Výstavy > Ukončené výstavy

Vystava Svaty Jur (7-10.9.2023)

(1/8) > >>

MatoZJura:
Ahojte TatraLUGaci.
Rad by som Vam so suhlasom Mateja (papluh) dal do pozornosti zamer zorganizovat vystavu Lega vo Svatom Jure.
Okrem seba zastupujem aj Centrum colneho casu vo Svatom Jure v ktorom vediem ako dobrovolnik LEGO kruzok.
Mam tam velmi sikovne decka, ktore mali napad, ze radi by sa odprezentovali formou vystavy u nas a postavili LEGO mesto.
Taky nastrel coho sme schopny sme si uz vyskusali vo februari na LEGO tabore (pripajam foto)

Ale k podstate veci.
Niekde v termine medzi 2 - 10.9. planujeme DOD v nasom CVC, pocas ktoreho by sme zamyslali aj takuto LEGO vystavu.
Nakolko ale nie sme schopny postavit zaujimave instalacie hladame pomoc aj medzi Vami clenmi TatraLUGu.
k dispozicii budu 2 miestnosti o 90m2 z coho jedna by mala byt cisto vystavna a v druhej by mala byt aj herna zona pre deti.
Na prizemi by mala prebiehat vystava modelarov.

Aktualne je cely tento zamer v rovine hladania comitmentu na termin. od 11.9. uz zacinaju v CVC kruzky takze po tomto termine uz nic podobne mozne nebude.
Predstava vystavy aj celeho DOD je ideal streda az sobota/nedela.
Priestory su uzamikane pocas vystavy budu pod zabezpecovackou a kamerami.
Pocas celeho casu bude zabezpecena nepretrzita pritomnost ludi z CVC pripadne nepohrdneme pomocou.

Ak Vas niekoho tato myslienka oslovila a mal by chut pomoct vystavenim exponatov pripadne podielat sa na stavbe nejakych dioram velmi nas to potesi.

papluh:
áno, možem potvrdiť  8)

bavili sme sa o tom, že by sme vedeli doniesť ukázať niečo z AFOL zbierok tak ako zostane po inštalácii Prievidze, na spôsob Trnavy. Minimálne mne zostane kopec sériových setov.
Požičať hracie stoly.
A prípadne nejaké interaktívne veci (modely,aktivity) pripraviť cez prázdniny, CVC a krúžky by môhli byť vďačné na nejaké premiéry.

matej:
Čau rad podporím výstavu mojou tvorbou. Najlepšie by bolo z môjho pohľadu štvrtok inštalovať od rana do poobedia, od piatku do nedele výstava. 

jayor:
ak to bude v mojich silach tak by som dorazil z dalekho vychodu :D

MatoZJura:
Wau dakujeme za podporu cenim si to.
Postupne doladime detaily.
Pridam podorysy a fotografie miestnosti.

Este raz vdaka.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version