenie by sme aj mohli zacat. Samozrejme moja podmienka je ohradenie sklom inak svoj model nevystavujem. Rozrobeny mam Hoth a zvecsujem ho o min dalse 3ks 32x32 bazeplate. Je potreba aby bol viditelny dookola, max 1 strana by sa dala dat k stene ale inak sa tam deje nieco zo vsetkych stran a vnutorny bunker bude rozsireny o cely 32x32 baseplate. Experimentujem aj s osvetlenim - mam dokopi 12ks diod - cize max 12 zdrojov svetla -> zapojil som to na trafo a ide to takze aj zastrcka pobliz by mala byt.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #26 : 06. Máj 2014, 10:41:01 »
So sklom by problem byt nemal, ked sme tam boli, tak ho mali vcelku dost. Vitriny si uz nepamatam, ale ak date potrebne rozmery, da sa poslat poziadavka, ci to vedia zabezpecit.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #27 : 06. Máj 2014, 11:01:01 »
Riesit vystavovatelov uz zacneme. Za sklom bude vsetko, ale podstatne su rozmery ake kto potrebuje! Cize treba vzdy uvadzat: na moj exponat potrebujem taky a taky rozmer vitriny.

Zacnem teda s pribliznym prehladom, co by som ocakaval (vacsinu budem kontaktovat aj sukromnou spravou):

Budo - Halicsky zamok, 7-wide vlaky
Liondee - LEGOLAND megapolis, Model Team
Martinn - doplnky k Liondee LEGOLANDU
Paradisamaniak - Paradisa, (Friends?)
Janicko - VW cabrio, Fabuland?
Misoku - stavby to CITY kolajiska
Kamil + Frantoka - Pirati
JZ - polnohospodarske modely
Starhawk - SW megamodel (9V kolaje, ak bud etreba)
Phoenicis - SW kompletka
Mesje - Taj Mahal, SW AT-ST, modular radnica
Drdano - Technic, VW Campervan, Tower bridge
Jago - CITY kolajisko
Juraj Koseca - CITY kolajisko
Voyo - Technic
Paliason - Land Rover + novy model
Mikel - vsetko mozne
KLF - vsetko mozne


« Posledná zmena: 19. Máj 2014, 12:10:59 od KLF »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #28 : 19. Máj 2014, 12:46:15 »
Tak som osobnou komunikaciou s vami zhromazdil informacie, kto by chcel co vystavit na nadchadzajucej vystave v Lucenci. ;)

Budo - Halicsky zamok (pozadovana plocha cca 1 x 1 m), vlaky (pozadovana plocha cca 3 x 0,7 m), mestotvorne prvky
Liondee - mesto LEGOLAND (4-wide) (6 x 2 m), Model Team (4 x 0,7 m), sety do Paradisa vitriny
Martinn - sety do Liondeeho mesta
Paradisamaniak - Paradisa + Friends (2 x 1 m)
Janicko - VW Beetle Cabrio, Model Team
Misoku + Jago - mesto CITY (6-wide) (6,5 x 4,5 m)
Kamil + Frantoka - Pirati, lode (1,5  x 3 m)
jz77 - Polnohospodarska technika (bud pod Technic, alebo pod Model Team)
STARHAWK - Bitka o Hoth (1,2 x 1,2 m)
Phoenicis - SW UCS (cela jedna mensia miestnost)
Mesje - Taj Mahal (sucast solo Landmark modelov), Radnica (sucast 6-wide CITY mesta)
DrDano - Technic (5 x 0,7 m)
Juraj Koseca - 9V vlaky, Technic -vie prispiet do roznych tem - preferujem 9V vlaky do mesta
Voyo - Technic
Paliason - Land Rover (1 x 0,5 m), novy model (zatial neprezradim :P) (2,5 x 0,7 m)
Mikel - budova muzea v LC, restauracia, Simpsons dom, modularne domy, haunted house, Model Team zlty jeep, technic 8865 alt. model, maersk train
KLF - Synagoga LC a kopec kadecoho...

No - ako vidite na obrazku, mame problem s miestom. ;) Mame k dispozicuii 5 priestorov, do korych sa musime vtesnat. Teraz je na nas, ktori budeme instalovat priamo v  LC, aby sme sa dohodli co kam umiestnime, pripadne coho sa zriekneme, ak nebude miesto. Hned prvy konflikt vidim vo 4-wide meste vs. 6-wide meste. ;)

ila_rendered
« Posledná zmena: 21. Máj 2014, 22:49:15 od KLF »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: "Poskladajme si sen" - Lučenec (10.6. - 16.8.2014)
« Odpoveď #29 : 27. Máj 2014, 11:38:15 »
Kto vsetko planujete ist na instalaciu do LC? Potrebujeme to vediet kvoli ubytku. Mame limitovany pocet, takze max. 6-7 ludi. Bolo by dobre, keby siel neparny pocet, kvoli lozkam.